Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_1988

EPIDUO- żel przeciwtrądzikowy

Polecane posty

Gość gość
Lekarka napisała mi tak: Przez pierwsze 2 tygodnie mam stosować: 2x w tygodniu, nakładać żel po 20 min. po umyciu twarzy, pozostawić żel na godzinkę i spłukać wodą (czynności wykonywać przed snem). Rano umyć twarz żelem przeciwtrądzikowym, obojętnie jakim. Po 2 tygodniach żel nakładać z taką samą częstotliwością z tym, ze na całą noc, a rano umyć twarz. Lekarka powiedziała mi, że stosując epiduo można się opalać, ponieważ wieczorem aplikuje się żel, a rano się go zmywa. Aczkolwiek ja się na słońce nie wystawiam. Jestem po 3 aplikacjach póki co jeszcze nic mnie nie piecze, swędzi, szczypie etc. (pomimo tego, że cerę mam raczej wrażliwą) efektów na razie brak, ale czekam, jestem cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i zapomniałam o kremie nawilżającym, obojętnie jaki byleby był lekki. Ja używam GARNIER do cery normalnej i mieszanej z winogron, jest genialny, ale nie mogę go już nigdzie dostać, a mam na wyczerpaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania żel epiduo 45g x 2. Jeden za 90 z ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje epiduo juz pare dni, skore mam bardzo podrazniona, czrwona i strasznie wysuszona, ale nie wysypalo mnie wogole i nie wiem co teraz myslec... a was zesypywalo od razu, czy po jakims czasie.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze - wcale nie musi Cie wysypać, to nie jest żadna reguła, u mnie nic takiego nie miało miejsca. Po drugie - jeśli masz tak bardzo wysuszoną i podrażnioną skórę, to powinnaś zmniejszyć częstotliwość stosowania Epiduo - nie używaj codziennie, tylko na początek np. raz na 3 dni, jak skóra się przyzwyczai możesz z czasem zacząć stosować częściej. I zadbaj o nawilżenie skóry (delikatne oczyszczanie łagodnymi preparatami, żadnych żeli do skóry tłustej czy trądzikowej, do tego intensywnie nawilżający, niezapychający krem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczka123
Epi to dobry lek, ale jak każdy trzeba go stosować po konsultacji z lekarzem. Inaczej jest niewiele warty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smoczka123 - wielkiego odkrycia nie zrobiłaś. Epiduo jest na receptę, więc bez wizyty u lekarza trudno go kupić. No chyba, że ktoś preferuje internetową medycynę, jak wiele osób na tym forum, które kupują lub sprzedają np. antykoncepcję, a nawet izotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokol00
Ja osobiście preferuje zakupy w pewnych punktach (apteka) bo się raz naciąłem. Byłem niedawno u lekarza i w poniedziałek lecę zrealizować receptę właśnie na epiduo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I słusznie. Zresztą handel lekami poza apteką jest nielegalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopecerka3
Powiem wam jedno jeśli chcecie leczyć trądzik to unikajcie aknenorminu bo bardzo obciąża organizm i nie leczy tego co ma leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzujcie dziewczyny! już od razu internetowa medycyna wam w głowie. Dwa razy dermatolog przepisywał mi epiduo. za każda wizytę dodatkowo płaciłam 70 zł wiec sie nie dziwcie ze wole kupić od kogoś przez internet epiduo. nie wiecie nic o kimś a już oceniacie i gdybacie, a tak na prawdę mało to wy wiecie. Dlatego cieszcie się ze wy wbijacie sie na szybkie darmowe wizyty na NFZ, bo nie każdy da tak rade. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu - post z 28.07.13 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breshka
kupie epi hakate66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka 833
Witam Ja odbyłam całą kurację czyli stosowałam ten żel jakieś 5 miesięcy . Po pierwsze stosowałam go raz czasem dwa razy w tyg , skóra była ok bez zaczerwienień ,A teraz do kuklaa nie musisz iść do dermatologa po receptę lekarz rodzinny też ci go wypisze nie musisz za to płacić Ja byłam tylko 2 razy u dermatologa teraz już nie chodzę.Po kuracji skóra jest trochę lepsza ale bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleśna2
