Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinka 1983

Stawianie kart tarota

Polecane posty

Willo - kocha, a nowy rok będzie lepszy od poprzedniego Dorothyyyy - czeka Cię zmiana miejsca pracy, a jerśli jej szukasz to w tym roku masz szansę na ciekawą pracę, szybko ją znajdziesz Antonios A. - każdy potrzebuje miłości, nawet jeśli o tym nie mówi. Czy potrzebuje poważnego związku? Chciałby być w takim związku. Jest kobieta o której myśli, ale karty nie pokazują jak się to rozwinie. M3L - każdy ma prawo wierzyć w co chce. Dzięki za szczerość, jeśli nie wierzysz, nie marnuj mojego czasu i nie zadawaj pytań, by potem się śmiać. calvados2426 - w ciągu najbliższych kilku miesięcy masz szansę na zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doraaaaa - będziesz miała dwie córki, czy będą udane? To zależy od Ciebie. Nie powinnaś mieć jesdnak kłopotu z ich wychowaniem. lala la - raczej nie, choć nie wykluczoine, że w połowie roku zabije Ci szybciej serce, zakochasz się, ale to będzie tylko wakacyjna przygoda. aneczka85 - karty się nie mylą, mylą się ludzie którzy je interpretują. To, co pisze ma prawo się nie spełnić, jestem tylko człowiekiem. Na odległość jest trudno wróżć, więc należy to traktować trochę z przymróżeniem oka. Sexzesses - on boi się stałego związku, ale jest szansa na bycie z nim. On chciałby ale się obawia. shinigami - dla niego to była wakacyjna przygoda, choć mu się spodobałaś. Nie widzę byście byli razem. mirabelka45678 - poczekaj cierpliwie na jego krok, nie może czuć presji, że nalegasz, niech przemyśli to wszystko, nie denerwuj się, to może potrwać nawet kilka dni mwakas - tak, ten rok jest dobry dla Ciebie, uda Ci się otworzyć sklep. Jeśli chodzi o sprawy urzędowe związane z działalnością, załatwisz je bez większych problemów.Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarocistka Ewa - staram się z mężem o dziecko już prawie rok, czy doczekamy się potomstwa? Ja 21.12.1985, mąż 17.05.1984.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli interesuje kogoś numerologia i chciałby czegoś o sobie się dowiedzieć, piszcie swoje imię, nazwisko, dokładną datę urodzenia oraz godzinę (godzinę niekoniecznie, ale dobrze by było) na adres karolinka1983_12@interia.pl Na odpowiedź czeka się maksymalnie 2-3 dni, w zależności od ilości e-maili, które otrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia Kwapinska 13/07/1984 jestem w ciazy.bede miala chlopca czy dziewczynke???jak przebiegnie ciaza?i przede wszystkim co w pracy(jeszcze nikt nie wie) i w domu???dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam na imię Ania/20.03.1978/ mój partner Przemysław /22.11.1976/ chciałabym wiedzieć co czeka nas w życiu, czy będziemy razem do końca naszych dni? czy w najblższym czasie zajdę w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga (11.10.57), czy w tym roku postawie dom? Czy działalnosć,którą chcę otworzyć przyniesie mi satysfakcję i zyski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amichela
kurczę, nie dane mi jest poznac przyszłości... spróbuję ostatni raz... Panna1981 Czy w tym roku On (1974) będzie chciał wrócić do mnie? Czy w ciągu tego roku zakocham się szczęśliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarocistka Ewa
Karolinka - e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkanatka
natalia120579 co bedzie z moim związkiem,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zadawałam pytanie odnośnie moich relacji 26.07. 1986 i relacji rafała 01.09.1982, napisałas ze karty pokazały, że on się boi, ale po rozmowie z nim, wiem, że on nie chce być ze mną. karty się myliły? on klamał? Czy mnie spotka coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto - To będzie dziewczynka, ciąża będzie przebiegać normalnie, bez większych kłopotów i problemów. W pracy możesz mieć kłopoty, a to za sprawą kobiety o jasnych włosach. Jeśli nie jesteś mężatką, czeka Cię ślub. A.N.N.A. - Czekają was zaręczyny, a być może nawet ślub. Pytasz o ciążę, według moich kart udz Ci się zajść jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej za 2-3 miesiące, do maksymalnie pół roku. Iga20 - W tym roku uda Ci się postawić dom. Nie będziesz usatysfakcjonowana tą działalnością. Przyniesie ona zyski, ale nie takie jakich oczekiwałaś. amichela - Nie będzie chciał wrócić, nie w tym roku. Zakochassz się szczęśliwie jeszcze w tym roku. natkanatka - Czekają was nieporozumienia. Warto odłożyć decyzje związane z waszym związkiem, nie powinniście teraz decydować o losie tego związku. Jeśli będziecie unikać kłótni, czekają was zaręczyny.Życzę powodzenia. Ania 1986 - czekaj cierpliwie, a wszystko się wkrótce wyjaśni. Nie panikuj, tylko bądź cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze blade.....
