Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam nowy temat

3 tydzien ciąży - głosiłyście to światu czy wolalyscie nie zapeszac?

Polecane posty

Gość to super ze sie cieszy
Mi lekarz założył kartę w 7tc. O co ten hałas? Kobieta chyba nie wie co to znaczy się długo starć o dziecko, albo nie ma własnego życia, żeby czyjeś tak śledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusiminustojedyne.....
a miejcie tu swoją godzinke nienawisci, tylko pomyslcie jak byscie sie czuly na miejscu tamtej laski jak by wam ktos powiedzial ze od tego ze macie suwaczek to poronicie. Przeciez na tym forum jest masa staraczek. Wiecie jaka to radosc jak sie te dwie krechy zobaczy. A tutaj zaraz jakas wariatka wyskoczy z poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madonna,dziekuje:Dkochana jestes!!! dziewczyny ja w niedziele zrobilam test,wyszedl pozytywnie:D nie zakladam osobnego topiku,ciesze sie,powiadomilam znajomych ale nie pisze o tym w osobnym topiku:p jestem na poczatku 4-go tygodnia,i co? mam sie nie cieszyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zzdaniem
ale każdy ma prawo do własnych decyzji i droga autorka uważam, że nic Ci do tego, że dziewczyna się cieszy. I wcale nie uważam, żeby jej odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto masz sie cieszyc jak nie wiem co:) traktuje cie jako swoj osobisty sukces telepatyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zzdaniem
angielotto---- gratuluję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz plemniczkow twojego faceta moje fluidki tam tez zadzialay no na bank hehehhe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D dziekuje i sie ciesze!!!!:D:D:D wiem ze to dopiero 3 tydzie,no poczatek 4-go ale dla mnie to sukcesik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki. Dziewczyno masz jakąś dziwną lekarkę: po 12 tyg dopiero założyła ci kartę ciąży??? Przecież w 12 czy 13 tyg już się robi badanie na przezierność karkową a pod koniec 2 miesiąca ciąży (czyli około 8 tyg) dziecko ma już zalążki kończyn. Jak można nie mieć karty ciąży? Nie lubię jakichś bzdurnych przesądów. Ja na poczatku poszłam do niby super lekarza, który nie chcąc zapeszać nie założył mi karty ciąży (a byłam w 6 tyg wtedy). Później wyjechałam do rodziców daleko i tam trafiłam do szpitala z zagrażającym poronieniem (a byłam wtedy w 8 tyg) i lekarze byli ciężko zdziwieni, że ja nie miałam praktycznie nic przy sobie, ani grupy krwi, ani karty ciąży...no wielkie zero. Ciąże mi odratowali ale nie polecam nikomu takich \"lekarzy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaszaraaaa
no ale skoro na swiecie są takie lekarki co to krecą nosem jak sie przyjdzie w 5 czy 6 tygodniu to takie autorki topiców będą. To myślenie 20 lat swtecz. Teraz istotnie w 12 tygodniu to juz sie robi wlasnie jakies specjalistyczne badania bardziej. W 6 tygodniu juz wiadomo ze serce bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki dokladnie dziwna jest ta lekarka ze nie umiala wczesniej wykryc ciazy tylko dopiero w 12 ci karte zalozyla.. ja po zrobieniu testu umowilam sie z lekarzem bylam pod koniec 6 tygodnia liczac od dnia ostatniej miesiaczki i lekarz od razu wykryl przebadal i mialam usg robione i wszystko bylo widac ze jest pecherzyk wszystko bylo w porzadku teraz jestem w 3 miesiacu i nadal jest ok.... poza tym tak powiedzialam od razu jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i co cos w tym zlego?... tez bylam szczesliwa...i nie trzeba byc w 9 miesiacu zeby cieszyc sie ze jest sie w ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie do 12 tygodnia powinno sie miec porobione podstawowe badania... a do 14 robi sie badania prenatalne...wiec nie wiem jak ona mogla ci powiedziec zebys przyszla dopiero w 12 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to super ze sie cieszy
Przecież to zabobon z tym zapeszaniem. Jak będzie miało być dobrze, to będzie. Zresztą to wszystko zależy od konkretnej osoby, jak reaguje, jakie ma emocje. Nie rozumiem po co się wtrącać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearlineee
a na pewno jak powie sie lasce we wczesnej ciąży ze poroni, to to nie polepsza sytuacji i tu zadnych zabobonow nie trzeba, wystarczą te stresy jaie jej sie dowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluralessssss
no ale to trzeba troche wyobrazni a nie wszyscy jak widac to mają. A zeby osobny temat zakładac o radosci laski z ciąży to juz trzeba miec niepokolei. pewnei autorka cierpi na jakąś nerwice natrętctw i zanim wyjdzie z domu cpyka włącznikiem od swiatła 17 razy bo wydaje jej sie ze jak tak nie zrobi to wpadnie pod tramwaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem spokojna,nie obchodza mnie bzdury wyglaszane na forum przez ta autorke topiku.owszem jestem we wczesnej ciazy ale co,mam milczec???moze dopiero na porod pojde???hahaha:D:D:D a poza tym to ja nie zalozylam osobnego topiku tylko sie ciesze na swoim:)a autorke tak to zdenerwowalo ze osobny temat zalozyla,zal mi ciebie autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może mi ktoś wreszcie
powie o który topik chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialabym ci ale nie jestem pewna czy chodzi o topik na ktorym ja jestem,czy nie.niech autorka sie wypowie.co juz uciekla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystko jasne.ja tez sie dowiedzialam ze jestem w 3 tyg od zaplodnienia!co w tym dziwnego???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wogóle nietaktowne jest ze do laski która pewnie sie pare miesiecy starała, teraz pewnie jeszcze sie nie moze pozbierac ze szczescia, wyjeżdza sie z tekstem zeby sie nie cieszyla bo poroni. Mnie tutaj sie chamstwo zarzuca, ale dla takich lasek bede chamska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny.Ja obecnie jestem w 11 tyg ciazy i nadal nie wszyscy o tym wiedza,doslownie garstka osob,gdyz we wrzesniu tego roku tez bylam w ciazy i wszystkim sie chwalilam na lewo i prawo,a w 7tyg nagle poronilam.Wiec wole teraz poczekac do konca 3 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluralessssesss
dziewczyny zyjemy w XXI wieku, co ma piernik do wiatraka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem kazdy ma swoje zaklecia, nie wiem, przekonania. No i ma do tego swiete prawo. Ale nikt nie ma prawa straszyc dziewczyny starającej sie mase czasu o dziecko, że poroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaris molaris
majka ale sugerujesz ze dziecko mnie usłyszy ze sie chwale i pomysli sobie taaaaak??? takas mądra???? a ni chuja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×