Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Kuchnia zastępcza

Polecane posty

Otworzyłam szampana. Zakupiłam w Biedronce. Don Perigon bedzie po wypłacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty kłótni, pyłki nienawiści, brudy po kątach to należałoby uprzątnąć i przewietrzyć [ale piekną zadymkę mam za oknem:) ] poprawi się mikroklimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wybierałaś się do Tesco :P ....hmmm...wiem ...wiem pewnie promocja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna też chora z nienawiści osoba nie będzie robić ze mnie kogoś kim nie jestem mój warunek znasz............... i to nie jest nakaz oczekuje tylko odrobiny klasy od ciebie nic więcej będziesz mnie pośrednio atakował będę się bronić i mało mnie obchodzi jak będą to odbierać twoje panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharzu :), pozdrawiam . Się chyba nieźle naplątało. Szkoda. Jak to możliwe, wszyscy chcą dobrze a wychodzi jak zwykle ? No nic, może uda się Wam przetrwać kryzys zaufania, życzę tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coohed , nie zdaje Ci sie ze to co robisz , to dzielenie wlosa na dziesiec? sam mowisz , ze nas nie znasz , a juz wydajesz sady , czyzbys wiedzial wszystko? :P po jaka cholere? zdaje sie ze mily z Ciebie facet , wiec siadaj na dupie i przestan sie bawic w wyrocznie ...... [poznajesz ? :P Twoje slowa , w koncu Cie dopadlo :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plasticzane kubeczki a w nich szampan z Biedronki?? chcę taką pychotę!! ;) :D póki co mylicie mi się wszyscy dokumentnie...ja jestem Anka , jakby ktoś pytał ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chora z nienawiści osobowość może coś takiego napisać 20:18 [zgłoś do usunięcia] ike zielona- bądź tak miła i przestań albo pieprzyć głupoty albo pić i to jak najszybciej i przestań mówić za wszystkich i domyślać się powodów ich bytności tutaj masz manie prześladowcze? uważaj to się źle skończy sfiksujesz jak niejaka ata Długonosa prawdomowność. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dobrze...Kucharz się spośród Was wyróżnia przyznaję ;) Babilon upadł już dawno coheed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu , chlop jezykami gada ! przyznaj sie , cos powiedzial? :P [gogel nic nie zdradzil :O]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało dokładnie, panie Coheed Tak to brzmi Dan. 5:24-28 24. Dlatego przez niego została zesłana ta ręka i został wypisany ten napis. 25. A oto napis, który został wypisany: mene, mene, tekel, uparsin. 26. A taki jest wykład tego słowa: Mene: Bóg policzył dni twojego panowania i doprowadził je do końca. 27. Tekel - jesteś zważony na wadze i znaleziony lekkim. 28. Peres - twoje królestwo będzie podzielone i oddane Medom i Persom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metiss, Kucharz ma dzisiaj dola , to wszystko :) facet potrzebuje zrozumienia , Kucharzu , ja Cie rozumiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus
ja na chwilke;) Melania--->😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus zrobiłam popcorna :D Pierwszego popcorna w mojej nowej mikrofali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Cook jeżeli tylko tam byłeś? wiesz lepiej, bo ja wiem tylko mniej więcej......i z przekazów .. to był cytat ....... niniejszym wydalam się.......... oh sorry wszak to kuchnia, a nie... (sracz?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel, jakby wszyscy chcieli dobrze, byłoby inaczej. A nie jest :) A stare sprawy też powróciły, ale to rzecz drugrzedna, póki co ;) Z całą pewnoscią nie wszyscy chcą dobrze. Bo po efektach się poznaje zamiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale koniec końców ktoś go odkrył na nowo, ten Babilon znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharz a co chciałeś tym postem udowodnić? i komu? i jak go niby zinterpretowałeś? pomogę ci dokładnie chodziło mi o samonakręcanie się aty do granic jej wytrzymałości co robi i zielona- i tak naprawde obie same są sobie winne udowodnić nikomu nic nie musisz twoje panny wierzą we wszystko co napiszesz bez żadnych dowodów mi swoich pokręconych interpretacji i tak nie włożysz w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×