Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fickander

Poznałem 30-letnią dziewicę

Polecane posty

Uwierzycie? Przyznała mi się wczoraj, a spotykamy się od jakiegoś miesiąca. Ładna, fajna kobieta i dziewica w tym wieku. Nieprawdopodobne, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ......
w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccdplk
`może ma ptaszka między nogami? wybaDAŁEŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w związku z tym, że byłem przekonany, że takich kobiet na świecie już nie ma. Na razie nie pytałem dlaczego tak długo z tym czeka, ale ciekawi mnie to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccdplk
mnie na Twoim miejscu by to tak ciekawiło, że az bym sie zmartwiła 30-stoletnia dziewica? mission impasseble( xle3 napisała ale to szczegół :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccdplk
obadałes juz , czy nie wystaje jej cos z krocza???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ......
bywa i tak... ja byłam 26 letią dziewicą i jakos żyje,facet także;) poprostu życie sie różnie układa,widocznie nie trafiła wcześniej na odpowiedniego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccdplk
chodzi o to, czy dotykałes jej krocza i nie wyczułes czegoś niepokojącego typu np. PENIS ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żedyła sesuła
a może jest dziewicą odnośnie odbytu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale najciekawsze jest to, że ona nie ma oporów w rozmawianiu o seksie, mieliśmy nawet tydzień temu dość daleko posunięte pieszczoty, że tak powiem. Seks wisi na włosku, ale nie wiem czy chcę być tym, który ją rozdziewiczy. Muszę się upewnić jak ona traktuje swoje dziewictwo, bo ja na związek z nią nie liczę, a nie chcę, żeby potem miała do mnie jakieś pretensje, gdy już do tego seksu dojdzie. Z dziewicami może być różnie, a z 30-letnimi to już w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ......
no to pogadaj z niż na ten temat, może poprostu ma dość swojego "brzemienia" i chce stracić z pierwszym lepszym?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccdplk
nie wierze , ze jest dziewicą........tyle lat opru a tu w w ieku 30-u lat, bierz mnie????? troszke to podjrzane dziwne, ale jesli tak jest naprawde, to chope, bierz ja i nie filozuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccdplk
hiihihihihi, no własnie, sama bym na taki pomysł nie wpadła :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteśmy parą, bardziej kolegami, chociaż czuję że się jej podobam. Ona wie że ja nie chcę związku, mimo to opowiada mi że chciałaby się zakochać, mieć normalnego faceta, podrywa mnie, to się czuje. Wiadomo, różnie może wyjść, jak dojdzie do tego seksu i potem ją "zostawię", to będzie mnie przeklinała, że oddała się takiemu co tylko seksu chciał od niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo ja na związek z nią nie liczę, a nie chcę, żeby potem miała do mnie jakieś pretensje" to daruj ją sobie. myślisz, że 30letnia dziewica spotykalaby się z tobą od tak sobie, dla zabawy, dla urozmaicenia czasu, dla przygodnego seksu? lol. ;] to jest jasne, jak słońce, że 30letnia dziewica spotykająca się z facetem i myśląca poważnie o straceniu z nim swego chowanego przez tyle czasu dziewictwa LICZY na ZWIĄZEK, a nawet może być PEWNA tegoż związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie dlatego powiedziałem jej już od dużo wcześniej, że ja związku nie chcę. Spotykamy się, jest fajnie, iskrzy. Szło to w kierunku seksu i tak by się pewnie skończyło, gdyby nie to jej zwierzenie mi się. Teraz pewnie sobie daruję, powiem jej, że powinna zaczekać na tego właściwego faceta, bo ja nim pewnie nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowy król
>>>Teraz pewnie sobie daruję, powiem jej, że powinna zaczekać na tego właściwego faceta, bo ja nim pewnie nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba taka jest
Nie jest tak, że w kilka chwil.. czy lat:P zdobywa się (sex) dziewczyne:) wiec sexem by sie to nie zakonczyło, nie schelbiaj sobie:)D zbytnio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowy król
("Teraz pewnie sobie daruję, powiem jej, że powinna zaczekać na tego właściwego faceta, bo ja nim pewnie nie jestem".) Znając życie to przyniesie to pewnie odwrotny skutek, tj. panna bedzie jeszcze bardziej się do ciebie kleić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ......
sranie w banie, może poprostu chce straciś dziewictwo i przeczroczyć to 'barirerę' i ma poprostu ochotę seks, i może nie chce już być postrzegana jako 30-letnia dziewica,bo jak widać to budzi kontrowersje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ......
aha, to daj sobie lepiej spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi tu nie gra, 30 lat byla dziewicą, i nagle jej odbiło? i teraz po dwóch tygodniach znajomosci z chce z tym skonczyć....hmmm dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×