Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti802

Dieta kopenhaska

Polecane posty

Gość dokladnie tak
czesc ja dopiero od poniedzialku:)))ale chetnie sie przylacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak robie
No ja takze zamierzam cwiczyc codziennie cwiczenia areobowe i 30 min na orbitreku takim sposbem i dzieki kopenhadzkiejs chudlam 30 kg 3 lata temu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie dzięki tej diecie schudłam 15 kg ale teraz trochę mi się przytyło. Teraz mam plan schudnąć 10 kg przez najbliższe 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozniej dzieki kopenhaskiej przytylas 30 ... jak i nie 40 :o Dedukcja moje drogie, dedukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do Was. Pierwszy dzień kopenhaskiej za mną. Ćwiczeńa za bardzo nie są wskazane. Dlatego wróce do orbitreka po 15 stycznia kiedy sią kończy dieta. Zakupy porobiłam, mięso na befsztyki poporcjowałam. jest OK ;-) Dr. Szpec - nie nawrócisz nas. Jesteśmy zdesperowane i szalone. I dobrze nam z tym. Więc daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 150 g. Źródłem jest stara gazetka z dietami z 2003 roku. Cały to ma być kurczak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tam nie jest powiedziane ile befsztyka :D O matko ... przeciez kazda dieta - gotowa - to zbior roznych produktow o pewnej wartosci kalorycznej. Rownie dobrze moglabys sama sobie (majac odpowiednia wiedze - kopenhaska tworzyl amator, ktory o dietetyce nie mial zielonego pojecia) ulozyc jadlospis o okreslonej kalorycznosci. Po co sugerujesz sie takim "idiotyzmem" jakim jest spis produktow nazwany dieta kopenhaska? Spytaj sie kazdego kto zna sie na dietetyce, czy widzial gorszy spis produktow nazwany dieta :o Eh ... ok ... juz milkne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dr. Szpeca każdy organizm jest inny i jak człowiek odchudza się parę lat to wie co na niego działa a co nie:) przytyłam 5 kilo ale nie przez tydzień tylko przez jakieś pół roku stosując się do tych zasad co piszesz na innych topikach i co efekt jest opłakany...... a jedna osoba tą dietę stosowała. efekt jojo wystąpił u osób które rzuciły się z powrotem na jedzenie. każdy walczy z kilogramami jak potrafi.... a kto ma problemy z nadwagą to skazany jest całe życie na walkę z nimi bo komórki tłuszczowe wyprodukowane nigdy nie znikają tylko się kurczą i tylko czekają na dobry obiadek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Chcemy ja przetrwać i zrobimy to. Gadanie i tak nic nie da. Ja schudłam na tej diecie parę lat temu, po niej zaczęłam jeść dietetyczne posiłki i poleciało 23 kg. Utrzymywałam to przez 2 lata. A straciłam tylko dzięki własnej bezmyślności a nie przez to,że stosowałam kopenhaską. Oprócz mojej głupoty nic i nikt nie miał wspólnego z powrotem kilosów. Pierwszy dzień za mną. Piję herbatkę i oglądam ciuchy na allegro w rozmiarze 38 - czyli moim szczęśliwym ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nikt się nie dołącza? trudno:( ja dziś 3 dzień, nie ważę się aby się nie zniechęcić. ułożyłam sobie plan na 2 miesiące...ciekawe jaki będzie efekt:) w sumie muszę schudnąć 10 kg ale wolno chudnę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia.r
Witam, ja również sie przymierzam do tej diety, mam przepis, z opisem jakie dawki i proporcję , jesli ktos jest zainteresowany.jest rowniez dokladny opis jak przyrzadzic produkty.mam to skopiowane, nie pamietam stronki, jesli ktos jest zainteresowany, wysle na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakola
Bylam na tej diecie. Zaczelam z waga 68/69 , przestrzegalam ja do konca. Po diecie wazylam 65. Po skonczeniu nie objadalam sie , slodyczy tez nie ruszalam. Po tygodniu wazylam 72. Ta dieta to jedno wielkie gowno. Czlowiek jest zmeczony i zly a na dodatek wszystko wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia.r
Myślę, że wiele zależy od organizmu człowieka... czytając forum widzę wiele słow za i przeciw..moja szwagierka niedawno skonczyła ta diete i schudła sporo...nie wiem jak sie teraz odzywia, ale nadal wyglada ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis juz 2 dzień :) Narazie czuje tylko ze mi slabo. ale zaraz ide spac. Jak jutro sie bede tak samo źle czula to lipa nie uda mi się :( ale moze to przemeczenie tez daje znać bo mi dziecko nie spalo calą noc wiec spalam tylko 2 godz i moze stad to uczucie oslabienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolcie, ze sie do was przylacze. W grupie zawsze razniej i latwiej o motywacje do dzialania. Ja rowniez jestem w drugim dniu i czuje sie bardzo dobrze. Oby tak dalej! Zycze nam wszystkim powodzenia i wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja juz 3 dzień. to wczoraj to bylo niewyspanie. jednak 2 godz snu przy dosyc aktywny,m trybie życia jest niewystarczające :D Dziś sie czuje bez porownania lepiej :D Wlasnie dopijam kawke :) jakie macie jadlospisy na dzisiaj bo wiem ze ta dieta ma rozne nazwy i rozne jadlospisy ja mam 2 jajka, 200 gram szynki, jablko, salate i seler ale ten seler musze czyms zastapic :D No i oczywiscie kawka :D Pozdrawiam laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki w (nie)doli :) ja mam cos takiego na dzisiaj w jadlospisie: DZIEŃ 3 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną Z grzanki musialam niestety zrezygnowac, bo nie mialam zadnego pieczywa w domu, a do sklepu w taki mroz nie mam jakos ochoty biegac. Ale reszty sie bede dzielnie trzymala. Dodatkowo cwiczenia jeszcze dojda dla wzmocnienia efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie czy na diecie kopenhaskiej można pić czerwoną herbatę zamiast zielonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie czy na diecie kopenhaskiej można pić czerwoną herbatę zamiast zielonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nie mam pojecia jaka herbate trzeba pic. ja pije odchudzajaca z vitaksa tą 2 kroki :) i do tego wode mineralna z cytryną wciśnięta pycha taka lemoniadka u mnie 3 dzień dobiegl końca jutro czwarty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w dniu nr 4. Dziewczyny mam pytanie czy wy wogóle chodzicie do talety? Bo ja wlaśnie nie i nie ejst to miłe uczucie buuu :( Pozdrawiam z nad filiżanki kawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popolupo.
witam witam na naszym wspolnym 4 dniu :] z samopoczuciem jest u mnie coraz lepiej, nie odczuwam glodu, zawrotow glowy, czy slabosci. Pomslutku sie organizm chyba przyzwyczaja do nowego trybu. Co do toalety- sie chodzi sie :) a odnosnie herbaty, to czytalam na jakims innym- bardziej specjalistycznym- forum, ze mozna pic zarowno zielona, jak i czerwona herbate ALE a) nie pozniej niz 1,5 h przed posilkiem i b) nie wczesniej niz 1,5 h po posilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celice
Ja dziś też 4 dzień. Mam pytanie do "bez nazwy żadnej", jak ty to robisz, że tak szybko chudniesz? Ja 16 wrzesnia- w dniu porodu 110, po wyjściu ze szpitala 104 (w tym dziecko 4,5). Dziś 89 i jeszcze daleka droga przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×