Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Gość kaaasiam
Jeżeli facet lubi słodkości.., kupcie lub upieczcie mały torcik w ksztalcie serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelkowwy
@normina nie wiem czy jakby mi ktoś do fotoksiązki wcisnął cytaty z Coelho to bym się cieszyła :P ale sama fotoksiążka super sprawa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda123456
Były juz misie, rameczki, kubeczki itp. W tym roku kupiłam karte w banku uczuć z dedykacją i moim zdjęciem. Dostępne są na allegro. Taką kartę można nosić w portfelu zamist zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obchodzę i tyle
Ja nie obchodzę walentynek... Obchodzimy z przyjaciółmi antywalentynki:D W tym roku kupię im koszulki różne anty-walentynjowe stąd http://koszulkowy.pl/pl/c/ANTYWALENTYNKI/78 czyż nie są boskie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaZofia
To będą z pewnością nasze najlepsze walentynki do tej pory gdyż zamierzam zabrać go do spa i spędzić tam z nim troszkę czasu.... :) oj będzie miło... Właśnie tu http://miedzyzdrojespa.pl/day_spa/cid/515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A&M
Espanolka: wibrator dla chlopkaka...? heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeless
Ja upiekłam kiedyś tort w kształcie serca i mój chłopak był bardzo zadowolony. Do dzisiaj czasem pyta kiedy znowu mu upiekę taki tort. Myślałam może o jakiś ciasteczkach tym razem. Bardzo lubię robić prezenty własnoręcznie. Może macie jakieś ciekawe pomysły? W zeszłym roku zrobiłam piękną poduszkę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
wszystko zależy od budżetu... ja bym sobie chętnie skorzystała z pakietu walentynkowego w primaverze :) taki relaks w spa we dwoje może być ciekawym doświadczeniem. zwłaszcza, że to nad morzem. ja uwielbiam morze zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelarz
Fajny pomysł na prezent http://www.rcwroblik.pl/pamiec+usb+w+ksztalcie+samochodu+mini+cooper+1+3a72+4+gb+2b+model+welly+mini+cooper+1+3a38,57689012,01,i2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla faceta :)
Foralko każdemu facetowi się przyda :) Będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooko
ja wybralam www.intymnosc.pl/aff/7733/tajemnica-karciana-wzmocnij-swoj-zwiazek-p-809.html . Wydaje mi sie, ze bedzie najlepszea dla nas dwojga i mam nadzieje, ze milo spedzimy wieczor :-) Co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blissskiiiiiiiiii
Ja osobiście uważam, że faceci może średnio interesują się romantycznymi prezentami, ale jakby zrobić taką fotoksiążkę jako wspólny prezent/pamiątka to jest to bardzo spoko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann P
Słyszałam o kilku fajnych pomysłach np masaż relaksacyjny albo pobyt w spa. Jedna koleżanka dała swojemu tzw złotą kartę do wykorzystania gdy będzie miał ochotę na loda a jej się nie będzie chciało ale będzie musiała to zrobić. Do wykorzystania tylko raz. Podobno był bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajgonkajejje
Jaki spędzić walentynki i co kupić facetowi? Mieszkamy razem. Wiec dopadła juz nas nico rutyna.. On ma 30 lat. Jakies podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maronna
Jak masz trochę czasu w Walentynki albo możesz sobie wziąć wolne w robocie i przygotować chatę w nietypowy sposób, np. zmienić narzutę na łóżku na czerwoną, podrzucić tu i ówdzie jakieś afrodyzjaki, no i upichcić coś :P do tego fajny prezent może coś z sex shop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maronna
a z tą książką czy fotoksiążką to niezłe jest, ale ja nie bardzo mam zmysł artystyczny ;[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saeco nie do końca dobry
dobrą wodę , zestaw kosmetyków albo jakis drobiazg przydatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jakas bluza typu nike + ladna walentynkowa kartka tez wchodzi w gre ? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia 1956
Ja Polecam fajny prezent dla faceta na walentynki zestaw zabiegów kolagenowych BeautyFace w promocji tylko 19 PLN zamiast 40 PLN maska do twarzy i 2 x płatki kolagenowe pod oczy w różnych opcjach w tym diamentowe www.beautyface.pl/PROMOCYJNE_ZESTAWY Polecam ja kupuje to jest super prezent nie typowy a fajny i praktyczny a bedzie nziła becka maseczka na kaca to jest to http://www.beautyface.pl/pl/p/ZESTAW-SILNIE-WYGLADZAJACA-I-REGENERUJACA-MASKA-KOLAGENOWA-Z-EKSTRAKTEM-PERLOWYM-2-KOMPLETY-PLATKOW-PRZECIW-OPCHULIZNIE/227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexGadzet.pl
Najlepsze prezenty na Walentynki znajdziesz na www.SexGadżet.pl - piękna bielizna wysokiej jakości i eleganckie gadżety erotyczne! http://sexgadzet.pl/pl/c/Prezent-na-Walentynki/95 a 20% kod rabatowy do wpisania w koszyku na naszym Facebooku! Polub nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×