Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinka 1983

Stawianie kart tarota

Polecane posty

Gość Extensa
marzenie dotyczy ślubu naszego i wybudowania domu,a generalnie zdobycia na to pieniedzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonailoneczka
Jak potoczy się mój związek z moim obecnym facetem Lukaszem? Ilona, 15 styczeń 1983r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rii9
a czy wyjdę za mojego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
WRAZENIE DUZE - tak, będziecie mieć dwójkę dzieci.Będzie to dwóch chłopców. Extensa - zdobycie pieniędzy na ślub i budowę domu tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extensa
tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofa na pustyni
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEGRIA_SALTO DI JIYA
puk puk, czy ja także mogę prosić o słówko? Czy mam szansę na miłość? Czy jest ktoś, dla kogo jestem ważna? Anka 3.4.1978 Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
ilonailoneczka - porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem, gdyż widzę rozstanie, musisz z nim porozmawiać i dowiedzieć się dlaczego ten związek nie do końca go satysfakcjonuje. Tylko rozmowa może uratować Twój związek. rii9 - tak, pobierzecie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRAZENIE DUZE
dziekuje bardzo a czy mozesz mi jeszcze powiedziec czy dlugo bede sie starac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rii9
a czy możesz określić czy to będzie przed zajściem w ciąze czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRAZENIE DUZE
ja 3,1,1984 on 28,10,1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaaannna
Asia, 22.12.1986 Czy spotkam miłość swojego życia? kiedy to będzię? czy zawsze będę sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
Extensa - czeka was podróż, dzięki której zbierzecie środki na wasze marzenia ALERGIA_SALTO DI JIYA - masz szansę na miłość. Tego jedynego poznasz niebawem, w najbliższych miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
WRAZENIE DUZE - nie będziesz się musiała długo starać, szybko zajdziesz w ciążę rii9 - będzie to po tym jak zajdziesz w ciążę joaaaannnna - znajdziesz miłość swojego życia, czeka Cię ślub, lecz to za jakieś dwa lata (ślub).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
Dziękuję za pytania. Postaram się wpaść jutro i odpowiedzieć na resztę zadanych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do...
Mam nadzieję, że mężczyźnie też powróżysz. Urodziłem się 11.2.1981 i jestem ciekaw czy kobieta z którą jestem kocha mnie naprawdę, czy będziemy razem już zawsze (ślub) i czy będziemy mieć dzieci. Dzięki, Czarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaaannna
A gdzie go spotkam? kto to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rii9
Karolinko nie chce cie smucić ale jest coś nie tak z tym tarotem bo ja już mam męża! i to od 5 lat!więc troszkę się to wszystko nie zgadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia15
co mnie czeka w najbliższej przyszłości?? czy znajdę tego jedynego? 15081979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
Justyna 1984r - w tym roku raczej nie, choć tarot nie jest ostateczną odpowiedzią. musisz wierzyć a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extensa
Bardzo dziekuje za odpowiedz;) Jesli bym mogla zadac pytanie inaczej...: Czy partnerowi uda sie sprzedać majatek za satysfakcjonujaca cene? Przypomne dane: Ja 01.06.1985 Partner 07.01.1983 dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
rii9 - więc wprowadziłaś mnie w błąd, bo nie powinnaś pytać kart czy wyjdziesz za kogoś jeśli jesteś już z nim po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEGRIA_SALTO DI JIYA
Jeśli mogę jeszcze tylko jedno, czy ja go już poznałam, tylko jeszcze nie wiem że to On, czy to ktoś kogo dotąd nie widziałam na oczy? Dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rii9
ja nie pytałam się czy za kogoś tylko czy za mojego partnera za tego którego podała ci datę urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rii9
do takich wrózb trzeba podejśc z dystansem...wielkim dystansem i sprawdzalnośc tego to może 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
rii9- zapytałaś czy wyjdziesz za swojego partnera i odpowiedziałam, że tak, a spytałaś czy będzie to przed ciążą czy po, gdybym wiedziała,że już jesteście po ślubie, inaczej zinterpretowałabym karty które wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ydtska
Ja też mam pytanie. Ja 6.01.1982, On 5.02.1982. Jak ułoży nam się małżeństwo, ile będziemy mieć dzieci i czy znajdę pracę? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaaannna
rii9 ty jesteś jakaś niepoważna, czy jak? masz męża i chcesz wyjść za mąż za partnera? ja chyba nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×