Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MISIEK27

Dlaczego kobiety brzydza sie spermy?

Polecane posty

no tak jest ja tu nigdzie nie pisalem ze dziewczyna nie chce mi riobic loda to nie wiem co sie ludzie mnie uczepili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
MISIEK27 Mysle ze z tego biora sie tez zdrady bo gdy ktos nie dostaje w zwiazku tego co oczekuje i nie jest szczesliwy to wkoncu niewytrzyma cos strzeli i pojdzie na lewizne gdzie to dostanie;D MISIEK ? to TY ? bo jest na czarno, to chyba nikt sie nie podszyl... Ty sugerujesz, ze jak sie laska nie przelamie z lodem, to Cie nie zaspokoi wiec odejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
a sie uczepili na loda, bo o tym pisales. jak nie lod to co innego. rozumiem ze to byl PRZYKLAD. ale odpowiadamy na podstawie tego przykladu. rozumiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wyrywaj z kontekstu tylko przeczytaj co tam dalej pisze to samo co tu wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zaczelam calego nieporozumienia, zdaje sie ze na drugiej stronie napisalam dlaczego kobiety nie lubia spermy. Te ktore jej nie lubia pewnie sie ze mna po czesci zgodza. Od razu zostalam zaatakowana, ze jestem nieposluszna i nie chce sprawiac przyjemnosci facetowi. Bez sensu calkiem , mam wrazenie, ze Ona24 i Misiek27 chetnie strzeliliby mi w morde ta sperma, zebym w koncu zaczela to robic:Dhahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24lata
napisala ze seks jest dla jej wlasnej przyjemnosci i tak powinno byc bo tak jest zaj**iscie. Ty nie pisales tak i dzieki Bogu. szacunnn .----------- ja tak nie napisałam dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam ochoty nawet cie nie znam a po drugie nie strzelam na kazdego i nie mam takich fantazji to tylko rozmowa nie chodzilo mi tylko o to jak usiluje tu przetlumaczyc to posluzylo jako przyklad w zwiazku z moim pytaiem iz jest powiazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich dzieki za sczere wypowiedzi to tylko rozmowa a kazdy bedzie robil jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
ona24lata również kwestia przedmiotowego traktowania - przecież w seksie każdy traktuje w pewnym stopniu partnera przedmiotowo, bo efektem stosunku jest zaspokojenie własnego instynktu, podniecenia i jakby tego nie nazywać, zawsze chodzi o jedno i to samo. każdy chce też żeby jego partner był atrakcyjny, zadbny, to ładne ciała nas podniecają, dlatego dbamy o siebie SORRY./ zaczernij sie bo chyba Cie podszyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sorki za kilka moich uniesien moja wina. A na poczatku wogole nie pisalem o o lodzie i spuszczaniu sie do buzi bo niektorym nawet przeszkadza na piersi i na brzuch i chcialem wiedziec dlaczego. A przerodzilo sie tez w inna ciekawa rozmowe i spoko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawaodpowiedzi nie jestesmy para bo skoro uwazalas ze mi tak na tym zalezy a ona24 nie ma przeciwskazan to po co bym pisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
a czemu ona tak ucichla? poza tym to fakt! Misiek pytal glownie ze cos tam nie chodzi o polykanie ale ze dziewczyny obrzydza nawet na brzuch czy piersi. ale ktos tam chyba nawet staral sie odp.. tylko ona zaczela nakrecac inny temta i kazdy bulwersowal sie broniac swego zdania i mamy parostronna dyskusje;) bylo milo.. nic to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacun ze mnie zrozumiales i sorki za uniesienia nie po to tu ludzie sa aby sie klucic a wymieniac poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie moze po to by zobaczyc inny punkt widzenia oj Misiek Misiek chyba jestes ode mnie starszy to powinienes wiedziec, ze wiele w seksie fajnych rzeczy mozna robic i duzo duzo ciekawszych ale juz koncze ten temat, bo jak wiadomo nie kazdemu sie dogodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
taka Oo dziewczyna. DO AUTORA Moze to nie chodzi o sam fakt, ze się brzydzą (mam na mysli nie te co nie chca polykac, ale nawet te co ponoc uwazaja ze konczenie na nich jest obrzydliwe) moze to wynika z tego ze są skrępowane potem i nie wiedzą co z tym zrobic ani jak. Wydaje im się to malo komfortowa sytuacja? U większość kobiet tu chodzi o psychike, samopoczucie i pewnosc siebie. Pamietaj o tym ciekawaodpowiedzi brzydza sie poniewaz sperma jest wydzielina tak jak np. katar, slina, wszelkiego rodzaju wydzieliny wydobywajace sie z czlowieka i to juz jest dosc obrzydzajace. Poza tym sperma w dodatku ma swoj specyficzny zapach i smak. Osobiscie dwa razy w zyciu polknelam i nie powiem, by mi sie to spodobalo. Mialam odruch wymiotny, az sie