Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna kotka

DR SIREK -BIELSKO-CO SADZICIE?

Polecane posty

Gość MAGDA50
Witam mam miec op powiekszenia piersi w czerwcu -cyz moze mi ktos podac z was caly koszt takiej op lacznie z pobytem i wizytami. MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA50
Witam Hi magg dzieki -mam pytanie jak dludo bylas w szpitalu ,no i jak sie czulas zaraz po przyjsciu do domu, caly koszt op mnie tesz by byl pomocny. Mam nadzieje ze bedziemy w kontakcie. MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ja też się zastanawiam nad plastyką piersi bólu się nie boję, ale martwię się że blizny zostaną widoczne, i nie potrafię się zdecydować nad powiększeniem i podniesieniem czy tylko podniesieniem. Teraz mam miseczkę D ale większość tego co pakuję w tą miseczkę to skóra bo piersi wiszą nie dużo nad pępkiem:P Macie jakieś fotki po zabiegu jak się blizny goją? po jakim czasie robią się mniej widoczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wusia
Witam,w listopadzie ubiegłego roku,miałam podnoszone i powiększone przez dr Sirka piersi.Jestem bardzo zadowolona.Rany pięknie się zagoiły.Ból trwał krótko,ale był do zniesienia.Polecam innym dziewczynom.Teraz z dumą patrzę na swe odbicie w lustrze.NAPRAWDĘ WARTO,POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wusia
A może lepiej nie ryzykować już z tamtym lekarzem i zwrócić się o pomoc do DR.SIRKA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się już nad tym...tylko boje się efektu kocowego,nie wiesz może a jakich implantach pracuje Dr Sirek? bo ja mam anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wusia
Ja mam implanty wypełnione żelem silikonowym.Ale myslę,że najlepiej gdybys umówiła sie na konsultacje do dr Sirka,to On z pewnością Ci doradzi .Myślę,że do tego lekarza można mieć pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wusia
Jesli nic się nie zmieniło ,to100 zł+vat,ale po operacji wszystkie wizyty kontrolne są gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shamira
Witajcie,robiła,któraś z was może usta w klinice u Dr Sirka? boje się implantów tochę chciałabym kwas hialuronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha 69
Dziewczynki a jak dr sirek robi nosy? Poważnie się zastanawiam nad całkowita plastyką nosa... Z tego co widzę to on specjalizuje się w biustach... Ma któraś jakieś doświadczenia związane z operacją nosa u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dr Sirek i klinika mają dobre opinie. Która z was miała robione piersi wkładkami okrągłymi? kóre są lepsze ? mam bardzo małe piersi właściwie ich brak chciałabym powiększyć je z małego A do pełnego c. ale czy tak duża zmiana będize nadal wyglądała naturalnie? Jestem szczupłą osobą i chciałabym w końcu uzyskać odpowiednie proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dr Sirek i klinika mają dobre opinie. Która z was miała robione piersi wkładkami okrągłymi? kóre są lepsze ? mam bardzo małe piersi właściwie ich brak chciałabym powiększyć je z małego A do pełnego c. ale czy tak duża zmiana będize nadal wyglądała naturalnie? Jestem szczupłą osobą i chciałabym w końcu uzyskać odpowiednie proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wusia
Myślę,że powinnas udać się na konsultacje do dr Sirka,dr sam oceni i pomoże w podjęciu decyzji.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem umówiona na konsultacje za dwa tygodnie. Już się nie mogę doczekać, bo miarka goryczy się przebrała i teraz to chciałabym pójść za ciosem i sprawę szybko doprowadzić do końca. Oczywiście boję sie jak cholera i jestem pełna obaw bo po pierwsze mam w domu 10m synka a po drugie wiem że będę musiała zawiesić treningi na jakiś czas, a po kilku dniach bez biegania dopada mnie dół kosmiczny. Ale marzę o tym żeby móc kupić sobie w końcu stanik dla biegaczek:) może głupie ale tak jest. Marzę o basenie w stroju sportowym bez wypchanych miseczek.. Jak oglądam wszystkie te fotki na różnego rodzaju stronach klinik to dochodzę do wniosku że ja też przez to jakoś przejdę. Potrzebuję wsparcia:) i ciesze się ze was znalazłam bo nie znam nikogo (albo nie wiem o tym) kto miałby wykonaną plastykę piersi. Zresztą w kręgu biegaczek stukają się w głowę te co mają duży biust i "zazdroszą" mi, że mi nic nie dynda... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wusia
Bez obaw za dwa tygodnie,minie rok jak miałam zrobioną operację powiększenia i podniesienia piersi u dr Sirka.Jestem bardzo zadowolona,to był mój super dzień.Naprawdę było warto.Bez obaw,to był dzień,w którym spełniłam swoje marzenie o ładnym biuście,czego i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiraaa
Wnusia ,a jakie masz wkładki? też byłam na konsultaji u doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wusia
Mam anatomiczne pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiraaaa
Wnusia a jaką pojemność implantu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wusia
245 inoszę teraz biustonosz w rozmiarze F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shamira
Wusia to jaką miałaś wyjściówkę,że wyszło F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wusia
Miałam takie duże B,małe C,biustonosze kupowałam C ale wkładałam push-up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasiasiasia
byłam wczoraj na konsultacjach. Wszystko ok do momentu otrzymania oświadczenia do podpisu o tym że dr nie odpowiada za nic i nie będę dochodzić jakichkolwiek roszczeń jeśli coś pójdzie nie tak. Dr nie odpowiada za efekt końcowy, za powikłania, za NIC. Poddaję się dobrowolnie i nawet jak zostanę oszpecona to nic nie wskóram bo zrzekam się jakichkolwiek roszczeń. SZOK !!!! jestem przerażona - pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasiasiasia
byłam wczoraj na konsultacjach. Wszystko ok do momentu jak otrzymałam oświadczenie do podpisu - że zgadzam się dobrowolnie na operację i zrzekam się jakichkolwiek roszczeń jak coś nie wyjdzie. Dr nie odpowiada za efekt końcowy, za powikłania, za NIC !!! Nawet jeśli "efekt końcowy będzie gorszy od początkowego" SZOK !!!! jestem przerażona - pomóżcie co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wusia
Wszystkie podpisywałyśmy się pod takim oświadczeniem.Ale trzeba być dobrej myśli ,będzie dobrze,innaczej być nie moze.Przecież oddajesz się wręce specjalistów.Głowa do góry,do odważnych świat należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasiasiasia
dzięki wusia, przeraziło mnie to po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro minie tydzień od mojej operacji. Póki co wszystko przebiega książkowo i mam nadzieję że nic niespodziewanego się nie pojawi. Dr Sirek jest specjalistą pierwsza klasa, teraz już wiem choć też miałam wątpliwości bo oddałam mu wszystkie decycje dotyczące moich piersi. Zaczynam widzieć efekty:)) Opieka w szpitalu bardzo dobra. Rewelacyjny anastezjolog. A ból wcale nie taki jak go malują. Klatka piersiowa dość mocno bolała w pierwszej dobie. Potem zaczęłam stopniowo odstawiać przeciwbólowe. W zasadzie dla mnie najgorsze jest teraz czekanie na efekt- bo trwa długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolina-koni
Cześć dziewczyny :-) Ja już jestem po dwóch konsultacjach u dr.Sirek . Termin operacji - 7 grudnia tego roku oczywiście ;) Nie mogę się już doczekać ... Troszkę się boję , ale wierzę w kompetencje tego przemiłego lekarza . Pan doktor wybrał mi implanty anatomiczne 440ml. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-i-kkka
Ile kosztuje plastyka brzucha u tego doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×