Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_1988

EPIDUO- żel przeciwtrądzikowy

Polecane posty

Gość gość
Stosuje Epiduo i Tetralysal rowne 3 tygodnie. Moja cera wyglada gorzej niz przed kuracja. Moj tradzik to glownie grudki ktore teraz przeksztalacaja sie w pryszcze. Mam pytanie ile czasu moze trwac jeszcze wysyp bo juz nie mam sily i trace nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Również leczę trądzik żelem epiduo od tyg. na razie co widzę to więcej krost tak jak by mi się skóra oczyszczała. Ile czasu będzie trwało oczyszczanie i po jakim czasie widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam do odstąpienia Epiduo żel 0,1% + 2,5% 15g GALDERMA Termin ważności: 05/2017 Kontakt: majka165@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na noc Epiduo a na dzień clindacne. Pierwszą kuracje zaczęłam w listopadzie 2014 buźka mi się pięknie zagoiła do kwietnia miałam ją czyściutką i aż do teraz nie narzekałam, czasem coś tam wylazło ale to naprawdę od czasu do czasu. Wtedy punktowo epiduo i po problemie. Dziś wracam bo mam nawrót, widocznie może za krótko stosowałam albo po prostu już tak jest że co jakiś czas będę miała wysyp. Rozszerzone pory i zaskórniki to niestety moje przekleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15
Sprzedam nowe epiduo 15g. agnieszkabobrowska@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktos do sprzedania klindacin t? prosze o kontakt asialoczek60@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie, że trzeba przeczekać...ale ja już używam 2,5 miesiąca..i wysypy są coraz większe...od dwóch dni przestałam stosować bo mam tak zmasakrowaną twarz, że nie mogę na siebie patrzeć... zazwyczaj pojawiało się kilka na całej twarzy..teraz dostaję wysypów w grupach np. na całym czole albo na jednym policzku...na rzuchwie i znów na czole jak te poprzednie się zagoją...do dermatologa najwcześniej mogę dostać się za trzy miesiące...(prywatnie) to istny horror. Myślałam że mi pomoże a jest gorzej niz przed kuracją...nie wiem wrócę do stosowania, chyba coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na sprzedaż dwa kremy Epiduo, jeden nowy, drugi tylko otworzony, oraz Locacid. Wszystkie są z długą datą ważności. Sprzedaję ze względu na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo i Locacid sprzedam margolta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przeczytałam już wszystkie opinie, wiem już dobrze jak kbchidzic się z tym produktem i muszę poczekać do jutra rana, aby dostrzec jak zachowuje się przy nim moja skóra. Mam tylko jeden problem, na ulotce jest napisane, ze może zabarwić włosy i tkaniny jestem ciekawa jak naprawdę jest. Proszę o szybka odpowiedz boje się, ze serio zabarwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę sprzedać jedno nowe opakowanie 30g za 60 zł i drugie otwarte, użyte przez tydzień za 30 zł. Info na harry10fcb@wp.pl. Dermatolog przepisał na krosty które same zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁucjaŁucja
Sprzedam żel na trądzik Epiduo 15 g. Data ważności 03.2018r. Cena 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁucjaŁucja
mój mail: lucja3531@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena88
na mnie nie zadziałał niestety, chociaż na początku miałam wrażenie że jest lepiej... oddałam opakowanie koleżance, bo jej syn ma trądzik.... teraz używam takiego kremu sewolium i jakoś tak mniej tych pryszczy na czole z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!! WON ściero reklamowa ze spamem góownolium!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, odsprzedam tubkę żelu epiduo 30g. Cena opakowania w aptece to około 90 zł, termin ważności - 12/2018. Sprzedam za 80 zł. Żel użyłam 2 razy, jest naprawdę rewelacyjny. Kurację przerwałam, bo moja Pani dermatolog zaproponowała zmianę na Zineryt. Szkoda mi go wyrzucać bo wiem, że w aptekach nie jest tanim lekiem. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy marta3city@gmail.com. Oferta oczywiście jest skierowana do osób które znają lek, używają go i chcą po prostu kupić go taniej niż po cenie rynkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam

mi lekaz zalecił przez 1-szy mies co drugi dzien! pozniej normalnie co wieczur niema co przesadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

To jest lek, którym terapia trwa 2 miesiące. Nie spodziewajcie się efektu po 3 dniach. Działa tak, że "wyciąga" ze skóry całe zanieczyszczenie i trądzik, a to trochę trwa. Trzeba nawilżać twarz. Jak jest bardzo podrazniona to przerywać na 1-2 dni. Też mnie na początku drażnił I to bardzo, po miesięcu już nawet mi nie wysusza twarzy. Po ok 30 dniach następuje wysyp trądziku, a później gdy skóra jest już oczyszczona głęboko, to lek pomaga na każdy mały wyprysk, w ciągu nocy wszystko znika. Rozmawiajcie z lekarzami, każdy lek działa inaczej, jedne dają efekty po 2 dniach, a inne po 2 miesiącach. Ważne ile te efekty się utrzymują. Nie jestem lekarzem, nie mam kompetencji do polecania leków, każdy inaczej je znosi. Mogę tylko napisać, że jestem zachwycona efektami, bo walczę z trądzikiem od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×