poplakalam. Po wszystkim burczalo mi w brzuchu i mialam wrazenie ze cos nie tak z moimi flakami, przez ok h odbijalo mi sie i mialam silny ped na sedes. Nie wiem czy wszystkie kobiety tak maja, chyba nie. Nie przeszkadza mi natomiast, gdy sperma laduje na moim brzuchu czy pupie, gdzies to przeciez musi ujsc Nie zgodzilabym sie natomiast nigdy na wyladowanie na twarzy, to by bylo najwieksze upokorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie poczytałem i nie do końca się zgadzam z Waszymi opiniami. Obserwator z pokoju 14 napisał, że są "zdrady bo gdy ktos nie dostaje w zwiazku tego co oczekuje", to pójdzie do innej. I tak, i nie. Nie wszystko nam w związkach odpowiada, ale nie biegniemy do burdeli, tylko rozmawiamy ze sobą. Czy jeśli komuś odpowiada skat, to ja też muszę? No, w życiu bym sie nie zgodził. I nawet nie pytam swojej Pani, bo znam odpowiedź. Misiek27 ma rację, że seks "...jest dla obojga ..." i że trzeba sie starać, ale musi to działać w obie strony. Facet robi minetkę, to kobieta przynajmniej powinna spróbować nauczyć sie lodzika. Może bez OZP, ale niech próbuje. Smak spermy jest specyficzny i jest już na tym forum powtarzana metoda. Facet niech sam spróbuje, zanim zmusi do tego kobietę. Trzeba toerancji, ale i trzeba zrozumienia. Zmuszając partnera do czegoś w łóżku wywołamy efekt odwrotny. Nie zechce on/ona na kolejne eksperymenty. A jeśli sie już tak zamknie w sobie, to potem żegnaj seksie. Będziecie kolejnymi narzekającymi na takim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalna żenada
Sperma śmierdzi bez dwóch zdań, a sam jej widok przypomina białego, ciągnącego się gluta, więc czym się tu podniecać? Jak widzę laski z pronoli z tym obleśnym kisielem na maskach, to aż mi się słabo robi. Spuszczanie sie na twarz jest poniżające, a babka, która pozwala na takie traktowanie można określić krótko:sucz:P Wszędzie można się spuścić, ale twarz należałoby sobie raczej darować? No chyba, że mamy przedmiotowe podejście do partnera i seksu, a kobietę traktuje się jak dmuchaną lalę. Faceta z takim podejściem wywaliłabym z domu w pizdu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawaodpowiedzi ale ty mnie chyba nie riozumiesz to nie jest moj priorytet w sexie wiem ze jest duzo ciekawych zeczy i isalem ze jak sie rozwinela rozmowa to to sluzylo jako przyklad. ale skoro wiecej wiesz to bede sie do ciebie kierowal po porady jak nie bede czegos wiedzial dobrze bylo by miec kontakt z toba 24h bo nie wiem kiedy bede to robil z dziewczyna i potrzebowal twojwj pomocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetpoprzejsciach zgadzam sie z toba i wlasnie o to mi chodzi i nikogo nie zmuszam anie nie pisalem ze mam zamiar nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maksymalna żenada to twoje zdanie a moze dla kogo innego jest to sex analny rozni sa ludzie a suczka to jest jak sie puszcza a nie ze swoim chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator z pokoju14
facetpoprzejsciach. ja nie powiedzialem ze zdrada jak nie ma sie tego co chce. to byl cytat slow od Ona24. ;) uwazam ze to co powiedziales jest 100% mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalna żenada
na dodatek jest to mężczyzna raczej małoletni i niedoświadczony w ars amandi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba byla czesc mojej wypowiedzi ale nie mowilem ze jak dzioewczyna nie zrobi loda z polykiem chlopakowi to pojdzie i zdradzi tylko ze niezadowolenie w seksie jest czestym powodem zdrady. i dziala to w obie strony tak samo kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a suczka to jest jak sie puszcza a nie ze swoim chlopakiem - Misiek to twoje slowa, a suczka to nie bedzie jak ten chlopak sie z nia ozeni, bo jak ja kopnie i znajdzie sobie inna to co? hmm no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maksymalna żenada nastepna nauczycielka ciekawe czy tak przy jednym partnerze sie dobrze wyszkolilas i jakbys umiala czytac to nie maloletni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak samo ona go moze kopnac i co wtedy kim on bedzie musimy pamietac ze to zawsze dziala w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalna żenada
misiek, czytanie ze zrozumieniem nie sprawia mi kłopotu- bez obaw natomiast Ty masz niestety kłopot z precyzyjnym wyrazaniem swoich mysli najpierw cos piszesz, potem odwołujesz, albo dopiero po chwili dociera do Ciebie to, co sam napisales 5 min. temu ale ad rem:P nie masz pojecia, ilu mialam partnerow, poza tym, ilosc partnerow wcale nie swiadczy o naszych umiejetnosciach - moze byc wrecz przeciwnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×