Karolinko - napisałaś, że zajdę w ciąże w kwietniu lub w maju, a czy możesz mi powiedzieć czy dziecko będzie zdrowe i jakiej będzie płci? 4.09.74r. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkanatka
natkanatka - Czekają was nieporozumienia. Warto odłożyć decyzje związane z waszym związkiem, nie powinniście teraz decydować o losie tego związku. Jeśli będziecie unikać kłótni, czekają was zaręczyny.Życzę powodzenia. dziękuję Karolinko :) prosze odpowiedz jescze na pytanie: czy on jest wierny mi, czego dotycza te nieporozumienia? czy przetrwamy? nie chce juz zmieniać, obydwoje po rozodach, chce czuc się pewnie i bezpiecznie. Ps zasataawiam sie nad ta numerologią, czego mozna dowiedzieć si z takiej wróżby? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A. - Czekają was zaręczyny, a być może nawet ślub. Pytasz o ciążę, według moich kart udz Ci się zajść jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej za 2-3 miesiące, do maksymalnie pół roku. dziękuję ślub naprawdę?????? mogłabym dowiedzieć się np. czy będzie to chłopiec czy dziewczynka i czy wszystko będzie OK.? POZDRAWIAM /ANNA 20.03.1978, PRZEMEK 22.11.1976/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek11
Czy w tym roku uda mi się zajść w ciąże.Moja data ur.11.07.1983r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytania odpowiem jutro, obiecuję. A już teraz zapraszm zainteresowanych na moje forum http://www.wrozka.postuj.net/forum-forum-vf1.html możecie tam prosić o wróżbę a niedługo także sami będziecie mogli postawić sobie karty, gdyż na forum zgłębię tajniki wróżenia z kart tarota oraz kart klasycznych. Pozdrawiam i zapraszam http://www.wrozka.postuj.net/forum-forum-vf1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj,nie wiem czy podalas poprawny adres email.chcialam cie o cos poprosic,nie jestem pewna czy dostalas wiadomosc wiec napisze na forum: powiedzialas ze bede miala coreczke:) bardzo sie ciesze.nie wiem czy moge znowu o cos cie zapytac.bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.moim marzeniem od dawna jest wybudowanie domu i otworzenie firmy.czyuda mi sie otworzyc interes zanim urodze? czy to bedzie dochodowa dzialalnosc?nie boje sie wysilku jaki bede musiala wlozyc.poprostu chcialabym zapewnic sobie i swojej nowej rodzinie jak najlepsze warunki.interes mialby byc zwiazany z bankowoscia.jaka czeka nas przyszlosc?pozdrawiam serdecznie liwia kwapinska 13/0/1984,Radek 06/04/1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktamozektos
naprawde stawiasz tarota czy to taka sciema tylko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nIkulka
moglaym wiedziec co mie czeka w najblizszej przyszlosci 28,09.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A. - dziewczynka i wszystko będzie w porządku. listek 11 - tak, ale pod koniec roku dopiero angioletto - tak, uda Ci się otworzyć ten interes jeszcze zanim urodzisz, będzie to dochodowy interes, ale nie aż tak bardzo, milionów na tym interesie nie zarobisz naktamozektos - to nie ściema, naprawdę stawiam karty, kto chce niech wierzy, kto nie chce to nie musi wierzyć, jesteśmy panami własnego losu i wierzymy w co chcemy nlkulka - poznasz mężczyznę, szatyna lub ciemnego blondyna, w najbliższym czasie otrzymasz jakieś zlecenie lub pracę i zarobisz trochę pieniędzy, jeśli masz pracę, będzie to takie dodatkowe, jednorazowe zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęęęęę
Czy w najbliższym czasie zajdę w ciążę i ile dzieci będę miała jakiej płci? Elżbieta 28.04.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, mam na imię Monika 30.06.1982r. Chcę wiedzieć czy w końcu się pobierzemy i czy jest szansa, że urodzę Mu dziecko. Maciej - 18.10.1984r. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszęęęęę - w ciążę uda Ci się zajść dopiero na przełomie roku do dwóch lat. Najprawdopodobniej będzie to ciąża mnoga i będą to chłopcy. mała_monia - tak, według moich kart, pobierzecie się i urodzi mu Pani dziecko. I to dziecko widzę już w najbliższym czasie i będzie to chłopiec.Zajdzie Pani w ciąże w ciągu pól roku, najpóźniej w ciągu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze blade.....
Karolinko - ponawiam pytanie, bo nie odpowiedziałas. Napisałas, że zaje w ciążę w kwietniu lub maju. Czy dziecko bedzie zdrowe i jakiej będzie płci? Dziekuję 4.09.74r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×