Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

po prostu nie musimy pisac na topiku dla staraczek skoro są tam jakies zazdrosnice naszych fasolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle ze te dwa fora były bardzo dobre. bo czasami ktos ma dość czytania o fasolkach a ktos o śluzie czy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubuś 83
Aha do Moniki wiesz co nikomu niczego nie zazdrościłam a tym bardziej fasolki. Następnym razem zastanów się 10 razy zanim coś napiszesz bo takimi słowami ranisz kogoś bardziej niż się wydaje. Przypomnij sobie czasy jak to Ty się starałaś o dziecko i czy było Ci miło. Nie wiem czy wiesz jak to jest stracić marzenie w ciągu jednej chwili. Gdybyś to przeżyła to nigdy byś tego nie napisała. Ja cieszę się z każdej fasolki i z każdej narodzonej dzidzi, ale jeśli ciężko jest zrozumieć że ciągłe czytanie i gapienie się na brzuchy jest męczące i dołujące, bo każda chwila i wspomnienie z poronienia wracają to milcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubus ja nie miałam nic takiego na mysli po prostu mysle że ta kobieta co nas obraża może jest zazdrosna dlatego pisze takie głupoty Jesli Cię uraziłam to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA- jak możesz pisać że nie musicie tam pisać jeżeli ktoś zazdrości naszych fasolek. Co oznacza zazdrości- dla każdego z nas ważna jest dzidzia- ale troszeczkę przesadziłas. Przecież nikt Cię nie uraził- dlaczego miałabyś przestać tam pisać. Nikt nie zazdrości Ci fasolki - poprostu cieszy się razem z Toba- bardzo mi przykro że takie jestTwoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu przecież napisałaś że nie musimy pisac na forum dla staraczek- co ma to wspólnego z tą kobietą lub facetem który tam pisał- przecież tak samo mogłoby to być napisane na waszej stronie i też byście nie pisały. No ale cóż nie mnie jest w sumie osądzać to Twoja sprawa z kim chcesz pisać a z kim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na mysli nie was tylko tą kobietę mmami czy jakos tak wiem żle to zabrzmiało i przepraszam nie przemyslałam tego co napisałam jesli pozwolicie mi znowu nam pisac to będe pisac przepraszam was wszystkie za to co napisałam nie wiem dlaczego to napisałam bo przeciez nikt mnie nie obraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu pewnie że nie tylko ten podział naprawdę był nierozsądny- bo tak naprawdę od tego się zaczęło. Ja naprawdę lubię Was wszystkie- lubię słuchać i czytać zarówno o staraniach ijak i ciążach bo mam nadzieję że wkrótce mnie też będzie to dotyczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze znowu połączymy nasze topiki w jeden tak będzie chyba lepiej Na razie się zegnam bede wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz jak może się to różnie potoczyć- Asia napisał dzisiaj że nie ma już fasolki i co powinna zostać u Was czy przenieść się do staraczek. Przecież jak zostanie bo może przyzwycziła się do Was- to przecież to forum nię będzie już tylko dla zaciążonych- i tylko kwestia czasu jak znów forum zostanie zmienione dla zaciążonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety ale się porobiło. Ale szkoda się tresować bo po co. Ja dzisiaj załatwiłam badania krwi wszystkie ale i tak zrobiłam je odpłatnie:/. Bo niestety okazało się że internista mi wszystkich skierowań nie wypisze i , że powinnam się zapisać do państwowego ginekologa. No cóż na to nie dam się namówić .Trudno tylko szkoda mojego czasu bo mogłam już dzisiaj iść na wizytę do gina a tak to muszę czekać na wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Justyś;) Ano tak...ale z wynikami i tak do gina iść trzeba... Spadam do statystyk ...znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu to malutko, zleci szybko zobaczysz i będziesz miała swoją kruszynke przy sobie, ale fajnie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
hej dziewczyki..... Asiaprzykro mi,ale wiem,ze to nic w porownaniu do tego co ty przezywasz... nic nie bede komentowala....(chodzi mi o forum szczegolnie stare) mam jedna prosbe jedynie do Asiulki83.......zalezy mi na kontakcie z Toba,jestesmy w podobnym czasie w ciazy,obie mamy duzo wspolnego z Lodzia,chcialabym sie spotkac z Toba w realu jak bede w kwietniu.Nie wiem nawet jak Cie znalesc,jesli w ogole chcesz utrzymywac ze mna kontakt...Ale nie ukrywam,ze mnie zalezy. Pozdrawiam reszte dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
aha Asiula83 moj mail: lokulek@wp.pl z niego korzystam caly czas,odezwij sie do mnie jesli bedziesz miala ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrobiłam się,nooo...częściowo:D Stefciu, ojejku...no tak;)to już tuż tuż i uściskasz Malutką:D Cześć Lara, co słychać? Gosiaku,a jak Ty sie czujesz?;) Lokulek, nie wiem czy Asiulka będzie pisala na forum,ale jeśli chcesz to napisze do niej emila i skopiuję Twoje posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej juz wróciłam z przychodni ale pożarłam sie tam z tymi co wyniki wydają bo moich nie ma i nie wiedza gdzie sa. to kto ma wiedzieć ja? normalnie myślałam że z siebie wyjdę, nawrzucałam im ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzi jakas nowa w okienku i mi wmawia że to nie możliwe że ja u nich wyniki odbieram. A ja przez 8 miesiecy gdzie odbierałam wyniki w niebie? Dzwoniłam teraz i sie okazało że są i mam jutro przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziołszki;p ja niedługo się bede szykować na wizytę:) Stefciu.. no to faktycznie, niezłe zamieszanie i nie dziwie się że się zdenerwowałaś, sama bym podobnie zareagowała ;/ Kasiu - ja się dobrze czuję, póki co nic nie boli nic nie kłuje, a brzuszek cały czas rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a już Wasze pępki wyszły na wierzch bo u mnie tylko taka łypka się zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeee tu ciiiichooooo... nic ja zmykam do lekarza bo na 18:) całuski do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×