Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Kuchnia zastępcza

Polecane posty

Gość całus
ale takiego realnego popcorna?:D ja niestety nie lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapytam cię jeszcze głupi dupku czy mierzyłeś kiedyś mój nos? mniemam , że nie mam zacząć podejrzewać cię o to że to ty jesteś całą robin? bo twoje zachowanie na to wskazuje pokażesz jeszcze na co cię stać? pokaż mnie niczym nie zszokujesz ja na całe szczęście zachowuje trzeźwość umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie - z cukrem :D u nas w kinie daja , pychotka Iftar - zapodawaj , zaczyna sie seans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Coheed, to pozostajac w pańskiej konwencji rozmowy, uprzejmie proszę o zabranie swoich wydalin ze sobą. Bo słusznie żeś pan zauważył, że to kuchnia, chociaż zastępcza. I na te czynności fizjologiczne wybieraj pan jednak inne miejsce. Jak człowiek współczesny, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus
ja chcę zapiekankę z tej nowej mikrofali:P popcorna nie lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie się uciekać do wyzwysk? wszystko, dosłownie wszystko mozna powiedzieć w odpowiedni sposób , kwestia kultury [chwilowo zamykam jadaczkę bo nie w temacie jestem i szczerze mówiąc nie mam być ochoty]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i zapytam cię jeszcze głupi dupku czy mierzyłeś kiedyś mój nos? mniemam , że nie mam zacząć podejrzewać cię o to że to ty jesteś całą robin?" :D :D :D Czytałem w książce dla dzieci, że się wydłuża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Cook był to żart, raptem niskiej konduity muszę to przyznać ale żart.... ja chyba w panującej sytuacji jestem tu najmniej winien??? ................w razie czego przepraszam........... nie zamierzam być chłopcem do bicia..... tylko dla Pana reaguję w ten sposób bo i Pan nieczemu nie winien..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz przestań wierzyć w bajki bo sam byś nie zmieścił się nawet w powiecie- ze swoim własnym noskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , Metiss, temat jest , mozna powiedziec troche niesmaczny:O dlatego mysle ze nie ma o czym mowic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[moją obecność zdradza tylko kapiaca ślina na trotuar na mysl o zapiekance]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niech ci nie kapie. Dla Ciebie też się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar , dziewczyno , gdzie Ty sie szwendasz po nocy? zimnica na polu , zamknij drzwi, w kominku nie nagrzane ....:O [o kurcze , kominek trza wymiesc ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, panie Coheed, przyjmuję wyjaśnienia. No i rzeczywiście, do tej sytuacji nie pan się przyczynił. Ale ja przestawiłem sobie przełącznik na pozycję - Wojna. A na wojnie, jak to na wojnie, żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi. Można oberwać niewinnie. Sorry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la guerre comme a la guerre :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wróciłam Zielona. I obiecuję nigdzie wiecej sie nie szwędać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki iftar [to było konspiracyjnym szeptem zielona szuka do sprzątania kominka kogoś] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.k. Kucharzu ....tylko przekręć ten przełącznik przed snem :P [chodzi mi o bajkowe ....kolorowe sny ...żeby były ....a nie tam jakaś wojna]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona chce ...rozebrać kominek z Kuchni ...i przenieśc go tutaj :P [i nie dziw się to tylko maleńki z szalonych pomysł ...naszej Zielonej] potrafi wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharzu , wojna sie skonczyla , teraz trzeba nam tylko zgliszcze uporzadzic..... co nas nie zabije - tylko nas wzmocni :P ja wrocilam dzisiaj z wojny , dumna jestem z siebie :D czasem trzeba sie oczyscic, wyrzucic z siebie brudy , ktore podchodza az do gardla ..... i dzisiaj bylo moje czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus
kurcze,zjadłabym zapiekankę ale nie mam pieczarek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ...jakieś bajki teraz opowiadają :D [zaczynam wierzyć , że szukali dachu nad głową :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×