Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chance

odchudzam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jedzcie moze suszone śliwki, lub morele. Rodzynki też mogą byc - nie są takie tuczące jak słodycze, a jednocześnie słodkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi,że ja takich rzeczy nie lubię, ale czekoladkę mleczną to i owszem...........och chyba pójdę zrobię parę brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chance ja tez kiedys nie lubiłam... ale jak wiem ze po czekoladzie psuje sie skóra i robi cellulit to starams ie jej unikać. A suszki mozna polubić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby chociaż waga drgnęła w dół troszeczkę to bym może złapała chęć i motywację, bo narazie lepiej nie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waż sie raz na 3 tygoidnie, co 2-3 dni nie ma sensu. ćwicz, duzo pij, eliminuj niektóre produkty, nie lącz niektórych np węglowodanów z białkami itp. Tu na forum jest nieco takich tematów. 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od przyszłego tygodnia idę na fitness, bo okropne mam brzuszysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest takie proste kwietniulka. Ja nie mam zbytnio czasu na takie historie jak niełączenie.Praca, obowiązki domowe, dziecko, jego szkoła i zajęcia pozalekcyjne, no i moja szkoła......czasami nawet nie mam czasu pomyśleć o sobie a co dopiero knkretnie coś dla siebie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzko masz, chance.. ja do tej pory po przyjsciu ze szkoły rzucałam sie na jedzenie. skreca mnie traz z głodu i z chętki na coś cokolwiek, ale wytrzymam, dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) chanse mam pytanie,byłas pytac o ten taniec brzucha? ja tez o tym myslałam,jestem ze Ślaska nie lubie aerobiku,a chciałabym zeby ruch nie był taki monotonny.Jestem 4 dzien na amerykanskiej, czuje ze jest mnie mniej ale sie nie waze,to mnie zniecheca, mierze sie cm, pozdrawiam :) P.S. i wiekiem jestesmy zblizone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kiedyś chodziłam na taniec brzucha. Rewelacja, cudowna sprawa ale ja mam trochę problemów z kręgosłupem i potem miałam kłopoty, ale jeśli ty nie masz to zapisz się , naprawdę warto.Ja teraz znowu chcę iść ale trochę się obawiam właśnie o kręgosłup.Proszę napisz mi jaka to jest dieta amerykańska i ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorowa House wyczytałam na innym topiku że ćwiczysz na steperze.Czy to ci pomaga tzn czy chudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lat 32:) i dobrze mi z tym. Dieta amerykanska to ta z winkiem na dobranoc,pewnie słyszałas ?kilka tu topikow o tym a ja 8lat temu wyczytałam o niej w super lini.W zeszłym roku z powodu stresu przybrałam 15kg i chce to zrzucic,mam steperk jest dobry ale nudny,a taniec brzucha zawsze mi sie podobał,tylko jak tu taki brzuchol pokazac?;)a Ty na jakiej jestes dietce? bo ja sobie zdaje sprawde ze bede musiała na inna,racjonalniejsza przejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znan znam tą dietkę z winkiem.Ja właściwie nie jestem na żadnej dietce.Na rzaie chciałam zrobić sobie głodówkę, ale tak się nie da.Poprostu mało jem i odstawiłam słodycze:( w między czasie coś wymyślę , może zrobię sobie taki dietkowy miszmasz, a jeśli chodzi o ćwiczenia to taniec brzucha jest super, ale ja poza bólami kręgosłupa szybko gasnę.zapalam się do czegoś nowego a potem mi przechodzi. Już chodziłam na tańce latino,hilo,siłownię, aqua aerobic, tenis ziemny, był już rower, rolki...... i wszystko cieszy mnie tylko przez chwilę.Jedyne co jest niezmienne to mleczna czekolada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę kończyć ,bo coś ,mnie głowa boli.Jeszcze parę brzuszków i koniec na dzisiaj.Dziewczynki do jutra.damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze lepiej sie poczujesz jak odpoczniesz:) ze mna jest ten problem ze ja tanczyc nie potrafie:( ale chce sie nauczyc a dodatkowo słyszałam te taniec brzucha ładnie modeluje miesnie brzuszka,ale to tak na wiosne dopiero:) teraz steperek,na mnie działa,mam smuklejsze nogi i zgrabniejszy tylek jak cwiczego systematycznie np. co drugi dzien to dobrej nocy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Dahlia
