Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinka 1983

Stawianie kart tarota

Polecane posty

Gość Karolinka 1983
aneczka85 - rozumiem, ale tak pokazały mi karty, może to być pięć miesięcy, a może 7 , trudno określić czas w kartach Tarocistko Ewo - mogę mieć prośbę?? Jak zapewne wiesz, tarocistka sama sobie kart nie stawia, mogłabyś postawić dla mnie karty? Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynkaaaa87
Blondynkaaaaa87 - może on coś czuje, ale nie do Ciebie, jest inna kobieta w jego sercu ________________________________________________ bylismy ze soba 2,5 roku.. rozstalismy sie 4miesiace temu, a ostatnio do mnie codzien pisze i spotykamy sie jako znajomi.. jestes pewna ze on mnie jednak nie kocha?;( on nawet twierdzi ze chce sie pogodzic.. Co myslisz? poradz :( Prosze.. :( mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorka
a ten pan - 27.10.1984? czego on chce tak naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w koncu spotkam ta druga połówkę...bo coraz bardziej mi smutno tak samej, niekochanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale......
kiedy wyjdę za mąż? 7.01.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarocistka Ewa
Wiem, dlatego poprosiłam Ciebie :D napisz pytanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willo
czy ten facet 17.10.75 kocha swoja dziewczyne? nie mysli o innej? i czy nowy rok bedzje dla niego lepszy od poprzedniego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , zapomniałam o dacie....05.01.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorothyyyy
co waznego mnie czeka w tym nowym roku? 1.09.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarocisko Ewo sprawdz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
Blondynkaaa87 - jakaś dziewczyna kręci się koło niego i ona go intryguje. Jeśli chcesz z nim być, pokaż mu,że jest dla Ciebie ważny, że nie szukasz przygód, tylko miłości, powinno być wtedy dobrze. matadorka - ten Pan jest Tobą zauroczony, ale jego intencje są czyste M3L - tak, spotkasz tą drugą połówkę, ale nie próbuj na siłę niczego robić, czekaj cierpliwie aż pojawi się yten jedyny ale.... - trudno jest określić czas ale mniej więcej za dwa może trzy lata. Tarocistka Ewa - staram się z mężem o dziecko już prawie rok, czy doczekamy się potomstwa? Ja 21.12.1985, mąż 17.05.1984.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
Na resztę pytań odpowiem jutro, bo muszę lecieć. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorka
heheh to mój eks... biedaczek :) dzięki raz jeszcze :) ściskam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynkaaaa87
Rozumiem, a czy on bedzie moim mezem? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonios A.
czy on 3.09.73 w tym momencie swojego zycia potrzebuje milosci, powaznego zwiazku? czy aktualnie jest jakas kobieta w jego zyciu? kim ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 1983...no nie mow, że ma czekać 2-3 lata...poza tym nie wierzę , że siedzisz i stawiasz wszystkim teraz tarota.....w takim tempie...piszesz na czuja....by podtrzymać wątek...dobra jesteś...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calvados2426
czy bedziemy mieli w najblizszym czasi dziecko ??? ja 31.05.1984 on 14.11.1982 ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraaaaa
hej :-) kilka dni temu powiedzialas mi, ze bede miala rodzine i dzieci :-) czy beda to udane dzieciaki? /jakiej plci beda?/ :-) czy bede miala fajna rodzine? 01.09.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarocistka Ewa
Karolinka sprawdz pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
Jaką pocztę, przecież nie podawałam adresu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amichela
a więc powtórzę już z datą czy i ja mogę prosić o wróżbę? Panna1981 Czy w tym roku On (1974) będzie chciał wrócić do mnie? Czy w ciąu tego roku zakocham się szczęśliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
czy w tym roku czeka mnie milosc ?12.01.1990 Dorota, czekam z niecierpilwoscia na odpowiedz i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
czy karty moga sie mylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexzesses
czy mam 1.09.70 szanse odzyskac go 3.09.73 w jakis sposob?? chodzi mi tylko o to,abysmy mieli kontakt ze soba.. co moge zrobic? czy jest na to szansa czy on juz tego nie chce?? jesli nie chce, to co jest tego powodem?? bo wlasnie nie znam przyczyn.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarocistka Ewa
Karolinka 1983 -> zaczernij nick, ponieważ na mój mail wypisuja teraz jakieś oszołomy, które podają sie za Ciebie. nie wiem teraz jakie jest Twoje pytanie, a może juz odpowiedziałam? Przykre jest to do czego jesteście zdolne, te które napisały na mój mail, zdesperowane żałosne, żenujące... Miejcie w sobie odrobinę klasy i honoru pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shinigami
Proszę o wróżbę :) Spotkaliśmy się parę razy, bardzo iskrzyło miedzy nami, ale od wakacji kontakt się urwał, stąd moje pytania: czy ma teraz kogoś? czy jeszcze o mnie myśli? czy odnowimy znajomość? czy coś z tego będzie? Kaśka 06.03.1980, Marcin 09.01.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka45678
karolinka 1982 idą c za twoja rada wzielam sparwy w swoje rece, wyznalam co czuje, nie spodziewal sie tego, ale dal mi doslownie do zrozumienia ze z jego strony juz sie wypalilo i chocby chcial nie wroci do tego co było. chociaz szczerze mowiac mam mieszane uczucia, chociaz wiem, ze gdyby cos bylo by powiedział. koniec? co o tym sadzisz co on moze o tym wszystkim teraz sadzic ( on 21.06.1988 ja 27.06.1988) dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1983
Tarocistka Ewa - zadałam pytanie na forum,zaczernię nick, najlepiej pisać na forum, tu nikt się nie poda za mnie.:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwakas
karolinka 1983 postaw mi karty jak możesz czy uda mi się w tym roku założyć własną działalność gospodarczą tzn.otworzyć sklep z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×