Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d33333333

To był gwałt?

Polecane posty

Gość kobietaaaa
Przerażające jest to, ze takie opinie wyrażają kobiety. A potem się dziwić, ze faceci traktują was jak kawał mięsa do wyruchania. Same tak o sobie myślicie, skoro pozbawiacie się prawa do sprzeciwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze same dzieci siedza na kafe Po raz ostatni pisze,ze oceniam jej zachowanie. Ktora szanujaca sie kobieta uprawia seks z facetem, ktorego zna raptem miesiac? Do tego pozwala mu wlozyc troszeczke? No wybaczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a to ze się odsuwała do niego też nie wystarczy?..nie no..nie trzeba słowem wyrazić przecież,wystarczy postawą\" ja też się od mojego faceta czasem odsuwam ale jak mu mówię, że cos boli - MÓWIE - to przestaje. A ona zachowała się właśnie jak taka 17 latka, która nie wie czego chce. Raz tak raz nie i nawet nie potrafi tego powiedzieć. Nie popieram wyczynu autora ale już nie róbcie z niej takiej niewinnej, skrzywdzonej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
to nie jest jasne :)...co z tego że się rozebrała i moze nawet chciala,ale do pewnego momentu...facetowi nigdy nie wolno przekroczyć tej granicy w ktorej kobieta mowi "nie"...i proszę się nie usprawiedliwiać zwierzęcym popędem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
Skandaliczna jest twoja głupota, mała mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........////////
przyklad mojego obecnego faceta-spotyykalismy sie jakis czas, ktorejs nocy zostal u mnie, ale wiedzial, ze absolutnie sexu nie bedzie, gdy zrobilo sie bardzo goraco, pwiedzial, ze jesli to nie ma posc dalej, pwinnismy w tym momencie przestac, mimo ze bardzo tego chcial, do niczego nie doszlo,spalismy razem, on mnie tylko przytulal i calowal, wiec jednak mozna sie powstrzymac.. dodam on ma 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
To jest już po prostu oskar za głupotę, to co napisała ta mała mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
tak wiktoria to jest dziwne, ale powiedziała nie- co znaczy NIE, tak= tak, nie = tak ???????? NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
Moim skromym zdaniem - życzę ci serdecznie, żebyś ty kiedyś znalazła się w sytuacji, w której ktoś przerżnie cię na siłę. I pamiętaj wtedy, że "nie igra się z ogniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
jeli trakruja nas jak mieso do wyruchania to własnie przez takie idiotki co po miesiącu daja soniw wsadzić,a potem płacz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
mala mi wykazala się głupotą wysokiej klasy...nie chcę nawet tego komentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
Ciekawe co będzie, jak ją to spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moim skromnym zdaniem
Wiez co facett, podły jestes. I na pewno nie znalazłabym się w ntakiej sytuacji z własnej winy. Tyle. Nie życz drugiemu, co tobie niemiłe. Pokazałeś swoją humanitarną twarz. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
mała mi ? ile masz lat 10??? Bo piszesz na tym poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
I może nie igra się z ogniem, ale facet to nie ogień, oprócz kutasa ma też mózg. naprawdę kobiety, to co piszecie otwiera mi oczy na to, jak was traktować. Po chamsku i z buta. Bo same na to czekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamat
to jako przestroga dla głupich naiwnych kobiet.Nie rozkłada się nóg przed kimś kogo sie ledwo zna! i mała mi ma racje według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d33333333
Ona twierdziła że za wcześnie na seks. Wczoraj powiedziała mi że jest tak podniecona że chce żebym jej włozył troszkę ale nie głęboko, bo nie chce seksu. Nie wiem sam, myślałem że to może jakaś gra z jej strony? I że tak naprawdę chce normalnego stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zgadzam z mi mała - jak się nie jest gotowym na seks to się nie dopuszcza do takiej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
Taak, to strasznie nieodpowiedzialne zachowanie tej dziewczyny, ale powiedziała NIE- w świetle prawa zwykły GWAŁT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1982
czy to byl gwalt? tak. dziewczyna troche jednak zycia nie zna. zgadzam sie z dziewczynami - po co idzie do lozka z facetem po 1 miesiacu znajmomosci???? ile ona ma lat? 26 - dzieckiem juz nie jest i powinna wiedziec na czym ten swiat stoi. sorka taka prawda. zal mi jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
Wiesz co mała mi, ja chciałbym sądzić, że noszę szlachetne miano faceta, który nei wiem jak napalony rozumie, co znaczy kobiece nie i nie będzie wtykał na siłę, choćby nie wiem, jakie obietnice mi czyniono wcześniej. No ale na przykładzie twoim i panien tu podobnych widzę, że wtykanie na siłę jest szeroko aprobowaną praktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
no właśnie..facet ma też móżg :)..niech więc myśli i czuje a nie pozwala się ponieść tłumacząc potem że był bezbronny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
TO NIE BYŁ GWAŁT, SKORO LASKA SIĘ ROZEBRAŁA TO CHYBA SPODZIEWAŁA SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ, GŁUPIA JAKAŚ CHYBA SAMA NIE WIE CZEGO CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geodezja
To na drugi raz gnojku zrozum co się do ciebie mówi. Powiedziała ci jasno że nie chce pełnego stosunku. Tak gnojarzu??????? To gdzie się pchałeś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
d3333333, spróbuj załagodzić jakoś sprawę, aby nie skończyło się prokuratorem. i skończ z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
może i chciała czegoś..ale potem się rozmyśliła...czy to znaczy że facet mógł z nią zrobić co chce?...rany boskie..słow mi już brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........////////
tylko ze powinienes przestac jak zaczela cie odychac... chyba w tki sposob sie nie wyraza ochoty na cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
Ale co wy piszecie że kobieta nawet w trakcie stosunku moze powiedziec NIE i facet MUSI przerwać? Jak wy byscie się czuły gdyby tuż przed waszym orgazmem facet odgrywał szopki i fochy i się odsuwał od was? No dobra, może i kobieta ma prawo to zrobić. Ale gdybym ja byla facetem - nie chcialabym już nigdy wiecej spotkać się z taką wariatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
mała mi, skończ bo głupoty gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac,ze facet nie ma dziewczyny bo sam nawet nie wie jak ja traktowac :) Po chamsku i z buta chetnie potaktowalabym Twojego malego gdybym nie to,ze jestem szczesliwa mezatka :) Mi mala, przybij piatke!:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×