Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d33333333

To był gwałt?

Polecane posty

Gość gsss
Rzeczywiście. BREDNIA I BZDURY. To znaczy, mała idiotko, że co, idziesz z facetem do łóżka, to znaczy godzisz się na wszystko, dajesz się rżnąć tak jak on chce i ile razy chce???????????? Dajesz się rżnąć, mimo że cię boli, mimo że straciłaś ochotę, mimo ze on jest brutaly itd???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
Przerażające jest to, że takie opinie kolportują również kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
właśnie pomyślałam że może ktoś ją kiedys zgwałcił dlatego bawiła się w kotka i myszkę.To by wyjaśniało sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest sobie
sama winna jak juz dala sobie wlozyc co to za roznica na jaka dlugosc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
Tak, wiktorio, ja mam pytania. Czyli: idziesz z facetem pierwszy raz do łózka. Zaczyna się ładnie, ale potem przestaje ci się podobać. To co, nadstawiasz się dalej, bo "trzeźwo oceniasz sytuację" (czyli co, wiesz że twoje nie i tak nie odniosłoby skutku, bo facet zrobiłby i tak co chciał)??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moim skromnym zdaniem
jak idę z factem do lóżka, to go dobrze znam :O i wiem czego mogę oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
Acha, no to dobrze wiedzieć, że panie w zasadzie same zakładają, że jak już ściągną majtki, to nieważne co by było dalej, facet i tak ma prawo włożyć nawet wcisnąć na siłę i nie zwracać uwagi na jakieś tam "nie". Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
moim skromnym zdaniem - kiedyś zawsze idziesz z facetem pierwszy raz do łóżka i nie znasz go w tych sprawach. Ach, kobiety, myślenie nie jest waszą najsilniejszą stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie to jest mega dziwne... Dorośli ludzie, dorosła kobieta - nie dziewica, zgadza się na TAKIE pieszczoty i nagle jej coś odwala?? Może nie zachowałeś się zbyt dobrze ale ona ma chyba ze sobą jakiś problem. Włożyć troszeczkę?? co to za przyjemność? dla niej? Albo bała się bólu albo lubi dramatyzować. Poza tym... Jeśli kobieta nie chce to to mówi, wyrywa się, krzyczy, rzuca się na wszystkie strony, robi wszystko co się da, żeby się uwolnić - robiła tak? \"Ona po wszystkim zaczęła płakać i wyszła\" po fakcie? dziwne, naprawdę. I niech nikt zaraz nie mówi, że pewnie była w szoku, bo wątpię by się w nim znalazła, pozwalając na tak wiele na dodatek własnemu facetowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbfdbfdsbbds
tak, to był gwałt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ktos napisal przede mna..jak ide do lozka z facetem to oznacza,ze go znam i ufam mu.. Laska nie znala faceta a pozwolila sobie na takie pieszczoty..po miesiacu pozwolila mu wsunac troszeczke..:) Szkoda,ze malo kto czyta wypowiedzi ze zrozumieniem. Nie uspawiedliwam jego czynu lecz oceniam jej zachowanie. The end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
Super, sama sobie winna, Ciekawe, ciekawe, bo mnie się wydawało, że jak kobieta (nawet bez majtek) mówi "nie" to nie znaczy nie. Ale po tej lekcji od pań będę już wiedzieć, ze mogę dopychać na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt
"Dobrze ktos napisal przede mna..jak ide do lozka z facetem to oznacza,ze go znam i ufam mu.." Następna myśląca kobieta. Zawsze, dziewczę, jest pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
otóż to!! jak po miesiącu daje sobie włożyć fiuta to niech sie nie dziwi że ma niespodzianki! jestem kobieta ale nie cierpie głupich lasek.Jakby pobyła z nim dłużej i poznałaby go lepiej nie prawdopodobnie nie doszłoby do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moim skromnym zdaniem
to "kiedys" nie powinno zdarzać się zbyt często, prawda? I nie mówimy tu o wynaturzonym seksie, tylko o normalnym stosunku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiku
Wiktoria - następna kandydatka do dopchnięcia na siłę. Same się laski prosicie o gwałt, same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
przecież każdy normalny facet rozumie słowo "nie"- prawda? ...i nie ważne w jakim momencie jest:)..nic nie usprawiedliwia takiego zachowania w którym przestaje się kogoś słyszeć a podąża tylko za sobą..więc przestańce rozpatrywać przypadki i szukać usprawiedliwien dla zachowań godnych potępienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiku
Wiesz, oc jest normalne dla ciebie nie musi być normalne dla kogoś innego i na odwrót. Dwa, nie zakładasz, że kobieta moze po prostu stracić ochorę na seks, bo coś tam, jej prawo??? I co, ma się wtedy dawać przygwałcić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5456456456
"mówi "nie" to nie znaczy nie." Autor napisał że ona nie powiedziała nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tres jolie
Nie wiem czy to byl gwalt, ale wiem jedno, jestes palantem. Kobieta moze nagle stwierdzic, ze nie chce sie kochac i nawet jak ja juz posuwasz, to musisz z niej wyjsc:O Palant jestes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No litości. Z prawnego punktu widzenie, jesli kobieta wyraziła sprzeciw a Ty jej nie posłuchałes i uprawiałeś z nia seks bez jej zgody to jest to gwałt. Patrzac na to jako zwykły ludz, to jestem zszokowana, kobieta ma26 lat Cytat : Wczoraj z dziewczyną rozebraliśmy się do naga, pieściliśmy, calowaliśmy, byla strasznie mokra. Pozwoliła mi włozyc penisa między jej wargi, ale nie wkładać głęboko. Jak dorosła kobieta może zachowac sie tak bezmyślnie, gdyby miała lat nascie nie zdziwił by mnie jej brak rozsądku ale w tym wieku raczej wie się z czym ma się od czynienia. Koszmar bezmyslni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda...
a to ze się odsuwała do niego też nie wystarczy?..nie no..nie trzeba słowem wyrazić przecież,wystarczy postawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
ale ona mu nie powiedziała nie! UMIECIE CZYTAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też facet..
To są właśnie panie deklarujące że szukają dżentelmena a tak naprawdę preferujące prymitywa i brutala w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem świata
I co gdyby to była 14 latka to byłby skur.wielem, ale jak ma 26 to ok, może ja sobie "rżnąć" jak chce. Zastanówcie się ludzie... .mogła ci pozwolić np, tylko raz włożyc a ty i tak nie możesz więcej, inaczej to gwałt. Czy ktoś się nie zgadza? Chyba tylko 17-latki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
chyba że zasłonił jej usta ręką o czym nie wspomnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też facet..
O yes, tylko kopała i odpychała, jak sądzisz, co próbowała mu zakomunikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moim skromnym zdaniem
dla mnie nie ma różnicy między tym na co mu pozwoliła, a np gdyby ją posunął 2 razy i stracilaby ochotę na 3 raz. Wybaczcie. Za daleko to zaszło od początku. Jeszcze raz dla nierozumiejacych NIE IGRA SIĘ Z OGNIEM. Czyli nie prowokuje się takich sytuacji. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×