Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Kasiulka jak mi się teraz w ciąży koszmary śnią.Boże ciągle budzę się w strachu.Ale czytałam w gazecie że kobiety w ciąży tak mają.Ale dlaczego tak się dzieje to nie udowodniono.A ja w dzień nie śpię i jestem w szoku że jakoś funkcjonuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu no tak o 24 czyi ciut krócej.Nie powiem jestem nie raz śpiąca ale jakoś szkoda mi czasu na spanie i przezwyciężam to.Ale dużo leżę i odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry baaardzo :D ja dzisiaj wstałam o 11!! I mam takiego lenia że byłam tylko z psem i siedze i nie robie nic... nawet nie sprzatam ;D Aaaa... zupe robie bo mama mnie zmusiła bym ja dokończyła a ja nie lubię robić zup!! Poza tym mam jeszcze sporo nauki... Dzisiaj zrobiłam sobie " rachunek sumienia" i przedstawie wam mój rozkład jazdy na najbliższe miesiace... Luty - slub i przeprowadzka.. marzec - koncowe egzaminy w szkole... kwiecien - poród ( podobno ;) bo jak juz mowiłam czuje ze to bedzie marzec) maj- matura... Ale do matury sie jeszcze nie ucze... heheh Któraś chetna do napisania mi pracy z polskiego?/ ;D Dzisiaj bolał mnie rano brzuch chyba... mówię chyba bo nie wiem czy naprawde czy mi sie sniło... bo jak juz sie obudziłam na dobre to juz nie bolało nic ;D Moj maluszek dzisiaj rownież aktywny... teraz to juz tak bedzie i sie ciesze poki co kopniaki nie bola chociaz sa zdecydowane ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki:) A ja wlasnie bede zajadac obiadek - robię zapiekankę serową mmm Asiulka83 ja z tym snem mam podobnie, jakieś koszmary mi sie snią odkąd jestem w ciąży, dosłownie takie głupoty że głowa boli i budzę się w nocy taka przerażona i zimno mi strasznie chociaż jestem po uszy kołdrą przykryta.. tak dziwnie, nigdy tak nie miałam. A ja jutro wizyta w końcu na 18:))) już się niecierpliwie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja miałam mieć w Piątek wizytę ale mam przesuniętą na Środę:-( A ty będziesz mieć USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, teraz powinnam mięc po raz pierwszy te po brzuszku, bo jeszcze nie miałam.. jestem ciekawa ile mój maluszek urósł :D w 10 tyg miał 5cm hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już powoli się żegnam na dziś. Mam troszkę pracy jeszcze a dziś muszę wyjśc do domu wcześniej;) Wiec Udanego i fajnego popoludnia i dobrego wieczorku;) Do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się żegnam , bo cicho tu tak że nawet nie ma z kim popisać, będe jutro, caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie tu dzieje..?? Dlaczego nikt nic nie pisze? Gdzie sie wszystkie podziałyście?? Ja rozumiem, obowiązki, odpoczynek... ale kurcze... Dzień dobry :D Sniadanko i Kawka. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki. No chyba forum podupadło na zdrowiu. mnie wczoraj nie było cały dzień w domu bo m miał wolne i pojechaliśmy na wioski a potem swoje sprawy załatwialiśmy. Jak wróciłam to byłam już nie do życia. ja w nocy mało śpię. A ja wasze zdrówka? Miałam wyprawkę kupić ale karty zniżkowej nie wzięłam i czasu nie było więc odłożyliśmy. za to mebelki zamówiliśmy do pokoiku dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Dzien dobry :) jak tam samopoczucie w ten piekny poranek ja mam dzisiaj wolne i zaraz zabieram się za sprzątanie bo popołudniu mam kolęde to znaczy tak ok 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nie wiecie jak to jest z mężami. czy dla nich po urodzeniu przysługują jakieś dni wolne? Koteczek pewnie by wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cześć Stefcia przysługują chyba dwa dni, ale na pewno coś przysługuje. Dodatkowo to już wiem na pewno, jak były jakieś komplikacje (po cc też) to pediatra może wystawić wolne dla męża (chyba dwa tygodnie) z tytułu opieki nad zoną i dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lara właśnie przeczytałam że przysługuje mu 2 dni urlopu okolicznościowego i gdybym miała cesarkę do gin może wystawić zaświadczenie że maja mu dać 14 dni urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka Slicznie wyglądasz z tym brzószkiem fajny takii ju z sporawy ja nie mam takiego dużego ale Ty w koncu nosisz blizniaki to nic dziwnego Częstuje kawką z mleczkiem i ciachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie ja tez Ci zazdroszczę już w tych tygodniach brzuszka bo ja byłam płaska jak deska teraz zresztą też mam mały ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś sie ruszyło ;D Piekny poranek?? Ja zamulona jestem okropnie a jeszcze dziaij na 15;20 mam szkołe i wcale mnie to nie cieszy...:D Maluszek mój od rana buszuje w brzuszku, a ja tylko sie wyginam ;] Powiedzcie mi kochane... jak to jest z tymi badaniami ginekologicznymi u Was?? Bo mnie lekarz tylko raz badał "grzebiąc" w szanownej... na samym początku żeby stwierdzić ciąże... później, tylko nie pamiętam w którym tygodniu usg przez pochwę... a do teraz ( 29 tydzień) tylko usg przez brzuszek... Jak bede szła teraz na wizyte to bede w 32 tyg. i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×