Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MISIEK27

Dlaczego kobiety brzydza sie spermy?

Polecane posty

Gość obserwator z pokoju14
kocham mądre dziewczyny! te co myslą a nie lachociągi, 'bo tak ma byc'. kocham te co kochaja ciagnac, ale kocham tez te co są madre i nie daja sie zmusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24lata
"jak sie kobieta szanuje to lachociagiem nie jest i tyle na ten temat. Jestem ciekawa jak bedzies sobie myslal o dziewczynie z ktora zaczniesz byc i od razu sie zabierze do roboty, pomysl wtedy ile juz miala w buzi." ---------------zapomniałaś jeszcze dopisać i ile miała w pochwie (czy to już się nie liczy ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawaodpowiedzi akurat zle trafilas bo lykanie spermy wcale mnie nie kreci Chlopie bo juz cierpliwosci nie mam - jak sie kobieta szanuje to lachociagiem nie jest i tyle na ten temat. to skoro tak to wspolczuje wszystkim kobieta ktore robia loda swojemu chlopakowi i ktore nazwalas lachociagami. i nikt tu nie mowi ze od razu z poznana osoba bo ja tak nie robie a jezeli ty robisz cos z odrazu poznana osoba to nawet nie ciagnac druta jak to nazywasz mam o tobie bardzo kiepskie zdanie. bo juz tez trace cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24lata
więc życzę wam "nielachociągom" i innym super dziewczynom z tego forum super udanego życia seks., waszym facetom też, nastawiajcie tylko te swoje ci..pki, leżcie jak kłody i bądźcie szczęśliwe (i tak was nie obchodzi co myślą na ten temat faceci) ja tak nie zamierzam POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24lata
tylko nie zapewniajcie innych, że jesteście takie super dla swoich partnerów, że jesteście zaje... kochankami, że oni tylko tyle oczekują od was ile wy im dajecie, że umiecie zrobić facetowi dobrze - bo w to nikt wam nie uwierzy to chyba nie wstyd być zaje... kochanką??? prawda boli, stąd tyle agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
gratuluje mala. A ty misiek. to chyba sam ten temat zalozyles ? zreszta tutaj tez ktos juz sie za mnie podszywal. czlowiek sie nie zaczerni to zaraz burdel ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwator z pokoju14 po to jestem zalogowany zeby sie pod nikogo nie odszywac ani nikt podemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo milosc sie liczy
ona24lata Dziewczyno przystopuj.... tak czytam Twoje wypowiedzi i nie masz prawdy do końca, zachwoujesz sie jak Ty byś była skrzywdzona. Byłaś kiedys kochana? wiesz jak wspaniale jest byc blisko z drugą istota która Cie kocha i ne tylko ze wzgledu na bliskie kontakty ale ze jest Twoim przyjacielem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24lata
świadomość, że ON mógłby chcieć czegoś innego, czego wy mu nigdy nie dacie??? tak boli? że może on właśnie marzy o takim lodzie z połykiem, a może o czymś innym ??? a wy łudzicie się, że on nie chce, bo tak wam powiedział ( nie wiecie co naprawdę ma w głowie wasz partner, więc lepiej słuchajcie mężczyzn i wyciągajcie wnioski) Misiek27 to normalny facet z normalnymi potrzebami, chce czerpać stysfakcję z seksu, co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24lata
wiem co to miłość, ale tu rozmawiamy o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
cos mi sie wydaje, ze to jedna ta sama osoba ona24 i misiek. on mowi swoje ona broni jego zeby zaraz normalne osoby go nie pozarly. haha dobry cyrk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24lata
nie trzeba być od razu dziwką i dajką żeby móc zaspokoić swojego ukochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoja dziewczyne kocham i uwielbiam z nia byc wiekszosc czasu spedzamy razem i nie zmuszam jej wcale bo nie o to chodzi a za to ze bym chcial niektorzy mnie tu zjechali ale kretynskimi wypowiedziami sie nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwator z pokoju14 dobrze napisales wydaje ci sie nikt nie nie musi bronic sam sie obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
