Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Gość gość
Również polecam allinside.pl. Za grosze łatwo dorwać coś niepowtarzalnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość contera
Halo ! Nie będę tutaj zakładała innego tematu ale w sumie do walentynek zostało mało czasu :( A ja totalnie nie mam pomysłu na to co podarować swojemu narzeczonemu. Mam na oku taki pendrive: http://www.skapiec.pl/site/cat/25/comp/1780752 Myślicie,że jest to dobry pomysł do ceny max 100 zł? Czy macie jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia123321
Ja osobiście nie jestem zwolenniczką kupowania dla faceta prezentów, które będą stały na półce :) bo im się to tylko kurzy (no chyba, że samochodzik np. starą warszawkę czy dużego fiata bo on je uwielbia) :D ale pomyślałam, że kupię mu coś co przyda mu się na siłownie rekawice już ma :D został jeszcze pas usztywniający, Shaker i... i właśnie tu moje pytanie :D co jeszcze by mu się przydało z takich rzeczy indywidualnych, a które pomogą mu na siłowni? :) wiem, że to mało romantyczne ale dam mu jeszcze buzi w czółko :D myślę, że się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś prezent erotyczny dla dwojga? :D i my skorzystamy i nasi faceci. :D Jest dużo zestwów walentynkowych na dyskrecja pl :) Kupiłam taki na tegoroczne walentynki i zobaczymy jak się ucieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla chlopaka to najlepiej jakis gadzet elektroniczny cos do telefonu, szybe hartowana alebo jakas obudowe z wlasnym zdjeciem w bieliznie :) np od: www.bofido.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka94
no ja również nie jestem zwolenniczką, nieprzydatnych gadżetów.. jak już moje poprzedniczki pisały... tylko kurzą się na półce... dlatego zaplanowałam zakup kufla na piwo z zabawnym napisem, praktyczny a z napisem będzie mu się fajnie kojarzył za każdym razem gdy będzie z niego korzystał:) koleżanka poleciła mi stronę www.crazygift.pl bo już zamawiała tam obraz i była zadowolona, tylko zastanawiam się jeszcze nad tekstem, chciałabym żeby to było coś unikatowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadłam tu przypadkiem
Szczerze mówiąc dobry prezent dla mojego faceta to coraz większe wyzwanie. Jesteśmy ze sobą prawie 4 lata, przechodziliśmy już przez te wszystkie kubeczki, poduszki, pluszaki, zdjęcia... Ale ile można ;) Były też zabawne bokserki, bardziej funkcjonalne rzeczy - książki, portfel, zegarek, gadżety komputerowe, narzędzia, bilety do kina... I po tych wszystkich prezentach wnioskuję, że najbardziej mu się podobały te funkcjonalne ;) Kurzołapów już nie ma gdzie kłaść. A i raz jak nie miałam pomysłu na prezent to kupiłam ozdobne pudełko, wypełniłam je przeróżnymi słodyczami i też był szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturJezak
Zapraszam do skorzystania z pięknych specjalnych bonów fotograficznych na sesje walentynkowe. www.arturjezak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł z klasa
Zajrzyjcie tutaj , a z pewnością kupicie coś rozsądnego.Ja kupiłem mojej bieliznę erotyczną a dokładnie Bodystocking do tego kabaretki i szlafroczek.Ceny niskie ,więc się opłaca.Sprawdźcie samihttp://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34194945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 99
Dzięki za linka.Nie dość ,że kupiłam sobie tanio fajna bieliznę to jeszcze sukienkę na Karnawał dostałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Paweł za linka.Kupiłam sobie Perukę na Karnawał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W punkcie Xero na Niepodległości mają taki wielki plakat z fotogadżetami, na każdą okazję po prostu robię inny prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam dla swojego - i tak przy okazji dla samej siebie :-P bon na weekend spa. kupiłam bon podarujspa.pl na weekendowy wyjazd do hotelu. Właśnie przy okazji polecacie jakieś fajne hotele SPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak lubi praktyczne prezenty, dlatego kupiłam mu designerskie etui do smartfona w Teletorium, myślę że mu się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent powinien z założenia wywoływać zadowolenie obdarowanego. Tak więc podstawowa zasada to dawanie tego, co chce dostać kobieta, a nie co wy byście chcieli jej dać lub sami dostać. Nie da się ukryć, że by spełnić to założenie, trzeba obdarowywanego znać. Nie może to być coś pospolitego, co kobieta sama sobie kupi. Raczej coś, co by chciała, ale żal jej pieniędzy wydać na zachciankę :) Coraz częściej pragniemy być mniej tradycyjni i przewidywalni. Osobiście polecam to co u mnie zawsze sie sprawdza - super gadżety erotyczne zakupione w moim ulubionych sex shopie http://www.erotyczny24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala512
a ja kupiłam bieliznę dla siebie w Allesie - wilk syty i owca cała ;D walentynki to w końcu dzień miłości <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria01
Nie kupuj mu nic bezużytecznego, chyba że kupon na wspólnie spędzony dzień. Możecie się wybrać na jakieś ekstremalne rzeczy, masaż lub kolację. Jeśli chcesz mu coś podarować to może: czekoladka ze wspólnym zdjęciem, album ze wspólnych przeżyć lub film/muzykę, którą wspólnie obejrzycie/posłuchacie. Albo zaplanuj wspólny wieczór z grą planszową i lampką wina. I gra i wino może stanowić prezent. Więcej pomysłów na Walentynki możesz znaleźć na tej stronie -> http://prezent-dla-chlopaka.pl/walentynki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×