Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raz...dwa...trzy

18.04.2009r.zbliża się wielkimi krokami

Polecane posty

dziendobry:) weselna tropicielka to jednaknie macie tak wszytskiego odlozonego na ostatnia chwile:) duzo juz zalatwiliscie:) ja wczoraj zamowilam bukiety i jednak bede miala takijaki chcialam, czyli fioletowe frezje z biala roza:) cos w tym stylu tylko zamiast bialej frezji biala roza bedzie: http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Frezje/slides/1.html okazalo sie ze musimy tez szukac samochodu, bo ta osoba ktora miala nam zalatwic jednak sie rozmyslila inie wiem kogo teraz poprosic o zawiezienie, ale mam nadzieje ze cos wykombinujemy:) Dzisiaj musze podzwonic popytac o ciasta i tort i ewentualnie zamowic do tego jeszcze ustalenia ostateczne z fotografem, dekoratorka i zespolem alkoholu jeszcze nie mamy nie mamy garnituru dla molodego, ale obiecal ze w tym tygodniu kupi, wiec mam nadzieje ze to chociaz bedzie zalatwione do tego musimy zrobic zakupy dla kucharki, bo wczoraj dostalismy juz ostataeczna liste, i pozamawic takie rzeczy jak mieso, owoce, warzywa i pieczywo i co tam jeszcze bedzie potrzebne ale dopiero w ostatniej chwili. A takie rzeczy ktore sa pakowane pewnie i nie psuja sie kupimy wczesniej. Ogolnie niby wiekszosc zalatwiona ale jeszcze duzo rzeczy zostalo. Gosci skonczylismy juz zapraszac i czekamy na potwierdzenia, ale jak narazie potwierdzilo kilka osob, a na zaproszeniach prosilsimy o potwierdzenie do jutra. Ludzie sa nieodpowiedzialni, ciezko im zadzwonic i powiedziec czy beda czy nie no i jeszcze musimy sie skontaktowac z dwiema innymi parami ktore beda raly slub zaraz po nas w sprawie dekoracji kosciola, czy bedziemy zamawiac jakies kwiaty razem czy kazdy od siebie. Mam nadzieje ze da sie z nimi dogadac, bo raczej chcielibysmy tylko bukiety na oltarze, bez jakiegos ubierania lawek i kwiatow w przejsciu. a co do pieniazkow na wesele to jednak chyba kto co lubi. My nie spimy na pieniadzach, ale oboje chcielismy takie prawdziwe wesele ze znajomymi i z rodzina i odkladalismy na nie. Jestesmy razem juz 7 lat i czesto rozmawialismy o slubie bez jakichs konkretnych decyzji, ale pieniazki po trochu odkladalismy, wiec teraz nie ma problemu z uzbieraniem takiej kwoty. Jak narazie mamy swoje mieszkanie wiec nie pili nas zeby na cos innego te pieniadze przeznaczyc. Taki dzien ma sie jednak raz w zyciu i chcemy zeby nasi znajomi i rodzina z nami byla w tej chwili z nami swietowala ten wazny dla nas moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Forever:) niewiem jak innym ale twoj bukiet nie wgrywa mi sie... ale jak napisalas o bialych rozach z fioletowa frezja to od razu mi sie przypomnial moj slub cywilny:) mialam taki bukiecik: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47923ec8b994c249.html co prawda roze nie byly biale tylko bardziej smietankowe ale i tak byl uroczy:) mam nadzieje ze twoje bedzie rownie piekny albo nawet i piekniejszy:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli zaczynam się denerwować.:P Jeszcze do załatwienia: - buty dla obojga (wyobraźcie sobie, że płacę za swoje buty a tam obcas jest przyklejony jedynie z jednej strony i to marnie; oczywiście ich nie kupiłam i teraz zaczynam znosić jajo, bo nie mam żadnych i żadne mi się nie podobają), - garnitur (we wtorek odbieramy), - suknia w środę do przymiarki, - obrączki do odebrania w czwartek, - wybór fryzury, ale chyba będę po prostu polegała na guście mojej ulubionej fryzjerki, - welon i stroik we włosy, - organista, - spowiedź w dniu ślubu, - winiety, - podziękowania dla rodziców. I jeszcze nie wybraliśmy pierwszego tańca. miałbyć walc, ale to by jednak była porażka. Trzeba wymyślić coś innego. Buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz wklejam zdjecie bukietu, moze teraz bedzie sie otwieralo http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Frezje/slides/1.html u nas tez juz stres zaczyna dawac o sobie znac. Duzo rzeczy h=jeszcze do zalatwienia ale mam nadzieje ze zdazymy i w sobote juz bedziemy spokojni :) chociaz pewnie mala szansa na spokoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak reszta
