Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Dobra dziewczyny ja sie zawijam do domku. Smacznej ogórkowej życzę:) mniam. Odezwę się może jeszcze wieczorkiem. A jeśli nie to miłeeeeeeeeeego wieczoru wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia - i Tobie miłego wieczorku;) Monia................siedzę i się ślinię:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie przejmuj się tymi cyckami, ja mam już takie balony że niedługo uniosę się do góry, normalnie mialam zawsze miseczke D a teraz juz mi się ledwo mieszczą w stanikach i będe musiała sprawić sobie nowe, także nie jesteś sama hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,jestem jeszcze w pracy i czasopisma przyjmuję w kompie to i klikam na kafe;) Gosiu;)a to dobrze,mi z dużego C urosły na olbrzymie DD i już wyłażą ze stanika więc musze jakiś nowy sobie sprawic...;) Ale już zamykam powoli kompy i jak ktos mi przyjdzie to przegonie:D Udanego i fajnego wieczorku Kochane Ciężarówy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co nie blandyna? no taka tochę balejażowa ale jakbym napisała że "ciemna" blondyna to by głupio brzmiało hihihi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Asiula i Monia Ja dopiero w domku a za chwilkę dzwonię dowiedzieć się jak tam moja beta.A to na jajniku tak jak Kasia pisała to piękne ciałko żółte które utrzymuje ciąże i powinno być już wszystko dobrze.A cytologię mam 2/3 i do powtórzenia za 6 mies. ale gin mnie badała bo niby jakieś bakterie są ale ona nic nie widzi.Znalazłam w końcu super lekarkę a do tamtej starej mojej już nie pójdę.Ta nowa za głowę się złapała co ona za głupoty powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula cieszę się że wszystko oki ;) a monia dobrze mówi stefciu odpocznij sobie na łóżeczku tak będzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka cieszę że u Ciebie wszystko oki:) jak dowiesz się wyniki bety o od razu daj znać ale na pewno pięknie rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka 83 supcio że wszyskto oki a wyników bety jescze nie masz ? jakl bęs=dziesz miała to melduj Asiulka 1981 nie taka znowu chudzinka brzósio już mi się robi narazie t.zw oponka zimowa bo na ciążowy jeszcze trochę za szybko w którym jestes tygodniu a wogóle toTy też jestes szczuplutka ale mnie wzieło na kichanie a psik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×