prosze jak sie rozmowa rozwinela :) Na koniec dnia zycze wszystkim kolorwych snow, nie mozemy jesc slodyczy to niech nam sie przysnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zawzięte. Zmuszam się właśnie do zjedzenia śniadania - mała :( bułeczka z chudą wędliną i cieniuśienkim plasterkiem żółtego sra i pomidorem :( chlip chlip ;) jak ja nie znoszę jeść rano, coś okropnego. Ale wczoraj wytrzymałam, chociaż o 22 piekielnie mi się chciało jeść. A jakie to straszne być w knajpie i pić wodę lub herbatę a nie ordynarne piwo lub mniej ordynarne wino. Pociesz mnie że toksyny i ta cała woda wychodzą z orchanizmu i brzuchol nie jest już taki napompowany. Do usłyszenia i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam od dzis pić herbatkę vitax - kuracja 15 dniowa odchudzająca, wiec zaparzam herbatke i jem śniadanie. Białkowe z rana - nie węglowodanowe. Węglowodany machnę pewnie ok 11.00-12.00 jak wypije kawę:D zobaczymy co z tego będzie. wczoraj wytrzymałam i cały dzień z dieta minął bez zastrzeżeń, zjadłam mało, ale starannie i nie byłam głodna. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie ja nie miałam prawa być głodna, to był raczej psychiczny głód coby coś przegryźć i poskubać - zwłaszcza przy filmie. Ja piję dużo herbaty zwykłej czarnej - niesłodzonej - na szczęscie nie używam jż od dawna cukru i masła, wiec chociaż tyle. :)muszę sobie sprawić jakąś zieloną herbatę bo to podobno dobre :) a jaką ty pijesz z vitaxu? bo nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z vitaxu to taki zestaw za 9.90 około (kupisz w supermarketach, czasami w rossmanie) - zestaw herbatek na 15 dni - na 5 dni zielona i kolejne 10 dni czerwona. To jest kuracja spalająca tłuszcz i oczyszczająca organizm, w połaczeniu z dietą i cwiczeniami działa. Zawsze udawało mi sie zrzucić te 2 kg bo tcyh herbatkach. z tego co wiem to czarna herbata jest niezdrowa na diecie, moze zastąpiłabyś ją zieloną, czerwoną , owocową? moze jakis rumianek, mięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak będę musiała zrobić. Spróbuję tej Twojej :) zawsze to jakiś element dodatkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho? zjadam mojego banana i pędzę na zajęcia. Zajrzę tu jeszcze po południu. Ściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5dzien amerykanskiej,ostatni na szczescie bo na twarog juz patrzec nie moge;P i tak sie zastanawiam co poczne ze soba od jutra,co zrobic zeby sie znowu nie zagubic,zanim to ustale przez 2 lub 3 dni przyjrze sie tej diecie strukturalnej,mam składniki na ten eliksir,podobno zrowy i sycacy ktory w topiku o tej diecie polecaja,zbadam do;) a jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na razie dobrze idzie, macie jakis pomysł na lekki i pozywny obiad? coś w miare prostego? mysle o ryżu parabolicznym z jogurtem naturalnym i cynamonem. dobry to pomysł? nie mam żadnego mięska w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie skusiła:) tylko ze ryz na mleku z cynamonem i nie za duzo tak poł torebki bo ma sporo kalori ryz.Jutro na snadanie zjem tez polecane zmiksowane dwie pomarancze z wisniami, a na obiadek chyba piers kurczaka z grila z warzywami a na kolacje ten eliksir oczyszczajacy,mam nadzieje ze sie sprawdzi bo ze jest dobry to nie watpie:) chanse a jak Ty sie dzisiaj czujesz?lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obiadu to ryż zawsze jest dobry. Na przyszłość polecam też rybę duszoną w piekarniku --> rybę skrapiamy cytryną, dodajemy odrobinę soli, pieprzu i ziół, owijamy w folię i wkładamy na 15-20 min do piekarnika - pyszota :D Co to za koktajl? I gratuluję wytrzymania na amerykańskiej, Doktorowo - jest ona iście drakońska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mocie pomysł na jakieś "przegryzki" niskokaloryczne? bo tak do ksiązki, filmu lub nauki to coś by się chciało chrupać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniulka Ty jak na swoj wzrost nie masz takiej zlej wagi:) ja mam tylko 168 i duzooo wiecej:( ale zawsze warto dbac o sylwetke... madra jestem,po szkodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drHause- myslałam o woreczku ryżu gotowanego na wodzie i polanego jogurtem. Taki chyba nie ma za wiele kalorii a mozna się najeść:D Latem o wiele łatwiej sie odchudzac-jest wiecej warzyw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×