Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Partner

Praca w miejscu zamieszkania .

Polecane posty

Gość Partner

Jeżeli ktoś chce podjąć prace przy nanoszeniu nadruków na koszulkach , prosze dzwonic 0 79 876 45 33 lub pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewakotowicka (justyna.19910705@wp.pl) Jezeli ktos chce podjąc prace przy wykonywaniu nadruków na koszulkach to prosze dzwonic na nr 079 876 45 33 lub pisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzata18000000
ja bym chciała sie podjac, moja kolezanka kiedys cos podomnego robiła, prosze odp na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partner
Płatne 2,50 zł za wykonany nadruk . Umowa o dzieło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaa11111111
Poprosze o wszystkie informacje na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqrewq
Witam A ja mogę podać adres strony, dzięki której będziesz mógł(mogła) zarabiać i to naprawdę całkiem dobrze: http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=1331 - następnie kliknij w panel \"program partneski\" na owej stronie masz dwie opcje rejestracji (żeby uczestniczyć w programie partnerskim, konieczna jest rejestracja): konto minimalne (bezpłatnie) konto pełne (1-razowa opłata) w zależności od tego ile poświęcisz na to czasu, możesz (naprawdę) zarobić od kilkuset do tysiąca kilkuset złotych miesięcznie. Co do uczciwości - to tu wypłacają, tylko trochę się czeka (do 2 tygodni od złożenia zlecenia wypłaty prowizji) Otrzymujesz wlasną stronkę do kontrolowania wyników pracy i, jeśli naprawdę poświęcisz kilka godzin dziennie na promocje i reklamę stronki to gwarantuję ze zarobisz (zawsze z początku są to mniejsze zarobki, bo nie od razu Rzym zbudowano, ale po kilku miesiącach wytrwałej pracy naprawdę zaczynasz zarabiac porządne pieniądze Zaprasza wszystkich zainteresowanych na stronę Aha, link do konta pełnego (przy pełnym zarabiasz jeszcze więcej bo co jakiś czas serwis organizuje okres podwyższonych prowizji, o czym wcześniej jesteś oczywiście informowany): http://www.okazje-cenowe.pl/glowna/zarejestruj.php5?uid=1331 Jeszcze raz zapraszam wszystkich i gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Areksio
Ja poprosze na emaila o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_lukia
witam, prosze o informacje na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiia
a ja wpłaciłam pieniążki do firmy PARTNER rozmawialam przez tel i co??I nic!!Nie płaćcie to oszustwo kolejne z resztą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dajcie się naciągnąć na te podkoszulki,ta osoba proponowała już nie jedną pracę na tym forum ,a też na branżowej giełdzie pracy.Nawet reklamowała że sama tam pracowała.Wszystko to oszustwo,już ją tu zdemaskowała np. złotaania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cath20wp.pl
Pilnie potrzebny PRACOWNIK do obslugi EMAIL!! Praca calkowicie wykonywana w domowym zaciszu Bezplatne szkolenie online Zarobki na poczatku 100-500zl pozniej nawet 1000 i wiecej Ok 10 godz tygodniowo- rozklad ustalany indywidualnie Wszystkie szczegoly podaje mailem: cath20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliija1
jestem zainteresowana Waszą propozycją pracy .Proszę o szczegóły na czym ta praca polega .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×