Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_1988

EPIDUO- żel przeciwtrądzikowy

Polecane posty

Witam. Z trądzikiem zmagam się od 3 lat właściwie to od rozpoczęcia nauki w technikum gdzie pojawiły się pierwsze oznaki tego, że co złego dzieje się ze skórą, ale to olałem, bo stwierdziłem, że to tymczasowe jak to w wieku dojrzewania. Z roku na rok było coraz gorzej a konkretnie zaczęło się robić po ostatnich wakacjach gdzie nie żałowałem sobie słońca i efekty już po rozpoczęciu nowego roku szkolnego były widoczne. Opalenizna zeszła a z nią zaczęła pojawiać się masa krost. Próbowałem samemu sobie z tym radzić, ale bezczynnie czekałem na to, że to przejdzie i dopiero w kwietniu tego roku pierwszy raz zasięgnąłem porady dermatologa. Przepisał mi on tetralysal i epiduo na walkę z tym gównem. Tetralysal brałem tylko przez miesiąc a epiduo smarowałem się codziennie i jak to zwykle u wszystkich bywa nabawiłem się mega podrażnień i spalonej, ale za to gładkiej skóry. Naczytałem się opinii o epiduo, że efekty zadowalające pojawią się już po miesiącu gdzie u mnie było odwrotnie, bo od 2 tygodnia smarowania zacząłem dostawać kolejnych wysypów, które trwały przez 1.5 miesiąca i codziennie pojawiało się coś nowego. Odizolowałem się od ludzi, przestałem chodzić do szkoły a tym bardziej wychodzić weekendami na spotkania ze znajomymi i codziennie miałem nadzieję, że to już ostatni dzień wywalania tego szajsu na zewnątrz. Dzisiaj minęło już 2 miesiące i 3 dni odkąd stosuje epiduo i muszę Wam powiedzieć, że w końcu widzę zadowalające efekty. Pryszcze przestały wychodzić, gdzie zwykle na czole miałem masakrę teraz raz na 2 tygodnie pojawi się tam jakaś mała krostka, którą od razu traktuje epiduo i następnego dnia pozostaje po niej delikatny ślad. Również przechodziłem przez stany podrażnień i masakrycznie suchej skóry, ale na to najlepiej pomogła mi maść witaminowa po której teraz nie widzę nawet w małym stopniu łuszczenia się. Teraz głównie walczę z przebarwieniami, ale z tym jak widać epiduo też sobie radzi, bo na czole większość zniknęła. Wakacje już praktycznie na dniach, mam ochotę wybrać się nad wodę i trochę poopalać, ale wiem, że jeśli dotrwam jeszcze parę tygodni z epiduo to doczekam się trwałych efektów i mój problem zniknie. Nie chce pogorszyć sobie znowu sprawy tak jak to było w tamtym roku mimo, że przestało mi już praktycznie cokolwiek wywalać na wierzch skóry. Dlatego polecam wszystkim ten specyfik i stosujcie go do końca, bo on naprawdę działa, ale potrzeba czasu. Zapomniałem dodać, że kiedyś miałem strasznie taką chropowatą i niemiłą skórę w dotyku a po tym żelu maść jest gładziutka i aż miło jest się pogładzić po buźce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie epiduo hakate66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania krem, żel ROZEX 0,75 % 30 gram - nowy, fabrycznie zapakowany, data ważności: listopad 2016. (zakupiony był na zapas, niestety po wizycie u lekarza leki zostały zmienione na inne). Kontakt: juliam_87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. ja używałam epiduo, skinoren, aknemycin itd. aktualnie stosuje ATREDERM od 24 dni.. i aktualnie mam wysyp, ale mam nadzieję, że po czasie będę mieć gładką buzie.. zdjęcia twarzy podczas kuracji na moim blogu. zapraszam. oczywiście bez spacji :) cathleengrey . blogspot . com / search / label / Atrederm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie żel epiduo lub jakikolwiek z retinoidami maja.jest@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d sprawdź gdzie jest twoj chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinikSooN
Epiduo bardzo dobry lek na trądzik polecam. Mnie bardzo pomógł wtedy kiedy nic innego nie dawało rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaverde
kupię żel Epiduo urszulachudek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo mi nie pomógł , lepiej było po Dalacinie w emulsji i kremie na trądzik z Kremowych Sakiewek ( stosowane na noc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDava
Tabletki IQFACE - to podstawa. Bardzo łatwo można doprowadzić do sytuacji w której skóra będzie wyglądała tragicznie. Im szybciej wprowadzi się te tabletki, tym większe prawdopodobieństwo, że trądzik uda się usunąć bez pozostawiania jakichkolwiek śladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, zgdonie z trescia ulotki na poczatku bardzo podraznial. oj okropnie, straszne pieczenie i podraznienie. skora czerwona, ale do wytrzymania. kolejna rzercz, przed ktora ostrzegala dermatolog, to ze skora bedzie sie luszczyc. I luszczyla sie jak cholera, nawet tluste kremy srednio sobie radzily. ALE! ale co jakis czas robilam 1 dniowa przerwe, a po 2 tyg objawy zmalaly prektycznie do minimum. Nie luszcze sie, podraznienia prawie nie ma, a co najwazniejsze liczba zaskornikow znacznie zmalala. Ostaly sie chyba najsilniejsze (lek stosuje juz miesiac). Ogolnie juz po tygodniu widac bylo, ze skora sie jakby uspokoila, wyciszyla, nic nowego sie nie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjayeeee
Zgadzam się z przedmówcami, Epiduo to jedyny lek którego używałam i który mi pomógł, aktualnie nie mam pryszczy i jestem szczęśliwym człowieczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Epiduo od ok miesiąca i już widze efekty. Na początku trochę podrażniał. Teraz mam gładką cerę i bardzo drobne krostki. Ogromna widzę różnicę. Cena nie jest najniższa ok 40zł ale jedna tubka wystarcza na ok 5tyg codziennego stosowania. pierwszy żel który mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przybomir, co ty w końcu bierzesz, izotek czy epiduo? czy może szczanie na twarz? a może nic, tylko jesteś zwyczajnym tr000lem, wpisującym bzdury w każdy możliwy temat? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybomir ma rację. Też polecam, bo na prawdę warto. Moim zdaniem jedyny tak skuteczny lek na trądzik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię żel 30g Klindacin T!! gg: 7246476

