Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pączuszek84

Moje odchudzanie w Nowym Roku 2009-Definitywnie i na 100!!!

Polecane posty

Ananasku,ja wczoraj dostalam okres, pierwszy dzien zawsze umieram, podobnie bylo wczoraj ,umieralam z bolu :( wzielam 2 panadole, zmobilizowalam sie i poszlam na silownie po godzinie szybkiego marszu na biezni zapomnialam o bolu i delektowalam sie cwiczeniami:) a ja mam tak przed okresem ,ze wszystko bym pochlonela, czuje sie wiecznie jakbym glodna byla, dlateo zawsze wychodze z domu albo znajduje sobie jakies zajecie, mi pomaga:)trzymaj sie:)buziaki i dobranoc jeden esej juz napisany, hurrra!!!!!:):):)jeszcze jeden i moze poloze sie spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że się położysz! JA dziś trochę czekolady podjadłam. Świat się nie zawali... Ale nadal mnie do jedzenia ciągnie... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku, spokojnie to tylko okres, skonczy sie i wszystko wroci do normy:)dobranoc dziewczynki!jutro po silowni odezwe sie wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja dzisiaj w lepszym nastroju, o 11 wychodze na zajecia, jem obiadek i ucze sie bo jutro kolo zaliczeniowe:P jutro tez powrot do domku na weekend!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U mnie wszystko przebiega zgodnie z założeniami, trzymam się diety, po południu siłownia a po siłowni może peeling kawowy, coś dla ciała i ducha:) Trochę mi się już nudzi to jedzenie, które sobie serwuję, marzy mi się jabłuszko...chyba jutro zacznę jeść wedle diety niełączenia! i postaram się tak kombinować posiłki żeby zmieścić sie w 1000 kcal:) Zważyłam się dzisiaj i waga mi pokazała 77 kg:O pewnie przez ten tort, którego zjadłam 2 kawałki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, ja od 5.20 na nogach, zrobilam sobie powtorke na dzisiejsze kolokwium, niby wszystko powtorzylam ale wiecie da pytanie z kosmosu i leze:D na sniadanko platki owsiane nesvita od nestle, sprobuje:) buzka:) halo a co tu taka cisza od wczoraj! juz sie spowiadac!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou:D ja juz w domku, niestety dzisiaj duzo za duzo zjadlam, ale same dobre rzeczy, bez slodkich, smazonych itp:P zjadlam gdzies z 1500 wiec sporo, ale wiecie co czytalam ze jak raz zje sie wiecej to sie metabolizm podkreca, ale nie wiem ile w tym prawdy:) niewazne i tak to spale bo ide na basen o 19 z kolega:D a z 200-300 juz dzisiaj poszlo:D wiec z 300 na baseniku jeszcze:P jutro juz normalnie do 1000 i stale pory posilkow:) hallo zyje tu ktos jeszcze?:( nie odpuszczajcie kochane..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żyję!ale odezwę się później,po spacerze.Póki co u mnie wszystko wg planu-tylko wczoraj zjadłam ponad program dwie kostki czekolady.Ale reszta ok.Waga w tym tygodniu ani razu nie pokazała 75-cały czas 74 i hakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:)ja wczoraj caly dzien na zajeciach a wieczorem jak wrocilam to nie mialam nawet sily zeby odpalic komputer,po nieprzespanej nocy, siedzialam do 6.30rano i pisalam,a pozniej polozylam sie ,mialo byc na godzinke a obudzilam sie po 3 i spoznilam na zajecia przez to;)a dzis juz odespalam jako tako i rano pognalam na silownie bo bylam umowona na spotkanie z trenerka:)obliczyla moje BMI,wage i poziom tluszczu i powiem wam nie wyszlo to tak zle jak myslalam:):)dzis rano zwazylam sie w domu na wadze, takiej nie najlepszej i bylo69.5 a na silowni bylo 67,9kg, ale kiedys wazylam torbe do samolotu i na lotnisku okazalo sie