Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Kuchnia zastępcza

Polecane posty

czyli tworzymy nowa kuchnie? kuchnia tam gdzie my , Kucharzu , glowa do gory .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) o ile Kucharz w łaskawości swej pozwoli to się poznamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metiss :D Kucharz jest laskawy , tylko my jestesmy nieznosne ;).......................................................................................ale tylko czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomina się Brzechwa - wszak i tak skończymy w zupie :D Dziewczyny, proszę bardzo ;) Mnie na uśmiech zawsze stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce, jeśli ma jakikolwiek urok, to dzięki ludziom, którzy w nim bywają, którzy je tworzą. Tak i było z kuchnią. Współtworzyła ją też Ata. Z pewną obawą wymyśliłem dla niej ten nick, ale zaakceptowała go i używała :) 🌻😘 Ata była pierwszą osobą, która wyciagnęła do mnie rękę w bardzo trudnej dla mnie sytuacji. Mimo, że słyszała o mnie tylko złe rzeczy, kłamstwa, tylko perfidnie wymyślone kłamstwa, pomogła mi przejść najtrudniejsze chwile. Zobaczyła we mnie człowieka, który potrzebuje pomocy. I myślę że też za to zostala tak okrutnie potraktowana, i to w czasie, gdy sama w najlepszej sytuacji nie była. Bo na kafe niektórym wszystko wolno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie , że milo ...mimo gazet w oknach i tej dyndającej żarówki ...mimo a co ja tam będę wymieniać ....:D dziewczyny ....nowe nicki ...:) wkupne i parę słów o sobie może powiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że niewiele się zmieni........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharzu , nie ma co zalowac , czasem zmiany sa potrzebne :) sam przeciez tak mowiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharzu ....................... bo zacznę ryczeć ....bo mi się przypomniało jak Ty do mnie wyciągnąłeś rękę .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawy prosze zostawic za drzwiami :D ja przytargalam juz nowa lampe ..... albo zaraz przytargam :) Kucharz musi zajac sie stolem , to ciezki sprzet ..... jak bedziesz potrzebowal pomocy , to pomoge Ci go wniesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkupny jest obrus, pierwszorzędny z..haftem richelieu niech będzie ;) a ja? no cóż szukam miłego towarzystwa i wesołej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata już nie pisze. Nie ma Jej na kafe. Ale w nie do pojęcia dla normalnego człowieka sposób, z absolutnie niezrozumiałą nienawiścią, dalej jest atakowana. To jest chore :( Ale jeszcze bardziej chore jest akceptowanie tego, akceptowanie poprzez wspieranie, okazywanie przyjaźni osobie, osobom, które to robią. Bo to jest takie...robienie brudnych rzeczy cudzymi rękami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharz napisze to raz jak chcesz mieć tu swoja kuchnię to przestań pieprzyć głupoty nikt aty okrutnie nie potraktował- sama zrobiła wielki cyrk z niczego będę milczeć i nie wchodzić tutaj o ile przestaniesz tego typu aluzje tworzyć bo dla mnie są to pomówienia i bede na nie reagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,.....myślałam ,. że jeszcze coś do obrusa wydębię :P ....;) ale nic ...co ma wisieć nie utonie ... :D decyzją należy do Kucharza :) ....[nie masz się co martwic :D] a nasza szafeczka na obrusiki .....została ............:( taka nowa ...ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metiss, na razie musisz polozyc na parapecie okiennym , stolu jeszcze nie ma , ale mam nadzieje ze zaraz? Szkoda ze mnie nie bylo , jak to sie stalo :( ja bym nie pozwolila sie jej poddac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokal zapuszczony! na parapecie kurzu warstwa jakieś 2 cm ;) ustalimy dyżury sprzątania czy cuś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest to dziwne.... są tu mistrzowie i mistrzynie świata i okolic dzielący włos na czworo i wiedzący wszystko ........ z natury rzeczy jest to niemożliwe ...ale jeżeli oni tak twierdzą nawet wizyta u psychiatry i środki morfinopodobe nie pomogą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUCHARZU!!!!!!! policz do dziesieciu i powtarzaj spokojnie za mna : OLEWAM ; OLEWAM ; OLEWAM ;OLEWAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam Was ale moje wstępne odczucia są takie, że to jest chore........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×