Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_1988

EPIDUO- żel przeciwtrądzikowy

Polecane posty

Gość gość
siema . jest sprawa taka że mi pani dermatolog przepisała Epiduo na noc a Clindacne na dzień , po Epiduo (pierwszy raz uzyłam go wczoraj na noc) strasznie pieką i swędzą mnie policzki czy jest sens zmywania tego po jakimś czasie ? po Clindacne nie mam aż takich podrażnień jak zauwazyłam w dzień , ale kiedy używać mam czegoś nawilżającego ? jeśli mam te dwa na zmiane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakate
kupie epiduo, info proszę na adres hakate66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawacca8
Nie kupujcie od kogoś bo nie wiadomo co to może być. Ja kupilam epiduo w aptece i to chyba najbezpieczniejsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakate
a ja nadal obstawiam przy swoim czyli "kupie epiduo" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba rok temu wybrałam się do dermatologa. Zapisał mi właśnie Epiduo powiedział, że tylko ten lek wystarczy żeby trądzik i pryszcze zniknął z buzi górnej częśc**pleców i dekoltu. Myślałam że to już bedzie koniec problemów, ale nagle po tygodniu stosowania pojawiło się od groma pryszczy. Byłam zszokowana. Odłożyłam lek na bok i stosowałam inne preperaty. Ostatnio widziałam sie z koleżanką która stosuje Epiduo i żadnego pryszcza nie ma. Wiec od razu wróciłam do leku. Stosuje już tydzień i mi niczego nie podrażnia i do tej pory jestem zadowolona. Okazało się że on ma takie działanie wypycha wszystkie pryszcze i syfki na zewnątrz. Zobacze co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anhulka
słuchajcie, żaden preparat nie działa natychmiast. a szkoda... :P osoby zmagające się z tą przypadłością muszą uzbroić się w cierpliwość i wytrwałość. wiem że na każdego działa to inaczej, ale gdy już myślałam że nie ma dla mnie nadziei - po 10 latach walki - epiduo wlasnie pomogło. to fakt że ma działanie wypychające, ale to tak samo jak np. tabletki z bratka, organizm oczyszcza sie jak tylko może. wydala ten syf przez mocz, pory itp. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Epiduo 15 g, kontakt justyna-b22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becka
kupie epiduo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosetta9
Ja już mam, używam dopiero kilka dni i zobaczymy jak poradzi sobie z moją syfozą, myślałam, że takie rzeczy mam już za sobą ale jednak nie. Dam znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetta88
Ja też właśnie zaczynam mam nadzieję, że za miesiąc będę się mogła pochwalić gładką skórą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja stosuję Epiduo tydzień w tym 2 dni przerwy bo okropnie po trzecim posmarowaniu podrażnił mi twarz, piecze i jest czerwona jak burak. Mam nadzieje że to minie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Właśnie zakupiłam ten lek, wieczorem pierwszy raz nałożę go na twarz. Jakie ilości nakładacie na twarz, bo ja mam jedną kropelkę posmarować na twarzy. Muszę również uważać na to co jem, na moją cerę zły wpływ ma gluten. Leczę się już bardzo długo i jakoś nikt nie mógł dociec do tego że jest to celiakia, mam nadzieję, że teraz będzie już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie Epiduo. info na hakate66@wp.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie Epiduo. info na hakate66@wp.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrikka88
Epiduo to świetny lek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Epiduo żel 15g. , ważny do 07/2015r. Cena do uzgodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsaklnfklsdnfkdl
Boże..widzisz i nie grzmisz..dziewczyny...czytajcie ulotki..;| Ten lek tak działa...że jest wysyp , skora sie złuszcza..a to tylko dlatego , ze ten lek powoduje oczyszczanie naszej twarzy...Niestety....jezeli chce sie miec ladna cere ..bez krost to trzeba pocierpiec..nic tak samo z siebie nie przychodzi...Narzekacie tu jak stare baby ..a na ulotce wszystko pisze jak ten lek dziala...wiec jak macie czerwona skore...wysyp to tak ma byc...wiec nie wiem czemu wypisujecie tu takie bzdury..az zal czytac.. ps. chyba musicie walic tego zelu na twarz pol tubki , ze tak narzekacie..;/ Tego sie smaruje cieniutka warstwe ktorej nawet nei widac ...a nie walic niewiadomo ile...;/ to, ze nawalicie grubo nie oznacza, ze lepiej zadziala...wrecz przeciwnie ..zadziala ale na niekorzysc dla was ! Po tym leku stan skory sie pogorszy i wszystkei krosty wyjda na wierzch i bedzie tak zwany WYSYP ! Ja stosuje epido od 3 dni cieniutka warstwe i nawilzam caly dzien i nie mam zadnej skory czerwonej ..i wgl nie piecze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak1986
Witam! Chętnie kupię żel epiduo kontakt: ewelina_86@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maragretka
Ja na swoje problemy z trądzikiem używałam żelu curiosin. Zadziałał bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Curgównin, spamerski śmieciu! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. mam takie pytanie do osob ktore stosowaly epiduo...uzywam epiduo od 2 tyg i nic...tzn. mam troche wysuszona cere, Przez 2 dni stosowania wydawalo sie , ze cera sie polepszyla zas teraz po 2 tyg tak jakby wiecej bylo tego. A mianowicie ja mam problem z zaskornikami zamknietymi..biale grudki wypukłe..na całej twarzy..najbardziej na policzkach i brodzie..;/ wyglada to okropnie...nawet jak naloze podklad to jeszcze gorzej..;/ Czy mi epiduo na takie cos pomoze? Pomocyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko to g***o wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj smarowałam twarz żelem dopiero czwarty raz i mimo to że efekty są już mocno widoczne (!) to twarz mam zaczerwienioną, skóra jest wysuszona i schodzi... Planuję robić odstępy, tzn. cztery dni smarować żelem (w dzień kremem nawilżającym a żel oczywiście na noc) a w piąty dzień odstawić żel, potem od nowa itd. Mam nadzieję że da to jakieś efekty, bo naprawdę wczoraj rozważałam samobójstwo ;_: czułam się jakby twarz mi płonęła a dzisiaj jakbym miała ciągle jakąś maskę... Jednak jeżeli po czterech dniach prawie nie widać zaskórników a mniejsze krostki już nie są widoczne to warto to przeboleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie Epiduo hakate66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię Epiduo, kontakt majki_0211_xd@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie epiduo
Witam, kupie żel epiduo. Odbiór osobisty Kraków, rzeszów, albo przesylka pobraniowa. Prosze o kontakt trelemmorele@o2.pl. pozdrawiam kupie epidudo 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysmarowalam juz dwa opakowania zadnej poprawy nie widze.. dalej mam zaskorniki zamkniete.. teraz sklaniam sie do zakupu atrederm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia18krk
mi dermatolog przepisal epiduo w piatek xd pierwszy raz uzylam go w poniedzialek i zadnej reakcji..drugi raz wczoraj... rano pol jednego i pol drugiego policzka mialam czerwone co wygladalo tragicznie..teraz mnie mega swedzi..ale wytrzymam :) a mam takie pytanie..na co dokladnie zostalo wam to przepisane? Wiem, ze na tradzik ale jaki itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppola
sprzedam EPIDUO żel - nowy, nie otwierany, termin ważności 09/2015 kontakt: prybenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234521
sprzedam Klindacin T - żel 30 g , nowy nie otwierany, ważny do 02/2015 kontakt: prybenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×