Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vipera84

6.01.2009- zmieniam siebie i Was również zapraszam

Polecane posty

hahaha :) A ja myslalam, że o moim obiadku :D No dziewczyny bo to jest tak, że jak sie opije to mam wiecej :) Wiec zaczekajcie cierpliwie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasku - dzis rano mialam o 4 mniej niz startowalam :):) Kurcze.. mialam nie mowic :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie też bym się cieszyła, ale za razem bym si ebała jojo. No nic! Wierze, że mieć nie będziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie rowniez sie tego obawiam, ale mysle ze dam sobie rade. Wogole mnie juz nie ciagnie do jasnych buleczek i ziemniaków, a to dobry znak :) AAA no i coca-cola - dzis w sklepie przeszlam obok jakby nie istniala. Ale zakupilam sobie maly soczek cappy :) Coprawda slodki, ale mialam ochote na cos slodkiego, a wczesniej coca-cola bylaby na 100% w moim zakupowym koszyku. Kupilam za to gazete - glamour :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz o gazetach! Nie mi! Ja chyba zacznę angielskie czytać (a zapewniam, że mój angielski nei jest jakis exstra-jest taki se) Ale gratuluje! Ja za cola jakoś nie jestem (ale rok temu tak i owszem) i ogonie nie smakuja mi gazowane napoje. Do bułek mnie ciągnie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku ok nie chcialam Ci robic ochoty na gazete ;) Ale mniejsze zło - gazeta niz coca cola ;) ja tez lubie gazowane :) Ale wody niegazowanej nie znosze :) A i ogladalam tez w tvn style. ze mitem jest zeby niegazowana byla zdrowsza :D Dlatego opijam sie bez zadnych wyrzutow sumienia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nielubie, ale to prawda. Jedna i druga jest ok. Tylko ja po gazowanym mam wrazenie wielkiego brzucha a poza tym wody nigdy gazowanej nie lubilam:D Wiec problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, zniknełam po kilku dniach niepowodzen przepraszam, nei daje rady , troche mam ostatnio czarny okres w zyciu. zaczełam 3 dni temu na meridii, a wiem ze to nierowna dyskusja na forum bo inaczej sie odchudza ze wspomagaczami. trzymam za Was kciuki, macie racje zadne tam diety kefirowe i tak dalej inne monodiety, trzeba cos zmienic raz na zawsze, grunt to miec motywacje . pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po pracy zjadłam serek grani, a ok 19.00 puszkę tuńczyka i do tego kawałek czerwonej papryki. Byłam jednak nadal głodna i do kawki nieco orzechów arachidowych:O Jakby podsumował to zjadłam posiłek białkowy i dodałam tłuszcze(orzechy) czyli generalnie nie jest źle. a co u was dzis? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Czesc Kwietniulko :) U mnie ok, czuje sie dobrze, mam troche spraw do zalatwienia i niebawem wychodze. Wlasnie koncze poranna kawke plus porannego papierosa;) Wiem wiem... ;) Kwietniulko - jadlospis Twoj jak najbardziej ok :) Nie ma co sie martwic. Ja wczoraj sie wazylam (przed chwilą rowniez) mam 76 kg :) Czyli o 4 mniej :D Pozdrawiam i piszcie co u Was. Kwietniulko - dodalas sobie suwaczek czy wczesniej go nie zauwazylam :) Świezo upieczona mezatka moznaby rzec :) Ale fajnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku, a komu one sie nie zdarzają? JA dzis swiadomnie zjem bulke :) Wlasciwie tak dawno nie jadlam, ze chyba mi nie zaszkodzi ani od niej przesadnie nie utyje ;) Pozdrawiam :* I bardzo mi sie podoba Twoja postawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze pamietam! Od czasu topiku kumci cos nie moge znow wrocic na forum. co u Ciebie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUHAHAHAHAHAHAHA
Jest tu ktoś? Ja dziś zamknełam się na 1000kaloriach i chyba jestem z soebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! vipera- no nie taka świeżo upieczona, ślub był półtora roku temu juz! co u was dziewczynki ? jak waga? ja cwiczę codziennie - tak ogólnie, brzuszki, skłony, rozciaganie, no i mam cel by zrobic szpagat jak w czasach młodości, hehe. kupiłam tez wage w sobote i mogę sie kontrolowac. Szczerze to mi się chyba żołądek skurczył, bo teraz dłuzej wytrzymuję bez jedzenia i tak mnie głód nie ciśnie jak tydzień temu. wczoraj wieczorem ważyłam 66 kg. teraz pije herbatę czerwoną, zaraz zjem serek wiejski 200 g z łyżeczką miodu naturalnego. po 13.00 kawa, do tego batonik z ziaren musli. Polecam tuńczyka. Puszkę z całymi kawałkami wysypać do miseczki, nakroić papryki czerwonej i dodać łyzke majonezu. Pycha taki obiadek czy zakąska np o 15.00. (zalezy o której jecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac ciagle dietkuje :P, ogolnie nie jest zle, ale ta pogoda mnie nie motywuje, jest tak zimno, ze czasem sie nie chce wychodzic z domu na aero :D, na szczescie przewaznie jakos sie przelamie i jest juz z gorki a godzina w podskokach szybko mija :) nie pisze na zadnym temacie, po tym jak nasz padl, czasem sobie tylko czytam te o dietach i troche udzielam sie na innych, bede tu czasem zagladac, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego moja waga stoi? jak sie trzymam diety - nie rusza się, jak nie trzymam się diety to tez się nie rusz!!! Od 3 dni;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wypisalam juz. jednakze.. masz gdzies w ulubionych topik stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewzyny!nie pisalam ostatnio bo komputer mi sie zepsul a mialam tyle zaliczen ze nie mialam czasu biegac do kogos na neta;/ moja diete 10dniowa zakonczylam po 8dniu, schudlam 3kg i jestem zadowolona:) a przerwalam bo na warzywach bylam ciagle glodna i zle sie czulam a mialam mostwo nauki, bol glowy nie dawal mi sie uczyc;/ teraz jestem na 700kcal, widac juz ze schudlam i teraz powoli bede dazyc do celu;) jest dobrze;D a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :):) Troszke zaniedbalam topic, z racji problemow zdrowotnych. Dopadla mnie taka goraczka, ze nie mialam sily nawet ruszyc sie z łozka. Oprocz tego mam ze tak powiem bardzo dokuczliwy problem stomatologiczny, co nieco ratuje moja diete - nic nie moge zjesc :( Straszliwie boli mnie zab - mam nadzieje, ze jutro zakonczy sie moje cierpienie.... Truskawson - to bardzo dobry wynik :) Ja na 10 dniowej schudlam 4 kg :):) A co u reszty dziewczyn?? Meldowac sie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×