Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d33333333

To był gwałt?

Polecane posty

Gość d33333333

Wczoraj z dziewczyną rozebraliśmy się do naga, pieściliśmy, calowaliśmy, byla strasznie mokra. Pozwoliła mi włozyc penisa między jej wargi, ale nie wkładać głęboko. Ale nie wytrzymałem, nie jestem z kamienia, odruchowo naparłem na nią. Wtedy zaczela machać rękami i mnie odpychać. Połozylem się na nią cały i tak ruszałem się dalej i skończyłem. Ona po wszystkim zaczęła płakać i wyszła, a dziś przysłała mi smsa "zgwałciłeś mnie!!!". No dobra, może mnie poniosło, ale ani razu nie powiedziała mi jasno NIE, poza tym bylismy w takiej sytuacji ze nie moglem się powstrzymać. Szczerze mówiąc to zgłupiałem już wczoraj gdy zaczela płakać, ale nie mogłem jej uspokoić ani zatrzymać. Dodam że nie jest dziewicą, chociaż my jeszcze tego nie robiliśmy. Miałem założoną gumkę, bo zawsze mam gdy się piescimy (ona się brzydzi spermy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byl gwalt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........////////
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Pusi też Pusia
To był gwałt i mam nadzieję, że ona to zgłosiła na policję. Obawiam się jednak, że nie zostaniesz ukarany. Wszystko na to wskazuje. Przykro mi, bo fajnie jakby chłopcy w więzieniu pokazali Tobie co to znaczy być zgwałconym. :) Pozdrawiam Pusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a laska tez jakaś niepoważna
albo głupia bo skoo nago i gumka była to czego sie spodziewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........////////
chociaz tak z drugiej strony po co pozwolila na to, jesli nie chciala nic wiecej...? no ale jesli sie rozmyslila, ty powinienes przestac... taka prawda..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis prosty i sprawdzony
Sądzę, że to był gwałt od momentu, kiedy chciała Cię odepchnąc. Nieładnie :( Laska tez jakas dziwna, jakies dziwne macie te zabawy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia1666
Zbyt mocno powiedzaine ze to był gwałt. ZSrobiles cos czego dziewczyna nie chciała, poniosły Cię emocje, dobrze byłoby gdybyś z nią porozmawiał o ile rozmawiac z Tobą zechce. Jednak jestem tego zdania ze nie uszanowałes jej woli. i raczej jestes juz u niej przekreslony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeproś zapłacz i odejdź
od niej tak bedzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........////////
ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d33333333
Ona 26, ja 29. Mówiła że nie chce jeszcze seksu bo za szybko nie można (znamy się miesiąc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ż eto prowokacja, bo jeśli nie to jesteś jak zwierze i tak. TO BYŁ GWAŁT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........////////
myslalam, z mlodsi jestescie.. nie wiem, troche dziwne jak dla mnue, jesli doszlisce juz do tego, to juz prawie sex..o co chodzi...nie rozumim..rozumialabym gdyby byla dziewca, ale w tym wypadku, czego sie spodziewala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........////////
ale jak napsalam wczesniej, powinienes przestac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eohhhoueeohhhhoeeuohhhoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geodeta
Wiesz co chłopie, robienie CZEGOKOLWIEK przemocą, jeśli partner sobie tego nie życzy jest SZCZYTEM CHAMSTWA i przemocą właśnie. Tak, zgwałciłeś ją. Mam nadzieję, ze dziewczyna dojdzie do słusznego wniosku, że jesteś dupkiem i nie mozna ci zaufać, czyli rzuci się w diabły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak-kazcie mu odejsc a najlepiej niech sie zglosi sam na policje. Ludzie zastanowcie sie! Facet ma 29 lat, laska tez dorosla. Nie prowokuje sie faceta by za chwile zgrywac cnotke. Pozwolila na tak mocne pieszczoty a potem placz? Maskakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaaalalala
"bylismy w takiej sytuacji ze nie moglem się powstrzymać" Żadne usprawiedliwienie gnojku. To trzeba sobie było zwalić konia. A nie użyć jej w tym celu. Bo to właśnie zrobiłeś: UŻYŁEŚ je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........////////
popieram, ale i tak powinien sie powtrzmac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........////////
popieram ***wiktoria*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaaalalala
I ty wiktoria, idiotko, jesteś kobietą???? I co, dajesz sobie wtykać, jak nie masz ochoty? Jest ok, jak facet używa twojej dupy bez twojej zgody??? Zastanów się przez chwilę, co mówisz. Wynika z tego, że jak kobieta znajdzie się w sytuacji intymnej z mężczyzną to nie może już powiedzieć nie. Nawet jak jej się nie podoba to, co ten mężczyzna robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon13kkkkk
mialam podobna sytuacje, ale ja bylam dziewica. mialam 17 lat z chlopakiem chodzilam 10 miesiecy(znalismy sie 2lata). chlopak by starszy ode mnie o 5lat. lezelismy rozebrani, mialam do niego zaufanie, wiedzial, ze narazie nie chce nic wiecej. w pewny momencie poczulam okropny bol ( wlozyl mi bez pytania). nie skonczyl. ja bylam przerazona. chcialam popelnic samobojstwo. bylo mi wszystko jedno co bedzie ze mna. on nic nie zauwazyl. nastepnego wieczoru przelecial mnie w parku. nie odzywalam sie tylko plakalam. on nie widzial. nie wiem dlaczego bylam z nim jeszcze 2 lata. tlumaczym go, ze to nie byl gwalt, bo przeciez tylko go wlozyl. dzis minelo 10 lat a ja nadal to pamietam jako swoj pierwszy raz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilinka15
Dla mnie ta lala jets chora! Znają się miesią, pieszczą i nie jest gotowa na sex???? No sorry... Fakt że ona pozwoliła mu go wsunąć troszeczke... Nie mo żalll... Ja też bym zgłupiała na Twoim miejscu... Niestety to nazywa się w świetle prawa gwałtem ale z taką sytuacją jest to chore...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moim skromnym zdaniem
jak kobieta znajdzie się w sytuacji intymnej z mężczyzną, to znaczy, że podoba się jej to co on robi. Inaczej by do tej sytuacji nie dopusciła, a uż na pewno nie do takich pieszczot jak opisane. Dziewicą nie była, wiec chyba wiedziała co on może za chwilę zrobić. jest takie przysłowie ludowe, które ma zastosowanie wciąż: nie igra się z ogniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsss
Czy 15 w twoim nicku to twoj wiek? Oby, bo tylko on moze usprawiedliwiać taką głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
laska jest jakaś nienomalna..daj sobie z nią spokój.Rozumiem żeby była dziewicą.Dać sobie wsadzić a potem płacz bo poszło za daleko pare cm..Powinienes przestać i spytać się jej czy ma ochotę na więcej ale ona tez robi z igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........////////
ja zostalam zgwlcona przez mojego stalego, teraz juz bylego partnera ale to byly inne okolicznosci... wiem ja to boli, ale jakos ciezko mi stanac po czyjejkolwiek stronie, oboje jetescie winni,ona nie powinna pozwolic na takie piesczoty, jeli nie chciala pojsc do konca, ty powinienes przestc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaaalalala Jestem kobieta ale w przeciwienstwie do ciebie potrafie trzezwo ocenic sytuacje. Nie usprawiedliwiam jego czynu ale,ktora \"porzadna\" dziewczyna pozwala na penetracje swojej cipki facetowi,ktorego zna miesiac a potem reaguje placzem? Uwazam,ze ona go sprowokowala...ale nie usprawiedliwiam tez jego zachowania. Masz jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×