Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d33333333

To był gwałt?

Polecane posty

Gość ona jest sobie
normalna dziewczyna nie dopusci do takiej sytuacji a jak juz zacznie tak niebezpieczna zabawe powinna liczyc sie z takimi konsekwencjami jak w tym wypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
Ależ ja ci nie życze źle, wg twoje logiki mała idiotko. Sama stwierdziłaś, że to nic takiego bycie przerznięta na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamat
gwałt? haha ciekawe jaki sąd skarze za taki gwałt "w świetle prawa" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bljkabljkfabslkjfla
autorze przestań się pogrązać :-O gra z jej strony .... żałosny kutas z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moim skromnym zdaniem
wiesz co facettt, twój poziom jednak jest poniżej asfaltu. Nie dyskutuję z debilami, odpuszczam. Mała mi, dzięki za obronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1982
a ciekawce co czuje i mysli teraz sama zainteresowana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiku
Fakt, głowa boli czytać wasze poglądy, drogie panie. A potem wymagacie od nas dżentelmeństwa. Tym czasem okazuje się, ze same siebie macie za dziwki, skoro uważacie, ze jak już raz weszłyście z facetem do łóżka, to macie się dawać dupy wg jego woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
Powiedziała NIE ! to wystarczy. Mój chłopak nawet jak bym po minucie powiedziała nie to by przestał, fakt nie odważyłabym się na taką sytuację z nowo-poznanym facetem. Ale nie to NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiku
Przykro mi mała mi, ale tok myślenia z bravo girl to masz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echch
i weż zrozum kobiety! niby chcą a tak naprawde nie chcą.Lepiej zwalić sobie konia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
żadna prowokacja nie jest usprawiedliwieniem dla czynu w którym pogwałcono czyjąś wolę- i z tym trzeba się bezwzględnie zgodzić :)..jak dla mnie-koniec tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
Nieodpowiedzialna bardzo, ALE NIE TO NIE. trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BREDNIA
mała mi=mała idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - jak kobieta by się czuła gdyby w trakcie ujeżdżania faceta ten zaczął ją odpychać ?? nie podał powodu, rozpłakał się a potem powiedział, że go zgwałciła???? Czy to byłoby normalne?? pewnie nie. Ale oczywiście nikt by nie powiedział, że to KOBIETA jest winna, tylko, że facet to idiota. Dlaczego więc w takiej sytuacji, kiedy dochodzi już do CHCIANEGO, PLANOWANEGO stosunku wina jest zawsze faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1982
Nie rozumiem świata - zgadzam sie w 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
jestem za "samiku" i "taka jest prawda" oni tego chyba nie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nie chciała, więc to był gwałt. Na szczęście prawo to definiuje jednoznacznie i niezależnie od opinii osób wszechwiedzących piszących tutaj. Zagadzam się, że smutne to jest, że faceci się wypowiadają w obronie dziewczyny, a inne kobiety tylko wieszają na niej psy. Ale widać, że kobieta kobiecie zawsze wilkiem. Dobrze, że prawo wymyślili mądrzejsi od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
Dziękuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet34
Nie znaczy nie. Choćby nie wiem, jak facet był napalony. Koniec dyskusji. A głupota niewiast faktycznie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
złoo > bo kobiety są bezmyślne i zawsze o wszystko obwinią facetów. Facet odepchnie w czasie seksu - wariat. Facet będzie dążył do seksu mimo odpychania - gwałciciel. A kobiety to księżniczki które mogą robić co chcą i zawsze mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet34
"Zagadzam się, że smutne to jest, że faceci się wypowiadają w obronie dziewczyny, a inne kobiety tylko wieszają na niej psy." NO WŁASNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szuuukam
hmmm skoro powiedziała NIE to jest to gwałt. ale z drugiej strony trochę z niej histeryczka.Powinieneś z nią porozmawiać. I żaden sąd nie uzna tego raczej za gwałt prawnie, ale teoretycznie i moralnie jest to gwałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1982
prawnie to jest gwałt tylke tylko ze nikt mu tego nie udowodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
OK Dziewczyna nieopowiedziana. ale powiedziała NIE, więc nie ma prawa robić czegoś wbrew jej woli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echch
idz i oddaj sie w rece policji:) i opowiedz im tę historię:) na pewno trafisz za kratki! odrobina humoru im nie zaszkodzi na nocnej zmianie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
Mała mi - głupiaś dziecko, aż nie chce mi się z tobą dyskutować. U mój związek się nie musisz martwić, zbytek laski. I nawet czytają takie idiotki jak ty nie zmienię zdania że nie kobiety to jest nie a nie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
czyli rozumiem, że gdybyście siedziały na jeźdźca na facecie i już blisko blisko... były orgazmu, a on by próbował was zrzucić, a nawet powiedziałby to magiczne NIE, a wy poruszyłybyście się jeszcze kilka razy i miałybyście orgazm - to byłby gwałt z Waszej strony? Czyli byłbyście gwałcicielkami i najlepiej gdybyście poszły do kicia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet34
Mała mi, daruj sobie naprawdę, bo chluby nie przynosisz własnej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
Oj, no głupia dupa jest ale co z tego???????? POWIEDZIAŁA NIE ! ślepa jesteś mała mi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×