Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylematkaaa

dostalam z urzedu pracy oferte ktora mnie nie interesuje

Polecane posty

Gość dylematkaaa

dostalam z Up propozycje ale mnie ona nie interesuje ale pani z Up mi ja dala bo to byla jedyna oferta tyle ze mnie nie interesuje mam isc na rozmowe ale nie chce jak jej uniknac? pracodawca musi mi podpisac skierowanie z UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonnnnnnnnna
musi podpisać to skierowanie, z uzasadnieniem czy cie przyjmuje czy nie.Wcale nie musi cie przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na rozmowe
1.pracodawca moze miec kilku kandydatow wiec nie musi Ciebie wybrać 2.powiedz ze chcesz zarabiać iles tam więcej- szybciej zrezygnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalskdjd
badz malo komunikatywna na rozmowie, na pewno cie nie weźmie ;) sprawdzone przeze mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamrajda
spóźnij sie na spotkanie około 5-10 minut potem zadawaj niedorzeczne pytania , kręc się nerwowo i podaj zaporową kwote zarobków . tu jest pełne pole do popisu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coż
napiszę w ten sposób - lepszy rydz niz nic ... wiem, że szybciej znajdziesz lepszą pracę pracując gdzies niz jak byś siedziała na zasilku... zawsze to lepsza kasa, po 2 w trakcie nowej pracy mozesz sie za nową rozglądac. Uwaga !!!!! prawo jest prawo Jeśli UP wyśle Cie do 4 firm i zadna nie zatrudni to mogą Ci odebrac zasiłek ... nie warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od samego rana... snieg
haha ale UP nie tak czesto znajdują komus prace. moja mama siedziala 10 meisiecy na zasilku i w ciagu tego czasu tylko jedna oferte jej znaleźli ;) ktorej zreszta nie przyjela. zanim UP skieruje cie do nastepnego zakladu to pewnie juz zasilek ci sie skonczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olklkkkjjjjjjjjjjjjja
jesli ktos ma bezsensowny zawod to z ofertami jest problem, ale dziwie sie ze tak wybrzydzacie kiedy brak pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26PwJjcCmrWutI5b7qbxp166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×