Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Gość gość
Ja w tamtym roku kupiłam swojemu kochanemu Bar butler :) https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTaGzQyFloEMwiegiHX-g5Xtj9Lc5GP9Syq1Gm1FIx4DRBgNku3N9iFH0u1 nie jest to może jakiś romantyczny prezent ale cieszył się jak małe dziecko :P . ja mam niestety utrudnione zadanie, ponieważ mój luby ma wszystko i ciężko mi wymyślać coś co go naprawdę zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o praktyczne prezenty, to najlepiej jest, gdy kupi je sobie sam zainteresowany bądź zainteresowana - takie jest moje zdanie na ten temat. A co do prezentów na Walentynki... Może dobrym pomysłem będzie wykupienie mężczyźnie jakiś prezent związany z motoryzacją lub np. z ekstremalnym strzelaniem? Wiem, że coś takiego jest na superprezenty.pl,,, Wybaczcie, jeśli kogoś urażę, ale podarowanie facetowi prezentu typu pachnące pudełko z 365 komplementami na każdy dzień roku raczej jest mało męskie, może on się poczuć wręcz jak jakiś Gender.:D Przesadzam oczywiście, ale czy mężczyzna będzie się cieszył z takiego prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodapolka
ja planuje kupić bokserki z jakims fajnym napisem xd i zrobie kolacje romantyczna ;) zrobie jego ulubione danie, kupie dobre wino i na deser zrobie babeczki a na nich serduszko, moj kochany nie przepada za ciastami wiec zrobie babeczki albo koktajl i na tym serduszko czy cos.. a pozniej zamierzam sie przebrac w cos seksownego i dac mu glowy prezent ;d dwa dni po walentynkach bedzie 9miesiec jak jestesmy razem dlatego chce i cos kupic, zrobic i mu zrobic przyjemnosc w nocy ;) a do tej pory kupilam mu: ramke z naszym zdjeciem xd koszulke z jego ulubiona postacia i innym razem tez jakas koszulke. portfel z logo jego ulubionego klubu sportowego, e-fajke mu kupilam zeby skonczyl palic i ndal jej uzywa ;) i byl zadowolony z tych prezentow ;) zycze dziewczyny powodzenia ;d ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Gomółka
Drogie Panie! Myślę, że rozwiązałem Wasze problemy dotyczące "Obdarowywania Facetów". Napisałem książkę "Sztuka Obdarowywania Mężczyzn" w której znajdziecie aż 145 unikatowych sposobów aby zaskoczyć swojego faceta, męża, chłopaka, kochanka:) Można ją pobrać klikając poniżej: http://sztuka-obdarowywania-mezczyzn.interkursy.pl/ Miłej lektury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może w te Walentynki wygraj prezent dla swojej ukochanej osoby? Zapraszamy do konkursu w którym będziesz mógł/mogła wybrać sobie nagrodę! Wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie. Do zdobycia personalizowana nagroda o wartości ok 100 zł. www.facebook.com/MyGiftDna?ref=tn_tnmn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holkamodrooka
polecam golarki - NOWOŚĆ na rynku polskim - ale super ładnie zapakowane i super jakościowo - z 4 i 6 oma ostrzami - SHAVE-LAB. Do nabycia tylko przez intermet: www.shave-lab.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepowtarzalne prezenty walentynkowe dla niej www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/luty.html?page=3 i dla niego www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/luty.html?page=4 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odswiezam temat , chce kupic chlopakowi ocieplacz na penisa i lizaka w ksztalcie c**ki, co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgoMałgo
My już jesteśmy ze sobą 7 lat, więc wszystkie pomysły mi się wyczerpały,a nie znoszę tych serduszkowych gadżetów, dlatego w tym roku kupiłam mu taki pakiet badań "dla mężczyzn" w klinice w Grodzisku Mazowieckim - to jest koło Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerrkkaa
jesli szukacie dla faceta jakiegoś pomysłu np z własnym wyznaniem to polecam statuetkę 3D z http://www.crystalcity.pl/ Wzorów do wyboru jest dużo więc każdy coś znajdzie pod siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojatowiem
Po pierwsze trzeba wiedzieć co obiekt obdarowania lubi, w jakim jest wieku itp.. Z tego co zauważyłam przedmioty powyklejane z każdej strony serduszkami, facetów jakoś nie powalają na kolana Garść pomysłów: tradycyjnie walentynkowe: Fikuśnie zrobione kupony walentynkowe na wyjście do kina, lub restauracji, album ze wspólnymi zdjęciami, ewentualnie ramka - standardowo i klasycznie. Praktyczne byłyby: Kufel w zestawie z czaderską skrzynką i podkładką http://www.kufler.pl/pl/p/KUFEL-MAXIM-BEER-MUG-680-ZESTAW-SKRZYNKA-I-PODKLADKA/104, perfumy, w zależności od preferencji, koszulka bądź koszula, ucieszy zwłaszcza tych co stronią od chodzenia po sklepach z ciuchami, bielizna dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrela333
Przejrzyj ceneo, allegro czy www.conrad.pl, na pewno znajdziesz coś ciekawego z elektronicznych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam kasy w tym roku na drogi prezent mogę wykorzystać 10-15 zł więc uszylam sama poduszke z dwoma sercami i napisem kc , do tego jutro biore się za robienie kartki z ładnym wierszykiem plus jakieś czekoladki-serduszka :-) mam nadzieję że mu się spodoba :-) za to na dzień mężczyzn już odkładam i zrobie coś extra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubek na kredki dla 16-17latka??;D raczej dwunastopak prezerwatyw;) Co do głównego tematu może zafundować facetowi "ostatni skok w bok" spadochronem?;) albo razem skoczyć na bungee:D jeśli chcesz koniecznie coś kupić to może strój kąpielowy w stylu Borata?;D albo gigantyczny kieliszek do wina, jeśli jest fanem tego trunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×