Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Zobacz sobie stronę mccmedale bo tam są fajne medale, które można wręczyć w ramach pamiątki. Może to być też dodatek do prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZodiakowaLady
Polecam mój sposób :D kupcie eleganckie pudełko prezentowe z kokardą i włóżcie do niego intymny żel nawilżający, wibrujący pierścień erekcyjny http://www.erotyczny24.pl/wibrujacy-pierscien-erekcyjny-fifty-shades-of-grey-secret-weapon-p-3044.html . Możecie być pewne, że prezent nie zostanie odłożony na półkę, a zastosowany w trybie natychmiastowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł,moim zdaniem generalnie możesz postawić na prezenty erotyczne,gadżety i akcesoria- faceci to uwielbiają i tym samym podkręcicie temperaturę w łóżku,wiec warto:) Sama często zamawiam na Eroticgo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zwolenniczką praktycznych prezentów czyli np. perfumy, jakiś ciuch, coś do samochodu jeśli jest fanem albo jakiś praktyczny gadżet jak np zegarki (w http://www.demus-zegarki.pl/ znajdziesz ich ogrom i to markowe w przyzwoitych cenach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako, że jestem tradycjonalistką idziemy z chłopakiem do kina , u nas w Poznaniu Malta organizuje weekend Walentynkowy, więc z tego skorzystamy. Przy okazji jak będziemy w galerii w Mine Wine kupimy jakieś dobre czerwone wino i przygotujemy kolację w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iillona
W tym roku mam do wydania 100 zł. Dobrze by było jakby to był jakiś fajny nietypowy gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka KK
Perfumy, koszulka, bransoletka :) kino :) ważne by wspólnie spędzić dużo czasu w ten dzień:) a ja w tym roku kupię właśnie bransoletkę (taką czarną linkę lub metalową) u jubilera, już widziałam w Centrum Janki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu mam zamiar przyrządzić kolacje. Wolę coś takiego niż jakieś kiczowate prezenciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iillona
A co Twój prezent ma niby wspólnego z militariami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma być niewielkim kosztem i robić duże wrażenie, to polecam np. ten kierunek - https://prezentmarzen.com/lot-motoparalotnia/ Wiele zależy od tego, ile macie do wydania, jaki to facet, przy czym wydaje mi się, że każdemu z nich coś takiego po prostu musi odpowiadać. A jest przecież jeszcze awionetka czy ferrari ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary - http://www.giftmania.com.pl Oczywiście przykładów wiele - właśnie takich śmiesznych. Najważniejsze, abyście nie kupowali byle czego. Wcale nie zawsze to musi być romantyczność... Może być śmiesznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jakiś survival zafundowałabym :D. Może jakiś jeszcze mocniejszy alkohol typu whiskey, wódka. http://emako.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po głębokim namyśle wydaje mi się, że idealnym prezentem będzie jakiś nowy, wciągający i wyjątkowy film! Wybór jest ogromny i z całą pewnością znajdziecie coś co spodoba się waszej drugiej połówce. Do zakupów polecam portal www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór pierścionków w tym zaręczynowych mają u jubilera Savicki - www.savicki.pl Mogę polecić. Trochę zakupów już tutaj zrobiłem. Najpierw był pierścionek zaręczynowy, a potem obrączki. Pierścionek wziąłem trochę klasyczny i trochę nieklasyczny. Klasyczny bo z brylantem, a nieklasyczny bo z białego złota. Żonie się bardzo spodobał i widziałem że się spodoba bo też ją odpowiednio wcześniej podpytałem o takie rzeczy. Warto właśnie z dziewczyną wcześniej trochę porozmawiać na temat biżuterii, żeby potem podczas już samych oświadczyn nie było rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest fanem modelarstwa, więc nie mam większego problemu, zawsze cos wybiorę z jego ulubionego sklepu http://www.modelmaking.pl/ mają dużo fajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta87
Ja umówiłam nas już na walentynkowy masaż dla dwojga w Samui Spa w Novotelu w Warszawie. Uwielbiam to miejsce, bo mają super masaże i atmosferę. W tym wypadku będą świece, płatki róż i oczywiście szampan ;) Myślę, że to genialny pomysł na świętowanie walentynek we dwoje ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu chłopakowi kupię chyba elegancką koszulę - będzie przynajmniej praktycznie. Fajne widziałam w sklepie internetowym Ombre.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramsss1
ja swojemu kupiłam pada do gier w teletorium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×