Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annuszja Gangrena

Kafeteryjny Klub Plotkarek

Polecane posty

ale powiem wam szczerze, że nie myślałam , że nasz kafeteryjny kolega tak wpadnie po uszy:) do tej pory raczej nie patyczkował się z płcią przeciwną - czyli naszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovca- jestem przerażona tempem postepującej choroby co tam slub ty mnie lepiej zaproś na pogrzeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
Ike masz to jak w banku :) choc ja zamierzam dozyc 90-tki. czyli z tym Capo to trafila kosa na kamien tak? taki brutal o zlotym sercu w sumie, hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu większośc panów to brutale o złotym sercu- tylko jeden ma odwrotnie- tak zwany tombak-sztuczne złoto z wyjątkowo brutalnym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovco postaram się przeżyć ciebie przynajmniej o jeden dzień a co- nie dam ci wygrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
a kto taki Ike? masz szanse mnie przezyc, bo jestem starsza od Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
sami, wez pisz porządnie, jaki crenik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w pitolicie - jak to baby - tylko śluby, wesela, dzieci i takie tam pierdoły wam w głowach :o widzialyscie Gazowatego wczoraj w TVN24 (tzn. Gudzowatego ;) ?) teraz wojna o nosniki energii bedzie i oby moje słowa sie nie sprawdziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
kwiatek, a kysz! nie baw sie w kasandre. to jest temat o plotkach wlanie. li i jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek bo my jesteśmy baby i o żadnych nośnikach energii dyskutować nie będziemy! a kto- bosz nie mogę powiedzieć, bo prawdziwa plotka musi byc tak skonstruowana by mogła roznieść się do potężnych rozmiarów- także resztę dośpiewajcie sobie same- która jak woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
sami, a co jest nie tak z tym creamem? jakis link moze masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovco- a mało to cremika topików szlaja się po kafe:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
oj ike, Ty to bys chciala i rubla zarobic i cnoty nie stracic :) jak mozemy plotkowac, jak nie wiemy o kim, no blagam Cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
ale co jest w nich nie tak, bo mi sie nie chce przeciez wszystkiego czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
kurde, wlasnie, mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek bo my jesteśmy baby i o żadnych nośnikach energii dyskutować nie będziemy!" ikusińska a dziecku na czym obiad ugotujesz, co? niektore państwa juz gazu z Rosji nie maja... obudź sie kobieto i nie pusz sie na kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovco- pewnie , że bym chciała:D opuszczam was na chwilę, moje młodsze mówi "fuj" i zaczyna dziwnie "pachnieć " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamik to błedny rycerz który ciągle zadaje pytania --kim być by być kimś --jak poznać ze kimś sie już jest --jak uwierzyć ze sie jest kimś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
no, ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
to pierdola jest zwykla a nie brutal, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- nie uprawiaj czarnowidztwa- prywatne gospodarstwa będą na końcu- Rosja pokazała chciała pokazać , że Europa musi się z nią liczyć i swój cel osiągnęła- w dobie kryzysu tylko idiota pogrążyłby własna gospodarkę nie eksportując dóbr na których zarabia a dzieciom ponoć obiadów nie gotuje- więc nie mam takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 53
tylko sie tu znowu nie kloccie! Wy juz wiecie, kto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rosja pokazała chciała pokazać , że Europa musi się z nią liczyć i swój cel osiągnęła" chyba Ukrainie a nie Europie... ale przez nich inni dostali po tyłku.. a Rosja moze sobie nie eksportowac gazu z widzimisię i co im zrobisz oraz co powiesz na to pani mądralińska? bedziesz kore z drzewa w zimie żreć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- polityka nie polega na widzimisię i możesz mówić co chcesz- Rosji chodziło o Europę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×