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) 230 za sam bukiet??? z czego ma być? ja za swój + butonierkę płacę 140 z dowozem do domu. co z bukietem dla świadkowej i drugą butonierką ? zawsze się je kupuje? nie znam się na ślubach, myślałam, że ja mam mieć tylko bukiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak tam przygotowania? Jest juz stresik? Ja jeszcze staram sie nie myslec, ale po malu zaczyna do mnie docierac jak malo czasu zpstalo, a ile jeszcze rzeczy do załatwenia:/ a co do bukietu to moj + butonierka dla pana mlodego oraz bukiet dla swiadkowej + butonierka dla swiadka ma kosztowac 270-280zl. Z tego co sie orientuje to chyba powinny byc tez kwiaty dla swiadkowej, chyba ze ona sama na wlasna reke zamawia dla siebie. Ale ja nie chcialam zeby moja swiadkowa ponosila jakies dodatowe koszty zwiazane z weselem i sama place za jej bukiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za takie rzeczy jak kawiaty dla swiadkowej czy sukienki dla druchenek koszty powinna ponosić młoda. Ja mam jedną małą druhenkę, ktora będzie szła w poduszeczką i obrączkami. Sukienkę jej wypozyczam. A co do bukietu dla swiadkowej. Bukiet świadkowej na koniec mszy wędruje do Matki Boskiej. My mamy za swiadków dwóch facetów więc kwiaty do Matki Boskiej idą oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My o spokoju możemy zapomnieć do tygodnia po ślubie :) Teraz sie zacznie dopiero:) przymiarki, kucharce zawieźć produkty do ciast i tortów, podokupować napoje i reszte alkoholi [wina, szampany] , w piątek pozawozic ciasta, alkohole i napoje do restauracji, potem dłuuugi Polterabend w domu panny młodej czyli u mnie:) póxniej kupa sprzątania po imprezie:P rano wstać z podpuchniętymi oczyma, fryzer, kosmetyczka, udekorowac samochod, pojechac do restauracji zawieźc wszystkie potrzebne rzeczy do pokoju nowożeńców, sesja zdjeciowa w plenerze, błogosławieństwo, ślub, wesele, po weselu zwożenie wszystkiego i rozdzielanie po rodzince, sprzątanie, rozliczenie sie z kamerzysta, orkiestrą, fotografem i leniuchowanie :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wlasnie kupilismy alkohol, wiec juz jeden problem z glowy:) dziewczyny mam pytanko, moze ktoras ma piosenke Lisy Andreas "Stronger every minute". chcemy ja na pierwszy taniec a nie moge jej sciagnac> moze ktoras z was ma, ona jest z eurovizji z 2004 roku chyba dziewczyna reprezentujaca Cypr ja spiewala. Jak ktoras ma to prosze o wyslanie na maila (moni.pasiak@wp.pl) albo chociaz stronke skad i jak to sciagnac. Milego dzionka i przygotowan zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz widać jeszcze większą różnicę pomiędzy moim a Waszym terminem :) Miałam mieć dzisiaj pierwszą przymiarkę u krawcowej (troszkę spóźnioną), czekałam w domu a tu tel. że mam do mamy jutro rano na 8. podjechać (godzina drogi) bo prosiła żeby na rano przełożyć, wkurzyłam się, nie dość że miało być szybciej to jeszcze nie poszłam na średniowieczną imprezę pod kopcem Krakusa :/ Załatwiliśmy obrączki u złotnika, też dzisiaj, będą w czwartej przed ślubem do odbioru, dawaliśmy nasze złoto więc tylko 300 zł. (+ VAT) za parę obrączek z białego złota zapłacimy. Kupiłam świetną bieliznę (chociaż wiadomo że muszę też do sukienki przymierzyć). Znalazłam w końcu takie buty jak chciałam, chwaliłam się już gdzie indziej ale tu jeszcze pokażę: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1c40ccdbc9b98786.html Został jeszcze jego garnitur, a reszta już tylko "do odbioru"- czyli obrączki tort, sukienka. Uf, jednak można w mniej niż 3 m-ce ślub i wesele zorganizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jeszcze tylko 24 godziny... zaczynamy odliczanie :) właśnie się dowiedziałam, że świadkowa zmieniła kolor sukienki więc muszę zmienić bukiet dla niej; muszę też zrobić milion innych rzeczy, ale zaczyna mi się odechciewać :D a co u was? jesteście zdenerwowane, zrelaksowane (bo macie już wszystko załatwione - może są takie wśród nas), czy też szalejecie żeby wszystko podopinać na ostatni guzik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotczar
