Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Gość olkaaaaaaa
Hmmm . Dlaczego niektorzy. Z korzystajacych z yej strony kytykuja serduszka , kolor czerwony .... Przeciez walentynki to dzien zakochanych tak ... Dzien milosci , slodkosci i namietosci ... Jak najbardziej popieram te prppozycje i jestem w 1oo procentach za . I ta gra wyzej wymieniona ... Swietny pomyslk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka :D
A może coś własnoręcznie zrobionego? :D Np. jakiś torcik czy coś... Albo coś co się drugiej połówce przyda? :D Mój facet osobiście kiedyś mi powiedział, że nie chciałby dostać jakiegoś badziewia (misia, bokserek, perfum itp) tylko coś potrzebnego albo wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiloka
Hej proponuje bokserki( standard) jakies fajne zdjecie wspolne przerobione, perfumy wspolne wyjscie gdzies A poradzcie co byscie zrobili w mojej sytuacji moj chłopak mysli zebysmy poslzi do kina albo cos w tym stylu a walentynki, w tamtym roku zabral mnie na koncert abby. Ja jestem w kropce nie wiem co zrobic, myslalm nad prezentem pozytecznym komplet szalik i czapka, ale nie wiem co mam teraz zrobic. Lepiej zaplanowac jakies wyjscie typu np. po kinie ale jakie? CZy trzymac sie przy prezencie materialnym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha
WLASNORECZNY prezent to slowo klucz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominakja
kurcze kupilam zestaw z adidasa, kupowalam pospiesznie i w domu patrze a tam jest woda toaletowa i dezodorant w kulce:/ jak myslicie, przejdzie taki prezent czy kupic cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallal
to wszystko zalezy jaki jest chlopak , bo nie ktorzy to by zarzyczyli sobie jakiej specyfiki, np; odzywki itp .. zalezy tez jaki fundusz sie ma na taki prezencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuska29
Ja wymyśliłam że kupię mojemu chłopakowi jakąś maszynke do golenia ;D w sumie prezent przydatny bo golić się musi ;) nie będzie mnie drapał przynajmniej ;D do tego dokupię mu może jeszcze jakąś koszulkę oraz dostanie nasze wspólne zdjęcie które bardzo nam się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
To zależy ile możesz przeznaczyć na ten cel pieniędzy. Moim zdaniem dobrym pomysłem może być kupienie pendrive'a na przykład tego typu: http://www.medialux.pl/dzial/komputery/kategoria/?id=225&prod=91163 i nagranie tam Waszych ulubionych piosenek. Dzięki temu będziesz miała połączenie prezentu romantycznego z praktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słownik
nauczcie sie najpierw pisać i zajrzyjcie do słownika ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W te walentynki pomyślałam o czymś praktycznym i tutaj znalazłam podpowiedź. ale nie wiem jeszcze jaki konkretny model.. może coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do medialuxa ktoś zaglądał? fajny podział mają, kategoria 'dla niej' i 'dla niego' trochę łatwiej coś znaleźć odpowiedniego. walentynki walentynkami, ale dzień kobiet już niedługo, pora się rozejrzeć co by sobie zażyczyć w ramach upominku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuummmmmmmmmmmmmmmmm
No no no zbliżają się walentynki.... może tak na prezent: 1. wspólny pobyt w spa, relaks.... http://miedzyzdrojespa.pl/day_spa/cid/515 2. mega koszulke z wymyslonym przez siebie nadrukiem http://koszulkowy.pl/pl/p/Drevni-Kocur/194 3. albo tez.... hmmm moze to sie przyda http://mrjoy.pl/do/item/PLUSZKAJD/Pluszowe-Kajdanki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszamzaspam
zapraszam i polecam: allegro.pl/listing/user.php/run?change_view=1&order=bd&us_id=26742453 organizery do torebki, organizery na karty lojalnosciowe, półki na telefon do ładowania, biżuteria i zegarki - ceny fabryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka.
Jeśli ma Ci polecić dobry sklep to polecam sklep w którym kupisz w szystko dla każdego(naprawdę każdego babci mamy kochanka kochanki szefa pracownika) i na każdą okazję(ślub pogrzeb wesele stódniówka walentynki zaręczyny itd.) Mają nawet super szybką wyszukiwarkę w której możesz sobie odfajkować na jaką okazję i dla kogo prezentu szukasz Polacam http://clk.tradedoubler.com/click?p=207685&a=2166528&g=19753652&pools=447374 Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykatura
Na zamówienie wykonuję karykatury i portrety ze zdjęcia w ołówku. Karykatura jest super prezentem którym można zadowolić wymagania każdej osoby, w każdym wieku. Karykaturę wykonuję w formatach A4 (20x30) i A3 (30x40) JAK ZAMÓWIĆ KARYKATURĘ? Zdjęcie z którego ma powstać rysunek musi być wyraźne, dobrze widoczna twarz i oczy danej osoby. Słabe zdjęcie uniemożliwi i w dużym stopniu utrudni wykonanie udanej i Można przesyłać więcej zdjęć danej osoby. Jeżeli na rysunku mają być dwie lub więcej osób to mogę narysować z osobnych zdjęć , czyli nie muszą być razdem na jednym zdjęciu. Wszystkie niezbędne informacje muszą być dostarczone przed rozpoczęciem rysowania w meilu. Czas w którym wykonuje zlecenie jest zależny od ilości zleceń wykonywanych w danym terminie. (przeważnie jest to okres do 4 dni roboczych) CENNIK KARYKATURY/PORTRET: Format A4: * 1 os. - 30zł * 2 os. - 50zł Format A3: * 1 os. - 40zł * 2 os. - 70zł NA ZAMÓWIENIE WYKONUJĘ RÓWNIEŻ KARYKATURY EKSPRESOWE (ONLINE) Karykatura online może być zamówiona , wykonana i dostarczona do 1 dnia. Karykatura online ze zdjęcia jest wysyłana meilem w postaci pliku elektronicznego. Otrzymana meilem praca jest w wysokiej rozdzielczośći co umożliwia wydrukować na różnych rodzajach papieru , bez utraty jakośći zdjęci do formatu A3. kontakt: orzeszek200@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka908
Mój chłopak dostanie moente kolekcjonerską, z tego względu że ma na ich punkcie bzika. Non stop mi zawraca głowe i pokazuje rózne monety ze strony http://www.emonety.pl/. Wiec postanowiłam zadbać sama o siebie, kupie u jakąś i może zaznam spokoju:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *viki*
I co w końcu kupijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×