Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d33333333

To był gwałt?

Polecane posty

Gość dziewczyna1982
no to jest dla mnie absurd tej sytuacji i glupota tej dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
Jakby jakiś obcy mi tak powiedział, to bym się zastanawiała czy jaja sobie robi, ale bym przestała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet34
Doprawdy, gdyby brać na poważnie to, co mówicie i myślicie o innych kobietach, to właściwie wyszłoby na to, że nie ma sensu traktować was z szacunkiem bo same na wzajem siebie nie szanujecie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f43dfd
To jest po prostu chora sytuacja. Technicznie chodzi tylko o kilka centymetrów więcej. Laska pretensje może mieć tylko do siebie. Autorze, odejdź od niej bo to furiatka. Może jakiś inny z nią wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
ale zaraz! czemu wyzywacie mała mi za to że wyraż swoje zdanie.O to chyba prosił autor prawda? a idiotka jest tu ta dziewczyna o której mowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, wszyscy dostrzegają głupotę tej dziewczyny, że do tego dopuściła, bla bla bla To ja się Was zapytam, czy naprawdę musicie wszystkich mężczyzn traktować jak półgłówków, którymi rządzi tylko chuć? Bo tak właśnie piszecie: za gwałt odpowiada kobieta, bo jakby włożyła worek na głowę, to by jej nie zgwałcili :o Facet też swój rozum ma i wie co robi, i nie ma znaczenia czy jest podniecony czy nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1982
dziewczyna powinna sie szanowac a nie po 1 miesiacu włazic z facetem do łóżka i rzucac tekst - włóż mi tylko troszeczkę bo na seks za wczesnie... a czym to "troszeczkę " rózni sie od seksu???? niech ktos mi to wytlumaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
Tak bo powiedziała ze nie chce więcej. nierozważna jest ale niestety nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
a facet musi być zawsze na wszystko przygotowany?...przecież też czuje i myśli...gdyby nawet kobieta "prawie " dochodziła a ten nagle się rozmyślił albo coś by mu nie pasowało..no to jaka reakcja by byla normalnej kobiety? :)...ciągle się klasyfikuje według siły a nie z punktu widzenia odczuć..ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem zdziwienia niektórych. kobieta może w każdej chwili powiedziec że chce przestac, a facet nie ma prawa niczego robic na siłę. nawet jeżeli jest już w trakcie. nazywanie tego gwałtem może troszkę głupio brzmi, ale facet który tak robi jest skończonym chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet34
Mała mi, naprawdę daj już spokój i przestań się kompromitować. "nie" można powiedzieć na tysiąc sposób bardziej dobitnie niż słowem. Odpychanie i kopanie jest dość wymowne. Dwa, ten chłopak później napisał wyraźnie, że dziewczyna zapowiedziała mu wcześniej że nie jest gotowa na pełny stosunek. To była jakaś tam umowa między nimi, którą on potraktował jak jakąś "grę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
wyszłam z kąpieli- sorry ale widze róznicę między nawet najkrótszą mini a gołą lasko z rozwalona cipa która prosi żeby włożył tylko troszeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet34
"nie rozumiem zdziwienia niektórych. kobieta może w każdej chwili powiedziec że chce przestac, a facet nie ma prawa niczego robic na siłę. nawet jeżeli jest już w trakcie. nazywanie tego gwałtem może troszkę głupio brzmi, ale facet który tak robi jest skończonym chamem." Dokładnie, trudno to lepiej określić. Gwałt może nie, ale chamstwo w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
Tak mała mi takie też sa. zgadzam się z huńćwok ale to był gwałt, bo powiedziała NIE. Cham Chamem, ale zal mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet34
Dziecko, napisał wyżej, ze laska zapowiedziała mu że nie jest gotowa na pełny seks. I powiedz mi czy kopanie i odpychanie to nie jest nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1982
nie powiedziała NIE ale go odpychała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
Gwałt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
mi mala..naprawdę jesteś mała..rzeczywistość dla Ciebie jest tylko chamstwem i czystym mysleniem...pomysl czasami o odczuciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelinali
