Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chance

odchudzam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Gooosiiiek
tak samo kogo obchodzi jakiś kurs> nie ja pierwsza powiedziałam po co sie odchudzam jesli tego nie widzisz:P Może ty wieśniaku czytać nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kloccie sie
bo zdenerwowanie wzmaga apetyt i nici z waszej diety.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiiiek
ja sie nie kłóce. ktoś tu sie nudzi. Ok ja uciekam i sie juz w takim razie nie odzywam. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiiiek
nei ma to jak zazdrość. nie ruszyła mnie ta Twoja "wieśniara" nic o mnie nie wiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za jakieś awantury.Ja chciałabym z poważnymi ludźmi się odchudzać.Gooosiiiek nie zostawiaj mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiiiek
nie odzywam na temat gdzie jak i po co:) ide się spakować:) od jutra biore się za siebie:D powodzenia dziewczyny:) a dla niektórych całkowita ignorancja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic idę spać, zrobię jeszcze trochę brzuszków i do łużeczka.Do jutra dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balonik z helem
Gosia chyba mnie pomyliłaś ja nic o Tobie nie pisałąm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiiiek
oczywiście Słońce, że nic o mnie nie pisałaś:) tylko poprostu ja po Tobie napisałam dlaczego chce schudnąć i na czym mi zalezy a ten ktoś mnie pojechał;/ więc dałam przykład tak samo kogo to obchodzi ze ja jade do pracy ty na kurs ta na wakacje a jadwiga bo ma taki gest:) Nas to obchodzi a ten ktoś niech wypada z baru... Przepraszam nie chciałam Cię urazić;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewoje :) Pobudka! Już zaczęłam dzień od brzuszków i \"pysznej\" herbatki odchudzającej - potem jogurcik z musli fitella i na zajęcia pędzę. Ustaliłam sobie plan jedzeniowy - 8-8.30 śniadanie, 11.30 - 12 drugie śniadanie, 14-14.30 - owoc, 17.30 - 18 obiad. Walczymy, walczymy :) Buźka. PS Gosiak - tak, półbrzuszki to te z mięśniami cały czas napiętymi :) Do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja też już jestem w pracy.Na razie piję kawkę i jeść mi się nie chce.Zobaczymy jak długo wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja też już jestem w pracy.Na razie piję kawkę i jeść mi się nie chce.Zobaczymy jak długo wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie trzymacie dziewczynki. ja narazie jestem po jogurciku.Zaraz zrobię sobie zielona herbatkę. Może ktoś sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Dahlia
Czesc dziewczynki:) No wiec czas zaczac...a wlasciwie juz zaczelam. karciara-> wlasnie dzisiaj zaczynam a6W, zaczynalam to juz miliony razy i nigdy nie doszlam do konca! Mam nadzieje ze teraz mi sie uda, moze ktos sie przylaczy? Poradzcie mi dziewczyny, co mam robic, kiedy wstajeo 5 rano i nie chce mi sie jesc aw pracy nie mam czasu na solidny posilek( tylko jogurt, owoc). I w ogole czy to zdrowo jest tak o swicie...:O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam tylko poczatek, i wymiatacie, dziewczyny!! :) Dieta kislowa przebija wszystko! Zycze powodzenia, z calego serca, naprawde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Dahlia, jesli musisz wstawac o tej porze, to stanowczo zdrowiej jesc sniadanie niz nie jesc - jesli tylko mozesz, jedz, nawet jak Ci sie nie chce. No a w pracy, skoro nie mozesz nic innego, to jedz te owoce i jogurty, tylko uwazaj z cukrem, w sumie to lepiej jesc warzywa, moze jakies kanapki, chodzi o to, zebys nie byla glodna wieczorem i nie pochlonela calej lodowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, właśnie wróciłam z pracy i zjadłam sobie łososia ugotowanego na parze z koperkiem.Własciwie to jestem najedzona, ale do wieczora jeszcze tyle czasu.Postaram się już dzisiaj nic nie jesć.Tylko zielona herbatka. Może jutro wskoczę na wagę. Damy radę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Dahlia
No...mozna powiedziec ze koniec pracy na dzis. Bilans na dzis: wasa z serem zoltym i papryka danio kokosowe na obiad kotlecik schabowy teraz wciagnelam danio bananowe (uwielbiam danio;)) 2 herbatki LaKarnita (swoja droga polecam! naprawde wspomagaja odchudzanie. Pilam je przed swietami i brzuszek zauwazalnie spadl po 2 tygodniach) Planowane cwiczenia na wieczor: a6w, hula hop A z przyjemniejszych rzeczy: Moj plan na wieczór- Film "Droga do szczescia" z Kate Winslet I Leonardo DiCaprio. Podobno rewelacja. Chance-> Jak to nikt nie dolaczyl-ja dlaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Nie chcę za dużo opisywać,obiecywać cuda niewidy. Chcę mieć jakąś kompanię do rywalizacji \"zdrowej\" bo nie mieszczę się w ostatnie spodnie. po świętach szok-68kg, podczas gdy ostatni raz w wakacje się ważyłam było dziesięć kilo mniej. Oj dawno się już nie odchudzałam...Oby do wiosny stracić tą dychę...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Dahlia
Ja to nawet nie wiem ile waze... po prostu denerwuje mnie ze wszystko jest takie opiete, a najlepsze ciuchy sa w rozmiarach s/m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Black Dahlia że jesteś i witam wszystkie nowe uczestniczki .Ja właśnie zrobiłam 120 brzuszków.Jakośdziwnie się czuję, jestem jakaś pełna jakbym nie wiem ile zjadła.Czasami mam wrazenie że ja puchnę jakoś.I najgorsze te słodycze.Ile ja bym dała żeby ich nie jeść. Dzisiaj się nie ważę , może za dwa dni ale nie sądzę żebym coś schudła. W ogóle to zaczynam się już do tego wszystkiego zniechęcać. Dziewczynki piszcie proszę co jakiś czas czy waga wam spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) to ja się dołączam, odchudzam się od 26 grudnia. Właśnie nie umiem teraz wytrzymać, mam okropną ochotę na słodycze... najgorsze są dni przed okresem i w trakcie. Trzymam się dzielnie ale muszę się czymś zająć, czytanie nie pomaga, na dwór nie ide bo- mimo że to zdrowo- zamarzłabym. wiek: 17 waga: 54 wzrost: 1,53 pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×