Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Kuchnia zastępcza

Polecane posty

zastanawia mnie fakt , dlaczego? Retro , ten czlowiek nie potrafi inaczej , to typowy bawidamek, bajeruje tak kazda , prosze Cie , nie bierz tego do siebie..... ze mna tez probowal - ale sobie zeby polamal - dlatego teraz lekko sepleni ;) mysle ze Kucharz wyjasnil by wiecej , ale ......? myslalam ze wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ja to tylko jedna z wielu :D ale mam u niego specjalny status - z czego jestem niezmiernie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym , musze Wam powiedziec , po dzisiejszym dniu - cala ta wojenka wydaje mi sie tak beznadziejnie glupia....:O ze faktycznie albo trzeba bedzie odejsc , albo zupelnie przestac reagowac.... co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...całkowity brak reakcji wykluczam ...jeśli chodzi o Ciebie Zielona :) ale policz do dziesięciu czasem ...jak to Retro zrobiła niedawno ...w Kuchni :D [mądrzę się a sama tez czasem lecę po bandzie :P] ale takie mam zdanie :classic_cool: ....[na dziś ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zdobyciu odpowiednich dokumentów umożliwiających przebywanie w Kuchni a z czasem...mmm..marzy mi sie też zmiana statusu na Znajomą [wzrok wbity w podłogę, w dłoni dzierży wkupny obrus, oczekuje w napięciu na werdykt] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , Iftar , Rev . Retro ,Kucharzu? proponuje wrocic do domu I przestac reagowac :) co Wy na to? Metiss, obrus zawsze nam sie przyda :) wlaz znamy sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtej kuchni już nie ma. Została zniszczona. Zrobiły to osoby świadome tego, co robią. Żal mi tamtego topiku, tak jak żal mi było topiku Mel. Tak do dziś nazywam topik, na którym prawie rok pisałem i na którym poznałem parę niezwykłych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×