Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Kuchnia zastępcza

Polecane posty

Oznajmia się, że dotychczasowa Kuchnia została zajęta przez dzikich lokatorów w czasie poobiedniej drzemki Kucharza niezdarnego. Stałych domowników zaprasza się do lokalu zastępczego na wieczorną herbatkę. Kubki, ciastki, herbatę, proszę zabrać ze sobą, lokal jest na etapie urzadzania, znów jestem na dorobku :( Prąd podłączyłem na dziko, grzałkę mam prowizoryczną, woda będzie ze śniegu, ale będzie. Aha, stołu też jeszcze nie ma, ale obrus przynieść można ;) Warunki polowe i zimowe, ale w kominku już się pali i zrobi się ciepło. No i woda już się gotuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ...postaram się bez emocji ...ale pic mi się chce okrutnie ...na początek herbata ...może być bez cukru ........ poczekam na dziewczęta ...zastanowimy się nad parapetówką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!! woda ze śniegu ?????? no dobrze ...niech będzie , ale to trzeba czymś popić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bez alkoholu dziś poproszę... mam potem pomyć te musztardówki czy wychrzanić je do kosza..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nie sprzątamy Retro ... :D skończyło się :classic_cool: [ja napisze , ze wyrzucimy do pojemnika na kolorowe szkło :D , wiesz ...bo gdyby Bywalski to przeczytał ;)] a musztardówki w kieszeń ...na jutro będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharzu... coś ci sie do buta przykleiło...... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak we flaszce parę kropel zostanie, to proszę jej nie wyrzucać ale położyć na podłodze przy drzwiach. Położyć, nie postawić :) Pewnie w nocy coś tam wpełznie. Potem rano flaszkę się zakorkuje i będzie po kłopocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×