A ja aż tak długo się nim nie leczyłam, wystarczyły 3 miesiące i w tej chwili nie mam już pryszczy czyli zadziałał jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zel klindacin rano a epiduo na wieczór .. codziennie... pomaga :) efekt po tygodniu... na wysuszenie cetapil duo. jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na przebarwienia acne derm :) nie opalac się i nie chodzić na solarium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendi22
Aknenormin to nie jest lek, raczej antylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznę od przedstawienia stanu skóry przed: na czole i policzkach miałam pełno białych krosteczek, kaszki. Robiło ich się coraz więcej i coraz bardziej były widoczne, dlatego poszłam do Pani dermatolog, która przepisała mi epiduo. Żelu używam od +/- roku. Początkowo zaczęło mnie wysypywać większymi krostkami, strasznie denerwowałam się tym, ale po 2 tygodniach przyszły lepsze dni, kiedy zobaczyłam, że kaszki jest mniej, co jakiś czas coś tam wyskoczyło lub stan skóry się pogarszał, a potem znowu polepszał. Miałam ochotę już zrezygnować z tego żelu ale dalej się nim smarowałam. Teraz wiem że to właśnie było objawem oczyszczania się skóry od środka, wszystko co siedziało w niej wychodziło na wierzch. Denerwujące było dla mnie wysuszanie i złuszczanie skóry dlatego też poprosiłam dermatolog o inne żele aby stosować na zmianę. Dostałam normaclin i differin. Stosuje te 3 maści na zmianę, a moja twarz jest w znacznie lepszym stanie. Opłaciło się 'zainwestować' w cierpliwość. Po roku widzę koniec drogi kuracji epiduo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A B
Sprzedam żel Epiduo 15 g. kupiony w aptece ( paragon) cena 36 zł + przesyłka. tel. 508 611 582 lub adamek1326@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie differin lub epiduo lub oby dwa;D maja.jest@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beger777
Zdecydowanie warto kupić Epiduo ja po tym jak rok temu zaczęłam kurację (nie pamiętam ile trwała) mam całkowitą remisje trądziku, od tamtego czasu nie miałam większych problemów z wysypem pryszczy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zartujesz??? W aptece mozna kupic epiduo za 25 zł. Poza tymi handel lekami poza apteką jest nielegalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wczoraj zastosowałam wieczorem ten lek, rano miałam czerwone piekące placki na buzi, opuchnięcie i bolącą głowę, ale efekt jest, ani jednego pryszcza, teraz walczę z skutkami ubocznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak3434
Witam, mam do sprzedania żel epiduo tubka 15g ( tylko raz użyty) niestety mam uczulenie na składnik żelu. Cena z przesyłką (list polecony priorytet) 40zł , w razie jakich kolwiek pytań proszę pisać na maila:kasiak3434@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość ten lek strasznie wysusza, poczytajcie lepiej opinie dermatologwó wycofują go z użycia albo zaleca sie nawilżanie bo można zniszczyć skórę http://medyczka.pl/epiduo-zel-przeciwtradziko wy-60 ============================ To jest bardzo dobry lek i nikt go nie wycofuje. Przestań straszyć zniszczeniem skóry. A nawilżanie to rzecz oczywista, niezależnie od tego, czy ktoś stosuje epiduo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, gertruda, pięć dych za otwarty żel - no proszę Cię, nowy, nieotwarty w taniej aptece idzie za 40 złoty kupić . I do tego przesyłka jeszcze - lichwa internetowa kwitnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiak i gertruda to zapewne te same osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankrac5
To czy wysusza zależy od rodzaju skóry jaka się ma jeśli macie wrażliwszą cerę najlepiej z epiduo używać czegoś do nawilżania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×