Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti802

Dieta kopenhaska

Polecane posty

Gość popolupo.
9. dzien minal bardzo dobrze. Teraz juz jestem pewna, ze spokojnie wytrwam do samego konca. Wtedy sie zwaze i sie okaze, czy bylo warto. Chociaz juz teraz wiem, ze tak. Chocby z tego wzgledu, ze zmniejszyl mi sie zoladek, nauczylam sie jadac o regularnych porach, nie jadam po 18.00, a co najwazniejsze porcje sa malutkie :) Czyli glowne zalozenia diety kopenhaskiej spelnione. Jako mily dodatek zobacze zgubione kilogramy/centymetry. Bede duzo bardzij zmotywowana do dalszego odchudzania, czego i wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopenhaska_again
Witam, ja od dzisiaj...Stosowałam już ta dietę i jest ona rewelacyjna jako wstęp do odchudzania, uczy jedzenia o regularnych porach zmniejsza żołądek i szybko odchudza :) A żeby utrzymac jej efekty to ja pozniej jadłam podobnie, tylko w niedziele pozwalałam sobie na co chcę. Póżniej wyjechałam i zarłam wszystko co mi wpadnie z rozpaczy hehe Więc najwyższa pora, żeby ją powtórzyć i się jakoś trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia.r
Witam:) a ja czytam Wasze wypowiedzi i podziwiam Was dziewczyny bardzo! ja nadal się nie moge zabrać za tą diete, ciagle sobie obiecuje i ciagle przekładam termin rozpoczęcia..boje się bardzo,ze organizm osłabiony podłapie jakies choroby.ponadto,nie mogę sie z tym czasem jedzenia posiłków uporac, bo zawsze gdzies akurat jestem o tej porze....pomocy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopenhaska_again
Może rozkładaj sobie je na mniejsze? Albo zmotywuj się tym, ze po tej diecie jest się naprawdę sporo kg chudszym... Albo zrób sobie próbny tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopenhaska_again
To nie jest dieta dla wszystkich! Jak Ci bedzie po niej zimno po pierwszych 3 dniach (nadal) to raczej jej nie stosuj. I sprawdzaj ketoze paskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem z siebie zadowolona:( zawaliłam w piatek i mam konsekwencje;/ no trudno, będę jadła posiłki z 13stki ale sadze ze na efekty nie ma co liczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopenhaska_again
Beti nie martw się ja kiedys tez się nażarłam m&m`sów a i tak schudłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bani!!!! nie udało się, może nie jem dużo ale na pewno nie jestem na tej diecie, od jutra muszę coś wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxser24
hej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxser24
Hej dziewczyny:))fajnie,ze znalazłam forum z kopenhadzką-moze teraz w końcu zaczne diete z waszą pomocą:))codziennie zaczynam dzień od kawy i reszta to duże obrzarstwo:(potrzebuje wsparcia i dobrze wiedzieć,że nie tylko ty sama jesteś na diecie-to naprawdę dużo daje:))Może ktoś zaczyna od jutra???w grupie zawsze razniej:))pozdrawiam,czekam na odpowiedz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa ugotowana pierwszy dzień za mną ciekawe jak tym razem pojdzie:) a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jestem sama:( ja jem zupę;/ pełny gar ugotowałam i nie mam wyjścia;/ jak sie skończy to może będę tydzień na kopenhaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do tematu:) dziś od nowa 13 :) może tym razem wytrwam ogólnie przez te ponad 2 tyg wydaje mi sie ze trochę schudłam ale dalej się nie ważę ;/ chyba poczekam do 1 lutego:) jest ktoś tym razem ze mną???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia.r
Beti, trzymam za Ciebie kciuki i tak jestes dzielna i zawzięta:) nie dołuj sie i dalej do przodu! ja sie przymierzam do diety od poczatku stycznia i ciagle nie daje rady..za to jezdze na rowerku 20 km dziennie i mniej jem, ale przyjdzie taki moment ze bede gotowa na kopenhaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia.r
A tak na marginesie..czy ktoś może sie poochwalić niedawno skonczona dietą i wynikami? aby nas podtrzymac na duchu:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam produkty na 3 dni:) jakoś mam wewnętrzną sile żeby znowu spróbować co mnie strasznie cieszy:) do końca stycznia będę na niej, nie ważne czy idealnie ale chociaż spróbuję być produktowo:) mam nadziej ze miesiąc zakończę wagą 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redzi
Witam wszystkie panie ja postanawiam rozpocząc dietkę od jutra mam nadzieję że tym razem wytrwam i osiągnę swój cel 10 kg mniej. ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxser24
hej:)Ja od jutra planuje zacząć kopenhadzką.Teraz muszę na niej wytrwać!!!beti802 moze mogę się dołączyć do Ciebie i razem przebrniemy???????ja muszę schudnąć przynajmniej 5kg i wrócić do mojej wagi z przed 2-uch miesięcy 58kg.Jakoś nie moge sie za siebie zabrac ,a jem za pięciu:(pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makulka
Ja też jutro zaczynam, befsztyki kupione, więc do dzieła. Mam nadzieję, że dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate1749
hej a jak przyrzadzic befsztyk...ja niemam zielonego pojecia.... :):):) pozdrawiam..... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia.r
...plaster WOŁOWINY, ok. 20 dkg (bez żyłek i tłuszczu podsmażamy na oliwie (z oliwek z pierwszego tłoczenia) i podlewamy wodą; nie gotujemy i nie spalamy na zelówkę! Aneczek na stronie drugiej ma super opis,jak przygotowac dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makulka
Bardzo fajnie o tej diecie napisane jest na zdrowym forum na stronie 475. Ja już po lunchu jak na razie czuję się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja od poniedziałku tragedia, jem i jem bo jestem przed okresem, nei moge sie opanowac;/ mam plan jutro przystopowac i to powaznie musze sie do tego zabrac jak mi źle:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12345
czy ktoś jest od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziolek22
Cześć dziewczyny ja jutro już tydzień będę na naszej dietce.na razie 6 kg mniej cel jeszcze 25 kg mniej do lata.Kto jest teraz w trakcie tak jak ja? powiedzcie też jaka diete stosowałyście po kopenhaskiej???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy dzień znowu zaczęłam tym razem już wiem ile ważę 66 kg w tym miesiącu intensywnie ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaja
Hej ja zaczynam drugi tydzien na kopenhaskiej i mam narazie 3kg mniej, zobaczymy jak w drugim tygodniu... czuje sie dobrze tylko mam okres a przy okresie sie wazy wiecej wiec moze jak sie skonczy to waga bardzij spadnie ;D A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×