Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Czesc kobietki Agutex strasznie mi przykro że straciłas fasolkę Asiula a u Ciebie będzie na pewno dobrze czytając dzisiejsze strony i wczorajsze z wieczora przeżyłam horror ale koncówka mnie uspokoiła że będzie dobrze na pewno teraz beta będzie szybko rosła ja chyba jutro wybiorę się do przychodni zrobic bete ale zimno na dworku dzis brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak ty rzeczywiście dużo jesz. A ja dzisiaj dla mamy oddałam wiśniowy budyń bo jakoś mi nie smakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mowię Ci, cały czas.. nie ma chyba chwili w której nie jem, hihi Najwyżej będe grubaskiem:) A co do kataru to ja też mam od początku ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w nocy jak ciężko oddychać przez nos. Gosiak ale Ty nie masz zgagi jak tak jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska**
No dziewczynki to ja już zmykam w końcu do domku:) Jeszcze tylko przez miasto jakoś się przecisne i cieplutka kąpiel( oby mi autko w takim mrozie odpaliło) Zajrzę jeszcze do was poźniej. Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co nie mam zgagi... czasem wzdęcia mam od tego objadania ale ziólka mi pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak Asiulka czy już wynik ma bo chyba dzisiaj miała mieć? koteczek też nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miała odebrać po 17 więc może teraz właśnie poszła po wyniki i niedługo nam powie co i jak.. a Koteczek miał dzisiaj wizytę ale też narazie go nie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szkoda że mało osób pisze na tym forum a jeszcze i złych wieści tyle to też nic dobrego dla forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to długo faktycznie.. Dla mnie Kafeteria to magiczne miejsce... pierwszy raz zajrzałam tu jak staralismy się o dzidzie 3 cykle i nic, no i tak czytałam o róznych rzeczach, już się zaczęłam martwić i jakoś pare dni po tym za 4 cyklem zaszłam hihi jeszcze pamiętam jak weszłam tu i pytałam dziewczyn czy to są objawy ciązy (obolałe piersi, pobolewanie podbrzusza itp) No a teraz jestem z Wami może od jakieś 5 dni, ale bardzo się zrzyłam z Wami wszystkimi i normalnie czuję się jakbym Was wszystkie znała kilka lat... bardzo się cieszę że mogę z Wami popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie cieszę z tego forum bo zawsze można sie czegoś dowiedzieć i poradzić tylko żeby więcej dziewczyn pisało. ja pewnie jak urodzę to ciężko będzie z zaglądaniem tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, będziesz dużo czasu poświęcała dzidzi i czasu na kafeterie zabraknie, ale jak urodzisz to musisz nam dać znać co i jak pamiętaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napisze wam. Może jak dzidzia będzie spała to coś tam skrobnę. ciekawe jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie...Ty jeszze troszke i bedziesz miała swoje maleństwo przy sobie a przede mną jeszcze kawał czasu, ale i tak powiem Ci że czas leci mi bardzo szybko.. niedawno pamietam 5 tydzień a tu już 13 leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak dla mnie też szybko minęło. pamiętam jak jeszcze w 4 miesiącu pracowałam a już 8 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobry dzień: otoż od poczatku na jednym jajniku znikł torbiel na drugim zmiejszył si e do 2,9 cm i nie bedzie operacji.... ciaza rozwija sie prawidłowo : 8 tygodni ma i 5 dni, serce bije... wymioty sa oznaka zdrowej ciazy tak powiedziala lekarka... duphaston mam skonczyc opakowanie i wycofujemy sie powoli z niego tzn zaczynamy zmiejszac dawke nie mam juz zakazu seksu co do wizyt chodze sama, rodzic cesarka tez sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteczek rozumiem
że wpadłaś i był szybki ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×