Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinka 1983

Stawianie kart tarota

Polecane posty

Gość Extensa
rii9 ---> jak sie wprowadza w bład tarocistke to wiadomo ze moze zle wyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPRZEPRASZAM PRZEPRASZAM!! 9.04.1981R.-PRZEPRASZAM POMYLIŁAM 6 Z 9!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extensa
Do autorki topicu: jak tu lukniesz to "podnosze" z poprzedniej strony:) "Bardzo dziekuje za odpowiedz Jesli bym mogla zadac pytanie inaczej...: Czy partnerowi uda sie sprzedać majatek za satysfakcjonujaca cene? Przypomne dane: Ja 01.06.1985 Partner 07.01.1983 dzieki "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ci mówią karty o moim życiu uczuciowym z partnerem np.czy go zdradzę? czy będziemy mieć wspólne dzieci czy się rozstaniemy a jeżeli tak to z jakiego powodu itp kasia 29.05.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka345678
jak jest w moim zyciu uczuciowym i jak jest i jak bedzie z nim, czy coś jeszcze do mnie czuje ja 27.06.1988 on 21.06.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
Pytanie do... - tak, ta kobiet Cię kocha choć może czasem nie potrafi tego do końca okazać. Będziecie mieć dzieci i będziecie małżeństwem. joaaaannna - w tarocie trudno jest określić miejsca i czas madzia 15 - na razie czeka Cię sporo zabawy, miłość spotkasz za kilka miesięcy Ania 1986 - proszę, nie zadawaj w kółko tych samych pytań, tarot to nie zabawa, nie można z niego kpić Extensa - sprzeda go dość dobrze, ale będzie liczył na więcej ALEGRIA_SALTO DI JIYA - znasz go,ale dotąd nie zwracałaś na niego zbytniej uwagi ydtstka - Twoje małżeństwo czeka dobry czas, czeka was wiele powodzeń, zwłaszcza w sferze finansowej, znajdziesz pracę. Dziecko, widzę na razeie tylko chłopca. tyty - tak,będziesz, kiedy? Za około pół roku milkyway - to czy go zdradzisz, zależy tylko od Ciebie, nie od kart.Karty pokazują że będziecie małżeństwem i będziecie mieć dzieci mirabelka345678 - on coś nadal czuje, ale chce odciąćsię od tego co było. Jeśli chcesz z nim być, powiedz mu to, bo on mysli że już nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze blade.....
możesz mi powiedxzieć, czy zajdę w ciążę naturalnie czy przez sztuczne zapłodnienie i czy w ogóle zajdę? Dziekuję. 4.09.74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze blade.....
a może zobaczysz też kiedy uda mi się zajść w ciąże? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka 1983 dzięki za wczoraj a mam pytanie kiedy wyjdę za maż i kiedy urodzi sie nasze pierwsze dziecko i trzy będzie zdrowe i my?? Katarzyna 04 12 1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka45678
ja 27.06.1988 on 21.06.1988 jesli nie wezme spraw w swoje ręce to nic z tego? będe z nim? i dziekuje za wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amichela
czy i ja mogę prosić o wróżbę? Panna1981 Czy w tym roku On będzie chciał wrócić do mnie? Czy w ciąu tego roku zakocham się szczęśliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
kurcze blade - zajdziesz w ciążę naturalnie, a będzie to w kwietniu lub maju tego roku, trudno dokładnie określić czas w tarocie, ale tak mniej więcej kwiecień lub maj. scalii - za mąż wyjdziesz za jakieś trzy - cztery lata. Wasze pierwsze dziecko urodzi się najprawdopodobniej za cztery lata. Będziecie mieć trójkę dzieci. mirabelka45678 - to Ty powinnaś dać mu do zrozumienia,że Ci zależy. Możliwe że jeśli nic nie zrobisz, i tak będziecie razem lecz wtedy upłynie więcej czasu nim to się stanie. amichela - proszę podaj mi datę urodzenia tego mężczyzny, będzie mi łatwiej odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarocistka Ewa
Witaj Karolinko, proszę napisz mi jaki stosujesz najczęściej rozkład jak odpowiadasz na pytania, ja stawiam tarota od kilku miesięcy i jeszcze się uczę. jeśli nie chcesz tu na kafeterii o tym pisać to proszę odpisz mi na maila: ruda-kitka3@wp.pl Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam Cię serecznie, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja znow;) czy w 1 kwartale miesiaca znajde prace,czy ktorys z nich zostanie moim mezem- on 1- 22.071986, on 2- 27.06.1983. ja 4.12.1987 czy zamiast dalszych studiow wyjade za granice? dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś rację ślub w 2012 no to za 3 i dzidzia po roku takie mamy plany dzięki to by się zgadzało buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
Tarocistka Ewa - ja stosuję najczęściej studnię lub tzw. trzy karty. cosinusss_ - żaden z tych panów, poznasz kogoś innego. Wyjazd dojdzie do skutku jeśli naprawdę tego chcesz. scalii - cieszę się, życzę powodzenia i mam nadzieję, że Wasze plany się spełnią.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
czy bede w ciazy,jak jest mozliwosc to chcialabym wiedziec kiedy?,ja 29.11.1985 moj maz 06.11.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorka
czy ja (18.06.1982) i on (09.04.1983) to coś poważnego? czy on mnie naprawdę kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarocistka Ewa
dziękuję za odpowiedz, stosuję takie same :D proszę powiedz, czy bedziemy razem? i czy bedę miała dzieci? ja 12.03.1976 on 16.09.1978 Pozdrawiam, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarocistka Ewa
proszę Cię, jesli dasz radę, określ czas, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
aneczka85 - tak, jest taka możliwość, stanie się to mniej więcej za pół roku (zajdziesz w ciążę) matadorka - tak, on naprawdę Cię kocha, to uczucie prawdziwe i szczere Tarocistka Ewa - nie widzę, byście mieli być razem, a dzieci będziesz miała, lecz nie z tym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
rosi24 - raczej nie, choć tarot to nie wyrocznia i nie musi tak być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynkaaaa87
Ja tez poproszę 🌼 23.03.87 Malwina 21.07.87 Łukasz Co widzisz? Czy on mnie kocha? Czy będziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorka
dziękuję kochana:**** mam nadzieję, że to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
pol roku? dugo ja juz bym chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarocistka Ewa
dziękuję za poświęcony mi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
Tarocistka Ewa - trudno określić czas ale odpowiem tak mniej więcej,że mniej więcej pod koniec tego roku zajdziesz w ciążę Blondynkaaaaa87 - może on coś czuje, ale nie do Ciebie, jest inna kobieta w jego sercu matadorka - ja też mam taką nadzieję. I mam nadzieję, że dobre wróżby się sprawdzą a te złe, że się nie sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×