Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Gość kasiulka361
na 23 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka361
mieszkam w uk i tak naprawde nawet nie wiem jak to tutaj zrobic ale ogladalo wczoraj wyniki badania z pieciu lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka to chyba pozostało sie stosować do ich zaleceń ale ja uważam że jeszcze nic nie jest przesądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ale to że dzidzia jest mała to nie znaczy że nie zdrowa.Moja kuzynka urodziła na początku 9 mies. malutką która ważyła tylko 800g i lekarza mówili że nie przeżyje bo cała ciąża się źle rozwijała ale malutka kilka miesięcy spędziła w szpitalu a teraz ma już 4 latka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki.. ja już po drzemce, o ile można ją tak nazwać... długo nie umiałam zasnąć a jak już mi się zdrzęmnęło to 20 minut potem mnie piesek szczekaniem obudził i już po spaniu miałam.. ale za to jak zgłodniałam, zaraz pędze zrobić sobie tosty bo mam ochotę.. któraś chętna? to zrobię więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja chętnie zjem bo jeszcze jestem przed obiadkiem bo czekam na mężusia.A u nas taka zima i śnieżyca że świata nie widać. Kasiulka widzisz co dzieje się za oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę :O Mówię Ci,że tu mało co widac... Zawieje mnie mówisz?będę jak ten bałwan..... Dobra, lece jeszcze czasopisma obrabiac i zmykam do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja właśnie wróciłam z psem i byłam jak śnieżynka a wiatr prosto w twarz.Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuu Zima:D Dobra, zamykam kompy powoli;) Udanego wieczorku i do jutra Kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niestety ale padłam i zasnęłam jak dzidziuś. A teraz jestem nieprzytomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki... stefcia masz fajnie ze czujesz ze tak dzidzia mocno sie rusza , ja mialam malo wód płodowych, maly brzuch i duze dziecko i nie czułam ruchów i przez to trafiłam do szpitala w 37tc.... asiula z michalem mialam twarde piersi a karmilam 2 tygodnie, teraz mam miekkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj koteczek. brzuch tutaj nie ma nic do rzeczy. można miec mały brzuch a urodzić duże dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki Ja teraz tylko na momencik bo zaraz uciekam na serial byłam dzis u kolerzanki posiedziałam wypiłam kawkę a teraz będe jesc kolacyjkę bid=gosik i kiełbaskę ale fajnie śnieżek pada a u was jaka pogoda ? i jakby cieplej się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja niedawno zjadłam dopiero obiad i chyba przesadziłam bo aż mnie w klatce piersiowej kuje tak się najadła.Łakomstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ty bierzesz Duphaston od początku kiedy się dowiedziałaś o ciąży tak? A słyszałaś że dopiero jak lekarz zobaczy na USG pęcherzyk to dopiero może dać tabletki? Ja pierwszy raz słyszę takie coś od Agutexxxx. Mi zawsze kazał brać od razu a Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Wy wierzycie w takie zabobony jak się czasami mówi do kobiet w ciąży? Że to pod sznurem nie wolno przechodzić, czy przez wizjer patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu ja w niektóre wierzę ale to bardziej dlatego że tak od dziecka każdy mówi i stąd później taką głupawkę mam.Ale żeby to miało cokolwiek do ciąży to nie bardzo.Ja często patrzę w judasz jak mąż po schodach wchodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas patrzę bo jak ktoś dzwoni to muszę zobaczyć ale ja nie wierzę w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula ja od 20 dnia cyklu brałam luteine do robienia testu jak wyszedł pozytywny mialam brac dalej do wizyty i jak poszłam na usg był już pecherzyk i dała mi duphaston biore go jeszczce, ale po woli wycofujemy sie z niego... wiecie jak mam super moi pracownicy na zwolnieniu zostałam sama:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w takie rzeczy nie powinno sie patrzec, tak samo jak mowia ze jak cie ktos przestraszy i jak sie zlapiesz to potem dziecko bedzie mialo znamie a mnie tak prestraszyl kolega jak bylam z michalem ze za brzuch sie zlapalam i co nic,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×