Wiecie co? Przeraza mnie zachownie ... niektorych kobiet. Ok, facet powinien uszanowac moje zdanie, powinien tez zaregowac odpowiednio, kiedy mowie "nie", bo a noz widelec boli mnie cos faktycznie. Ale nie wyobrazam sobie sytuacji, w ktorej pieszcze sie z gosciem i mowie mu, ze ma mi wlozyc odrobinke, ale pozniej juz nie... Co to jest? Kurde rzucie w kat te wszystkie seudoporadniki jak bycie zolza czy smierdziolza, bo wam na mozg pada do cholery! Szczucie, klamanie, histeryzowanie... Normalnie az ciesze sie, ze jestem hetero i jeszcze bardziej ciesze sie, ze nie jestem facetem. Bo po jednym takim wyskoku pewnie reszte zycia spedzilabym na fotelu psychoanalityka!!! Zastanowcie sie baby, co wy wyprawiacie. Juz nie mowie, jak dla jednej z druga kawalek blony miedzy nogami winen byc powodem do wyniesienia ich na oltarze i natychmiastowej beatyfikacji. A pozniej bek ryczacych 40- tek, ze jednak nie znalazl sie rycerz na bialym koniu a one nadal z tym zwiednietym wiankiem czekaja jak te durne. Ale takie szczucie psychiczne uwazam za chamskie, niedojrzale i ogolnie godne napietnowania . Podobnie jak histeryczne i notoryczne w ostatnim czasie (przynajmniej tak wnioskuje po topikach forum) walenie faceta po ryju przy byle okazji i sprawdzanie czy odda, tudziez wyzywanie, obwinianie, szarpanie, wymuszanie czytania w myslach i zrywanie przy kazdym napieciu przedmiesiaczkowym. Wy, mam tu na mysli panienki podobne do tej, z ktora zetknal sie autor topiku. I jako czlowiek, nie tylko kobieta, jako czlowiek czuje do was odraze. Tyle w tym temacie z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
huńćwok...no i wszystko w tym temacie :)...bo taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d33333333
Nieważne czy miesiąc czy nie. Spotykaliśmy się codziennie, po parę godzin, więc nie sądzę że to za wcześnie, zresztą to nieistotne. Zabawy nago mieliśmy już od ok. tygodnia. Pomyślałem że może mówi że tylko troszkę, bo nie chce wyjść na łatwą, ale że to jakaś gra. Włożyłem go jej niegłęboko, nie wiem ile... może tylko główkę. Ona była wciąż podniecona, a ja delikatnie się ruszałem, ale jakby w gore i w dół, tak jakby "huśtałem", nie ruszając się wgłąb. Ona wciąż była podniecona, miała przymknięte oczy, pojękiwała i to wszystko mnie tak podnieciło że tak jakoś wyszło że pchnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkgkg
Nie powiedziała nie - to znaczy mniej więcej tyle tylko że niektórzy faceci nie percepcją tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dziwi, to co Was dziwi. Uzgodnili, że nie odbędą pełnego stosunku, a on "się nie mógł opanować". Więc teraz ona jest głupia, a on bardzo mądry, bo zachował się jak na prawdziwego mężczyznę przystało. Zatrważająca logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetom może trochę ciężko uchwycic takie subtelności, bo co to w końcu jest, popchnąc kilka razy kiedy już się jest w srodku, ale dla dziewczyny to ma znaczenie. fizycznie nie jest to nic wielkiego, ale ma znaczenie psychiczne. dziewczyna nie może się czuc pewnie i bezpiecznie z chłopakiem który robi takie rzeczy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1982
d33333333 a rozmawiałeś z nią o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xc
...." że jakoś tak wepchnąłem..." To może gnojku na drugi raz nie wpychaj tam gdzie nie powinieneś. Gój i dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem
wasza dyskuje, nikt nie byl swiadkiem zdarzenia, autor jasno opisal sytuacje, nie padlo slowo nie, machala rekoma i co, jesli nie probowala odpychac, nie mowila nie, to jaki gwalt? moze jeszcze facet ma siedziec w glowie kobiety i czytac jej mysli? a jesli wyslala takiego smsa a nie innego, to znaczy ze w glowie ma bog wie co, i nalezy przeprosic i zapomniec o dziewczynie rozumiem, gdyby to byla dziewica, zdecydowala sie na pierwszy raz, pozwolila na troche.. wtedy z zalozenia facet powinien byc ostrozniejszy ale ludzie, bez przesadym facet ma przez caly czas nie patrzac na swoje podniecenie analizowac czy czasem jakis podprogowy sygnal partnerki nie mowi STOP?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
Miałam doczytać do końca, ale trafiłam na wpis debilki ***Wiktoria*** Widze,ze same dzieci siedza na kafe Po raz ostatni pisze,ze oceniam jej zachowanie. Ktora szanujaca sie kobieta uprawia seks z facetem, ktorego zna raptem miesiac? Do tego pozwala mu wlozyc troszeczke? No wybaczcie! Głupia PIZDO (inaczej nie potrafię cię nazwać), jak się zastanowisz, to może dotrze do twoich zwojów, bo mózgu nie masz JEŚLI KTOKOLWIEK DOPUSZCZA SIĘ AKTU SEKSUALNEGO WBREW WOLI DRUGIEJ STRONY POPEŁNIA PRZESTĘPSTWO. Nie ma znaczenia ile się znali. Nie ma znaczenia, ilu ona miała wcześniej. MA ZNACZENIE, że a) wcześniej powiedziała, że nie jest gotowa na pełny stosunek b) odpychała go c) on zignorował wcześniejsze jej słowa oraz opór i ją ZGWAŁCIŁ Na miejscu kobiety wykreśliłabym chuja ze swojego życia, bo niestety, na policji i w sądach siedzą głównie takie Wiktorie obu płci i niestety, laska tylko dostanie po psychice, a gnój się wywinie ;_o Wrrrrr Debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
Ty mala mi uważasz ze jak na coś się decydujesz to pójdziesz po trupach choćby bolało a nie bierzesz pod uwagę tego że w trakcie jakiejś chwili mozna się rozmyślić-i na tym polega Twoje chore myslenie że o braku odczuwania już się nie wypowiem :)...a co by mu się stalo gdyby przestał?..umarłby nagle czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×