.... zrób swoim gościom mila niespodziankę i podziękuj im uroczym gestem za przybycie na wyjątkowa uroczystość – Ślub, Chrzest, Komunia, Rocznica, Jubileusz, Urodziny, Studniówki, Bankiety i inne. Podaruj podziękowanie z aktualnym zdjęciem, wydrukowanym natychmiastowo, zanim skończy się impreza!!! Moje podziękowania to oryginalne wzory i doskonalej jakości materiały, dzięki czemu zachwyca swym urokiem, stając się wspaniałym i miłym gestem podziękowania dla przybyłych gości. - fotczar@go2.pl - GG 13280951 tel: 519-607-415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgkgggggggggg
gościu, na jutro się pchasz z tą reklamą? a nawet jakby ci któraś zaproponowała tę fuchę to dasz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisałam się wczoraj jak osioł i mi posta zeżarło. :o Było świetnie.:):):) Chociaż nogi bolały i odkryłam, że chodzenie w sukni z trenem oraz z welonem do ziemi jest diabelnie kłopotliwe, a co dopiero tańczenie w tym całym środowisku halek, fiszbin i koronek, to warto było! Kilka rzeczy schrzaniliśmy, kilka się udało, ogólnie bardzo pozytywnie, romantycznie i jesteśmy zadowoleni z tego, że zdecydowaliśmy się na huczne weselicho. W kościele było kilka gaf, łezka się w oku zakręciła, ale obyło się bez rozmazania makijażu.;) Prezenty dostaliśmy hojniejsze niż spodziewaliśmy się. Zakładaliśmy, że dostaniemy może 10, góra 15 tys. zł i kilka żelazek albo czajników a dostaliśmy 28 tys. zł, dwie wycieczki (jedna w Polsce, druga zagraniczna), sztućce, które bardzo chcieliśmy dostać, zestaw kina domowego, książki, kupony totka, maskotki, tonę słodyczy, śliczne filiżanki, zestaw sreber i nie pamiętam już co jeszcze, ale żaden z prezentów nie był chybiony. Wszystkie koszty ślubno-weselne wyniosły nas trochę ponad 40 tys. zł, więc ogromna część się \"zwróciła\" a wcale na to nie liczyliśmy. Dla tych wspomnień warto byłoby nawet rok spłacać długi.:) Myślę, że goście wybaczyli nam kilka niedociągnięć i summa summarum byli zadowoleni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to super:) gdyby bylo super idealnie byloby nudno;) ale fajnie super ze macie trafione prezenty i do tego wam sie zwrocila czesc imprezy:) Jestem ciekawa jak to u nas bedzie:) GRATULACJE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tez juz Po :) u nas tez było cudownie, wszystko pieknie wyszlo, nie zacielismy sie w czasie przysiegi, pierwszy taniec bez potkniec (to akurat nas zdziwilo, bo jeszcze dzien wczesniej ciagle sie mylilismy) a na weselu sie wybawilam, ze jeszcze mnie nogi bola:) Tez sie cieszymy ze zrobilismy duze wesele (jakies 150 osob bylo ostatecznie), kazdy sie bawil do rana, wesele trwalo od 18 (slub byl o 16) do 6 rano, a w niedziele poprawiny od 14 do 24, wiec wybawilismy sie wspaniale:). Jedyna wpadka ze meza (jak to pieknie brzmi:) ) ktos zarysowal jakas bizuteria, zalal sie krwia i od 21 mial szrame przez poł czola. Kazdy myslal ze mu przylozylam czyms jak bylismy na zdjeciach w studiu :) i smieli sie ze go wychowuje od samego poczatku:) Prezenciki wspaniale, dopiero dzisiaj rozpakowalismy i cieszylismy sie jak dzieci, szczegolnie z kartek z zyczeniami (przy niektorych az sie poplakalismy ze wzruszenia) do tego dostalismy cala fure maskotek i slodyczy, no i pare praktycznych prezentow typu naczynia czy posciel, co nas bardzo cieszy bo to nam sie bardzo przyda:) ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni i niesamowicie szczesliwi, no i przyzwyczajam sie do nowego nazwiska:) zycze wam duzo szcześcia na nowej drodze zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby zadna tu nie zagladala juz? napiszcie jak tam wrazenia po slubie i jak wam sie podoba nowy stan małzenski:) bo u nas jest cudownie, wlasnie szykujemy sie na wyjazd w podroz poslubna. Lecimy w srode na Majorke i juz nie mozemy sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglada zaglada:d ale ja przed slubem i chcialam zobaczyc jak wasze wrazenia;) My odliczamy dni dio Egiptu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane.... ja juz po podróży było przepieknie... wesele udało sie super,przeszło moje oczekiwania a mojego męża tym bardziej bo nie uczestniczył w przygotowaniach, udało sie wszystko,prezenty trafione,pieniążków troszkę tez mielismy ;),w niedzielę zaraz po ślubie w nocy wyjeżdżalismy w podróż także nam sie przydały hahahahahaahhaahaaaaaa..... życze wam wszystkim wspaniałego zycia przy swoich juz mężach ;) dużo miłości i radości i wspaniałych pociech w waszych domach :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×