ze faktycznie byla lzejsza:)no wiec w/g ich wskaznikow powinnam schudnac jakies 7 kg i wytrenowac miesnie.postanowilam ,ze bede cwiczyc ok 2 godz na roznych maszynach, dzis mialam prawdziwy wycisk, bo po poltorej godz cieklo ze mnie bardziej niz po poprzednim razie gdzie cwiczylam prawie 3 ale mniej efektownie.teraz czuje sie wspaniale:)dostalam takiego kopa energetycznego ,az milo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro bede cala obolala, ale co tam, warto!a dzis po silowni pojechalam do sklepu bo chcialam sobie kupic sokowirowke i parowar(postanowilam zdrowo sie odzywiac od Nowego Roku)i tu rozczarowanie ,wyprzedaz byla tak fajna ,ze wszystkie sprzedali, narazie nie zamawiaja nowych:(:(:(grrrrrrrr....!!!!!😠teraz sie relaksuje przy kubku, a wlasciwie kubasie(prawie 0,5litra) wody zcytrynka,musze pic min 2 litry dziennie:)jeszcze pol litra do wypicia:)ogolnie jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:)ja wczoraj caly dzien na zajeciach a wieczorem jak wrocilam to nie mialam nawet sily zeby odpalic komputer,po nieprzespanej nocy, siedzialam do 6.30rano i pisalam,a pozniej polozylam sie ,mialo byc na godzinke a obudzilam sie po 3 i spoznilam na zajecia przez to;)a dzis juz odespalam jako tako i rano pognalam na silownie bo bylam umowona na spotkanie z trenerka:)obliczyla moje BMI,wage i poziom tluszczu i powiem wam nie wyszlo to tak zle jak myslalam:):)dzis rano zwazylam sie w domu na wadze, takiej nie najlepszej i bylo69.5 a na silowni bylo 67,9kg, ale kiedys wazylam torbe do samolotu i na lotnisku okazalo sie ze faktycznie byla lzejsza:)no wiec w/g ich wskaznikow powinnam schudnac jakies 7 kg i wytrenowac miesnie.postanowilam ,ze bede cwiczyc ok 2 godz na roznych maszynach, dzis mialam prawdziwy wycisk, bo po poltorej godz cieklo ze mnie bardziej niz po poprzednim razie gdzie cwiczylam prawie 3 ale mniej efektownie.teraz czuje sie wspaniale:)dostalam takiego kopa energetycznego ,az milo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne byla awaria pradu i nawet do komputera nie podchodzilam a tu widze ze moj posta 2 razy zostal wyslany;)to pewnie dlatego ze myslami bylam z wami;0a co tam u was, taka cisza!!!!mldowac sie bom ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne byla awaria pradu i nawet do komputera nie podchodzilam a tu widze ze moj posta 2 razy zostal wyslany;)to pewnie dlatego ze myslami bylam z wami;0a co tam u was, taka cisza!!!!mldowac sie bom ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne byla awaria pradu i nawet do komputera nie podchodzilam a tu widze ze moj posta 2 razy zostal wyslany;)to pewnie dlatego ze myslami bylam z wami;0a co tam u was, taka cisza!!!!mldowac sie bom ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja dzisiaj w planach basen i max 1000-1100 kcal:) trzymajcie sie cieplo, jak tylko bede mogla to zajrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) A ja wczoraj zerwałam z dietką ketogeniczną i przeszłam na odżywianie według zasad diety niełączenia:) Z treningami to u mnie chwilowo łyso, chora jestem i głowa ciągle boli, chyba zacznę ćwiczyć znowu dopiero w przyszłym tygodniu:) Dziewczynki serdecznie wam gratuluję sukcesów!!!!! Cieszę się że macie taki zapał do pracy nad soba i tyle energii do ćwiczeń na siłowni!!! Oby tak dalej......a na wiosnę będziemy sie wszystkie chwalić nową figurką, nową fryzurką, wizażem (przyjmniej ja planuję się troszę \"odświeżyć:) ) Buciaczki kochane!!!:*:*:*::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millia
