Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość kselokss
witam, ja juz zaczelam odkladac pieniadze na powiekszenie biustu co do ktorego jestem calkowicie zdecydowana. Zamierzam zglosic sie do dr Sirka z tym ze chce was zapytac z jakim wyprzedzeniem czasowym trzeba sie umowic na operacje? Gdy juz nazbieram kase a idzie mi to dosyc predko to nie chce uslyszec od lekarza ze wolne terminy sa np za pol roku;/ Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
Witam ! mam pytania czy ,któraś u niego pomniejszała sobie biust?? a jezeli tak to jaki efekt? :)) prosze odpiszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherina87
Jestem po zabiegu otoplastyki u doktora Sirka. Polecam tego chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
Witam katherina a jeżeli można wiedzieć to jaki zabieg mialaś , ja mam zabieg pomniejszania piersi we wtorek i nie ukrywam że bardzo się boję,.fajnie że się odezwalaś bo już myślałam że u niego to nikt nic nie robi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherina87
Do olcia200377 ja miałam plastykę uszów. I powiem Ci, że bardzo dużo ludzi robi u niego zabiegi. facet zna się na tym co robi i jest dobry w tym co robi. Bardzo miły i fajny lekarz. Mający spore doświadczenie w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
No ja też slyszalam o nim dobre opinie tylko zaniepokoiło mnie to że mam mieć operacje zmniejszenia piersi która trwa trzy godziny pod narkozą a zadnych badań mi nie kazano zrobić tylko usg a w szpitalu podobno już nic nie będą robić .Może rzeczywiście nic nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherina87
Na to nie umiem Ci odpowiedzieć. Wiem tylko, że chcą tylko najpotrzebniejsze dokumenty czy badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
a ty terz miałaś znieczulenie ogólne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaherina87
Ja miałam tylko miejscowe. Bo do zabiegów na uszach raczej nie jest konieczne ogólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem już po zabiegu, właśnie u tego Doktora i jestem bardzo zadowolona, chociaż od zabiegu minęły dopiero 4 dni, moje nowe cycuszki już teraz są piękne. Polecam wszystkim tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
agulcia miałaś terz pomniejszane piersi i jakie badania robiłaś przed zabiegiem bo ja rzadnych czy to normalne? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam powiększane piersi i też nie robiłam żadnych badań poza tarczycą, bo choruję na niedoczynność i musiałam mieć zgodę na zabieg od mojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
hej dziewczyny jutro mam zabieg bardzo się cieszę a zarazem bardzo się boję .chyba dziś nie będe spala oby wszystko poszło dobrze .trzymajcie za mnie kciuki. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kselokss
AGULCIA ile czekalas na zabieg? Opowiedz cos wiecej bo tez zamierzam isc do niego na powiekszanie biustu. Jakie wkladki masz i czy pod miesien czy pod gruczol? Ile dni lezalas w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kapryśna napisz dlaczego jesteś średnio zadowolona? Nastąpiły jakieś komplikacje? Ja mam u dr. Sirka operacje nosa za miesiąc - prostowanie przegrody, usunięcie garbu i skrócenie nosa. Coraz bardziej się boję, że po będzie jeszcze gorzej niż przed :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 rok Feelbeauty.eu
To już 1 rok minął naszego Forum Feelbeauty.eu Zapraszamy wszystkich do opisywania a tak że do komentowania zabiegów z medycyny estetycznej , chirurgii plastycznej , stomatologii estetycznej, dermatologii oraz ortopedii. Na naszym portalu znajdziecie katalog spa, specjalistów, klinik oraz gabinetów. Zapraszamy serdecznie !!! www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuta
prosze o pomoc mam dylemat nie wiem ktorego Dr wybrac czy Sankowskiego z W-wy czy Dr Sirka z Bielska? Chyba wiecej lepszych opinii o Dr Sirku i sporo taniej. Pomocy mam krotki czas podjecia decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherina87
kasiuta i kogo wybrałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti 32
Czesc dziewczyny ,ja miałam operacje u Dr.Sirka 19 pażdziernik 290ml.atatomiczne pod mięsień,jastem bardzo zadowolona i polecm lekarza i klinike-poieka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do sprzedania 2 biustonosze (bialy i czarny) pooperacyjne firmy NUHA(hiszpania) w bardzo dobrym stanie używane 4 tygodnie wymagane w klinice u Dr. Sirka cena nowego to 200zł , u mnie do uzgodnienia rozniar po biustem 75-80, miseczka B,C. Zainteresowanym podaje nr gg 5903658.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja się zastanawiam nad wyborem lekarza i chyba zdecyduję się na dr. Sirka, skoro tak dobrze o nim piszecie :) ile dni po operacji przebywa się w jego klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narkoza jest w cenie zabiegu czy osobno? Na jego stronie internetowej widzę że cena narkozy sięga do 1000 zł :0 i nie wiem czy jest wliczone już w cenę zabiegu??? Ktoś wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Robiłam brzuch u dr Sirka rok temu ,po ciązach wyglądał strasznie ,jestem bardzo zadowolona z efektu ,brzuch jest płaski i sliczny zero rozstępow ,za narkozę nie płaci się dodatkowo ,na konsultacji dr informuje o całkowitym koszcie łącznie z narkozą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Robiłam brzuch u dr Sirka rok temu ,po ciązach wyglądał strasznie ,jestem bardzo zadowolona z efektu ,brzuch jest płaski i sliczny zero rozstępow ,za narkozę nie płaci się dodatkowo ,na konsultacji dr informuje o całkowitym koszcie łącznie z narkozą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1212.89
ile się czeka na zabieg u dr.Sirka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból
Ból. Następstwo operacji powiększania piersi, które nie jest powikłaniem. Wiekszość boi się bólu ale gorzej jeśli nasłuchasz się doradczyń, naczytasz o słoniu na klatce. Bzdura ! Każda osoba ma inny próg bólu a Ty sama dodajesz sobie go swoim nastawieniem do zabiegu. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/201/Bol._NastEpstwo_operacji_powiEkszania_piersi,_ktore_nie_jest_powiklaniem.html Czytaj i powiedz nam jak się mylimy... Zapraszamy www.feelbeauty.eu Opisz swoją historie i zdobądź jeden z wielu preparatów do mezoterapii. Każdej z nas przyda się odnowa na wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam DR SIRKA - jest naprawdę wspaniałym lekarzem, pare dni temu przeszłam w Jego Klinice zabieg - bardzo polecam klinikę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggieeeee
od mojej operacji minelo juz pare miesiecy..jestem bardzo zadowolona:- ) mam naturalnie wygladajace ladne piersi..rozmiar c anatomiczne.blizny sie goja ( najlepiej na blizny jest zakupic plastry) krem powoli sie wchlania .dla mnie strata czasu siedziec i wcierac krem 15 minut dwa razy dzienni..ogolnie klinika w bielski u dr Sirka jest na dobrym poziomie..mila opieka, doktor konkretny , anesteziolog rowniez dobry specjalista..jednym slowem nie zaluje! mimo ze wydalam spora czesc wlasnych oszczednosci i jakos ciezko miysie odbic to mam 100% pewnosci siebie i dobry nastruj kiedy patrze w lustro..tyle mojego w szarej codziennej egzystencji:D Szkoda Zycia na kompleksy;) jak ktos chce wiecej konkretow to pisac dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×