Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MISIEK27

Dlaczego kobiety brzydza sie spermy?

Polecane posty

Dlaczego wiekszosc kobiet brzydzi sie spermy i uwaza ze skonczenie na nich jest obrzydliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferetut
Ja sie nie brzydze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam kocham robic loda mojemu facetowi i potem wszystko wypic mmmmmmmmmmmmmmm :-) Ale to dlatego ,ze mi zalezy na nim jak na nikim innym,obcemu frajerowi bym nie zrobila i nie wypila :-0 :-0 :-0 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sciema
to ja ci nasikam do szklanki w dniu kiedy bede miala miesiaczke...wypijesz ze smakeim ?? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko moze ty srasz podczas konczenia ale ja koncze inaczej:) i gratuluje znalezienia partnerki(a) wobec tego co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sciema
to do autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sciema
moze i podniecajacy,ale zeby zaraz to spijac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może chcesz
mojej spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest sciema wydaje mi sie ze mylisz pojecie? Nie wiem ile masz lat ale sikanie a wytrysk to co innego. Lepiej wroc sie do szkoly a nie siedz na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie spijac? kocham mojego faceta i dluuugo czasu musiał czekac na loda... ale w koncu sie otworzylam... i polubilam :D i uwielbiam na tryska mi na buzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferetut
To jest sciema- a czemu nie? Ponoc to nawet jakies wartosci odzywcze posiada. Poza tym w lozku mozna robic wszystko- pod warunkiem, ze kazdy z kochankow ma na to chec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa z Olkusza
Sperma ma ponoc 7 kalorii i mnogo bialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sciema
do autora...nie myle pojec,tak mi sie skojarzyło.teraz zrobila sie jakas moda na spijanie spermy.jezeli jakas kobieta nie ma na to ochoty to facet od razu ma focha.moze i zle porowalam sperme z moczem :D ale sprobuj jej sam.strzel do szklanki i wypij chociaz łyk,i podziel sie refleksjami :) rozne zabawy wymyslamy z mezem i czasem zdazy sie ze łykne,ale nie jest to regolarne bo nie za bardzo odpowiada mi smak.(mam 28lat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferetut
Jak jestem bardzo podniecona to smaku wlasciwie nie odczuwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nic obrzydliwego tak samo jak robi sie kobiecie minete soki tez plyna i nigdy nie plulem z ich powodu a wrecz przeciwnie nie przeszkadzaja mi bo jestem z osoba ktora kocham. A nie owie od razu o spijaniu nikomu nie mowie zeby pil tylko o konczeniu na buzi lub do us zawsze mozna wypluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzert
ja połykałem swoją sperme kiedy byłem sam i nie miałęm dziewczyny . Zwyczajnie nogi za głowe i celowałem do ust . Nie zawsze jednak zwalałem z połykiem . Tylko kilka razy zdarzyło mi sie polknąc po zwaleniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carramba
"ale i tak sperma jest duzo lepsza od naszego śluzu " hehe nie powiedziałabym tego :D:D:D nasz a przynajmniej mój jest całkowicie bez smaku...neutralny a sperma ma jednak zdecydowany jakiś smak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sciema
ok.to w takim razie konczenie w buzi(bez polyku ;) ) ,na piersiach itp uwazam za standard i bardzo przyjemna sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie chodzilo mi tylko o konczenie a wiekszosc kobiet sie tego broni a mnie przynajmniej jako mezczyzne bardzo podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tlyko ze napisales "dlaczego wiekszosc kobietsie brzydzi" a brzydzi wiekszosc? niewiem jak ona ale ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgj
ja jestem mężatką i nigdy nie połknęłam i nie połknę spermy...według mnie jest obrzydliwa i nigdy tego nie zrobię...kiedyś mój mąż powiedział że on nie wie jak dziewczyny mogą połykać sperme,przecież ona jest obrzydliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro oboje tak uwazacie to wasza sprawa seks to zabawa mnie i mojemu facetowi sprawia to wielka przyjemnosc i frajde a moze poprostu jestes starej daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×