albooo!! moze sie tak mu podlizuje bo pewnie i jemu lodzika chetnie by strzelila. bo przeciez jak wczesniej mowila w seksie chodzi tylko o wlasna przyjemnosc i technike. NIE UCZUCIA. pierdolic uczucia. SEKS ona lubi. taki jak dla zwyklych szmat i dziwek. glupia. moja byla tez tak miala... bardzo ja podniecalo jak sie kochalismy, kiedy myslala o sobie jak o szmacie i mowila mi 'dalej, ujedz mnie jak suke'/ tak Cie kreci mahcinalny seks? haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo milosc sie liczy
ale nie masz racji;p burzysz sie chwilami i co Ci z tego? Chcesz cos udowodnic ale niestety to co piszesz jest bez sensem chwilami.... Jakas soba chce uzyskac odpowiedz a wy robicie bałagan, odpowiedzcie na pytanie a nie sie kłócicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo milosc sie liczy
tez uwazam ta kobitke sie wypowiadająca za szmatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek 27 Jak masz dziewczyne ktora kochasz to co cie obchodzi co inne kobiety mysla o spermie? Zapytaj dziewczyny na pewno szczerze odpowie. Poza tym nie wiem co w sobie ma ta ,,ciecz" ze tak jej bronicie:D wlasnie pokazalam calosc mojemu facetowi i sie usmial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo milosc sie liczy
Owszem zdrowa na cere i ma witaminy:) mniam mniam:) Bardzo ją lubie jako kobieta! ale ez przesady nie za czesto, ale lubie czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
masz fajnego faceta przynajmniej ;D z takimi lepiej sie trzymac, a nie egoistami dla ktorych seks jest TYLKO DLA ICH WLASNEJ PRYZJEMNOSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm gdzie ja tez cieczy bronilem? pytanie bylo inne a rozmowa sie inaczej rozwinela aja nigdzie nie pisalem ze to jest najwazniejsze i nie wiem co ja takiego zlego naisalem nikomu nie kaze robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
streszczając. bo jak ktos wejdzie to tylu stron czytac nie bedzie. Ona24 uwaza ze jest zajebista kochanka, bo seks jest dla jej przyjemnosci, ciagnie druta i jest otwarta na wszystkie propozycje poniewaz uwaza sie za dojrzala i chce wszystkiego sporobowac. Misiek jest za. obciąganie jest sii!! jak nie to faceci znajda to u innej i chuj. WSNIOSEK ciągnijcie laski bo wasz facet jak mowi ze nie musisz to pewnie klamie !! bo ta Ona24 mowi ze zapytaj faceta najlepiej, ale z kolei jak ktos napisal ze jej chlopak mowi ze nie musi, to zaraz bylo ze on pewnie klamie !!!!!!!!!!!! HAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwator z pokoju14 nie pisalem tez ze seks jest tylko dla mojej przyjemnosci przeczytaj moze temat bo jest dla obojga jak i dla mnie jak i dla mojej dziewczyny a nawet bardziej sie dla niej staram jesli cie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
Nie Ty ziomus, tylko ona24. napisala ze seks jest dla jej wlasnej przyjemnosci i tak powinno byc bo tak jest zajebiscie. Ty nie pisales tak i dzieki Bogu. szacunnn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
Misiek ! Twoja ostatnia wypowiedz jest najbardziej satysfakcjonująca. COs w tym stylu pisala oO taka dziewczyna. Tak powinno byc chlopie i tak trzymaj. Moze Twoja dziewczyna to doceni i sie przelamie, a jak sie nie przelamie to znaczy ze docenia ale na pewne rzeczy ja nie stac. kOchajcie sie mimo wszystko a seks uprawiajcie z przyjemnoscia i dla Ciebie i dla niej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwator tepy jestes czy nie umiesz czytac? kurwa jak nie umiesz strescic to nie podsumowywuj pisalem ze robienie loda bylo tu jako przyklad i nie pisalem ze jak nie bedzie robic laska facetowi to znajdzie u innej tylko w obie strony jesli zarowno kobieta jak i mezczyzna nie znajdzie zaspokojenia w swojej parze to czesto prowadzi do zdrady a to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×