Hej Dziewczynki:) dołaczam do Was. Jestem 4 dzien na diecie kopenhadzkiej wiem wiem drakońska dieta i podobno są po niej efekty jo-jo ... tak mawiają ale ile w tym prawdy nie sprawdzi ten kto sie nie dowie. Zostalo mi jeszcze 9 dni po tej diecie chce zaczac chodzic na rolletic (polecam wszystkim ktore chca stracic zbedne centymetry i wymodelowac cialko a przy tym się fajnie wymasowac:P) wiem cos o tym chodzilam juz na to i naprawde są efekty ale żeby nie było tak kolorowo to trzeba stosowac diete wówczas się sprawdza :) Pozdrawiam Was i trzymam kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Milla:) Zapraszamy serdecznie:)!!! Co do dietki powiem tak-stosowałam, ale jakoś na mnie nie działała, tak jak na większość dziewczyn, schudłam tylko 3 kg, yoyo niestety wystąpiło...:( Oczywiście dlatego, że po diecie od razu rzuciłam się na jedzenie jak głodny zwierz:O A co do rolleticu to też miałam do czynienia z tym masażem, ale stwierdzam że to naciąganie naiwnych kobiet!! Powodzenie z dietką i zapraszamy do naszej komunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millia
Wiesz każdy ma inne zdanie o czymś co pomaga i w jakiś sposób na niego działa :)) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz myslalam ,ze topic umarl po wczorajszej ciszy;)ja dopiero wrocilam z silowni, 2 godziny sie katowalalm, czuje kazdy miesien, a mobilizacja dla mnie jest to moj byly chlopak caly czas wmawial mi ze silownia to nie dla mnie, ze jestem za leniwa i in. takie pierdolki nie do konca prawdziwe, wiec chce mu udowodnic, ze sie mylil:)a mam okazje bo chodzi do tej samej silowni co ja i pracuje w tym samym miejscu, juz go nie chce ale chce zobaczyc \"ten blysk w oczach bylego \" na wiosne. BEZCENNE:):)POZDRAWIAM i zmykam na obiadokolacje w jednym:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja dzisiaj wracam na szczescie do wroclawia i sama bede decydowac o swoim jadlospisie:) waga dzisiaj rano pokazała 76,3 wiec ide dzielnie do przodu:) potem zwaze sie dopiero 6 lutego jak przyjade do domu mam nadzieje juz po sesji i musi być max 75!!:) klientka pieknie ujete, z tym błyskiem hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Podczytuję was od kilku dni a dopiero dzziś zdecyowałam się, że przyłącze do Waszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shari, witaj :) Berta_kasia no ladnie ci idzie:)ja narazie sie nie waze, bo moja waga roznie wazy wiec zwaze sie dopiero za 5 tygodni jak bede miala kolejne spotkanie z trenerka i sprawdzimy jak mi poszlo;)ale po ciuchach widze ze robia sie luzniejsze:):):) ja dopiero wstalam i szykuje sie do pracy, musialam odespac ten ciezki tydzien i spalam dzis prawie 12 godzin.narazie ide napic sie wody z cytrynka i jakies kekkie sniadanko wszamac, buzka .jeszcze sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe gdzie podziala sie reszta dziewczyn,tak zawziecie wziely sie za cwiczenia ze nie maja czasu czy odpuscily sobie???hej, odezwijcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shari, witaj :) Berta_kasia no ladnie ci idzie:)ja narazie sie nie waze, bo moja waga roznie wazy wiec zwaze sie dopiero za 5 tygodni jak bede miala kolejne spotkanie z trenerka i sprawdzimy jak mi poszlo;)ale po ciuchach widze ze robia sie luzniejsze:):):) ja dopiero wstalam i szykuje sie do pracy, musialam odespac ten ciezki tydzien i spalam dzis prawie 12 godzin.narazie ide napic sie wody z cytrynka i jakies kekkie sniadanko wszamac, buzka .jeszcze sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×