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowyer
To Epiduo stosujemy na noc ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samson29
Spytaj lekarza bo się różnie przepisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam nowe Epiduo kontakt justyna-b22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaem1998
Witam, stosuje epiduo od prawie tygodnia, po nalożeniu nie czuje zadnego szczypania, pieczenia, mrowienia nic zero, czy to oznacza, że ten lek na mnie nie działa? Czy poprostu mam szczęście ze mnie ten lek nie podraznia, a pomaga w zwalczeniu tradziku? Prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sprzedam epiduo żel nowy, nieużywany. Kontakt: daria.sli@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , ja stosuje od 26 Marca Epi Duo , stopniowo zwiekszałem intensywność smarowania z 2 razy na tydzien do co 2 dzień . Od samego początku buzia bordowa ,pieczenie ,swędzenie ( od stosowania co 2 dzień ) ...teraz zaczyna mi sie już mocno łuszczyć skóra na twarzy , skóra na twarzy jest sucha szorstka pozbawiona wilgotnosci ...wstydze sie bardzo chodzic w takim stanie do pracy ... no ale jakoś narazie musze z tym dac rade . Powie mi ktoś po jakim czasie moge liczyc na całkowite złuszczenie sie naskórka,regeneracje nowej skóry, i zbladniecie twarzy ? Zalezy mi na informacji bo juz nie moge wytrzymac pokazywania sie z takim burakiem na twarzy .. chciałbym być porównywalnie normalnych kolorów twarzy . Dziękuje za pomoc i głowa do góry , walczymy dalej póki jeszcze wiara i nadzieje potrzymuje na duchu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukili
Witam, kupi chętnie epiduo najlepiej 30g , można pisać na maila filipos429@interia.pl ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowa wizyta u dermatologa, bo już nie dało się wytrzymać jak każdego dnia coś nowego się pojawiało bez końca. Już po pierwszym dniu zaskorniki zaczęły znikać, co skutkuje automatycznie brakiem ropnych pryszczy. Po 5 dniach mimo zastosowania kremów nawilżających skóra się łuszczy i faktycznie jest zaczerwieniona i zaczęła pięć w dodatku. Na ulotce wspomnieli o skutkach ubocznych ale podobno po przystosowaniu się skóry te efekty będą niewidoczne. Efekty mimo wszystko są zadowalające więc polecam. Każda osoba inaczej reaguje na składniki ale warto. Oby później nie powróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
jestem od 2,5 m-ca na kuracji epi-duo. mam 31 lat i uporczywy trądzik którego nie ruszały żadne dermokosmetyki. Epi duo zniszczył wszystko, nawet zaskórnmiki. buzia dużo gładsza, nawet mogłabym nie nakładać podkładu gdyby nie przebarwienia posłoneczne i potrądzikowe, te ostatnie jednak powoli znikają. Jak dla mnie REWELACJA!!!!! tylko tłustość skóry dalej straszana, nic si nie polepszyło świece sie jak latarnia, nawet kwas azelainowy na mnie nie działa. Polecam EPI DUO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam praktycznie nowy zel epi duo uzywalam 7 dni i okazalo sie ze jestem w ciazy. zainteresowanych prosze o kontakt 665 218 591 zel 30 g wygodne duze opakowanie z pompka. cena w aptece ok 100 zł sprzedam za 65 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×