Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

Jak na nowo rozkochac w sobie wlasnego chlopaka ???

Polecane posty

ja tez jestem zbyt dobra-sam oststnio mi to pwiedzial i wie ze na to nie zasluguje ... ale ja nie umiem byc nie dobra, a cyhyba nadsedl czas by nauczyc sie byc wredna malpa chwilami - tylko jak ?nie wiem jak torozgraniczyc kiedy byc aka kiedy nie ... moz eetraz ja powinnam bardziej pomyslec o sobie , niz o nim, i troche go "olac" ... Bo po prostu jest m ze mna za dobrze ... a tak tez nie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venezuela jakbys nie zrobila i tak bedzie zle...bedziesz za dobra zle a jak bedziesz wrdena to bedzie jezcze gorzej ...ja tez tak probowalam ale niestety chyba tak jest ze to kobieta powinna dac wieksza zaangazowanie co do zwiazku....jestes dobra.....to wtedy bardziej sa widoczne twoje wady bedziesz wrdena to bardziej zacznie cie twoj chlopak olewac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venezuela ja niestetymuszejuz mykac .... pewnie jutro dopiero wejde na kafeterie wiec jak bedziesz jeszcze chciala porozmawiac to do jutra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capo wsadz sobeie spwoje terorie w zad ! Oki to mykaj, ja jestem co dzien, jutro tez bede, wiec do uslyszenia :)milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Capo wsadz sobeie spwoje terorie w zad ! To nie teoria, tylko sprawdzone w działaniu metody. Nie znam faceta, który miałby codziennie obciąganie i nie zakochałby się w swojej kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to kazda potrafi wiec , jak wnioskuje zakochalby sie w kazdej lepszej lub gorszej ktora by mu tylko troche rozkoszy dawala . Wiesz co akuraqt nie o to w tym temacie chodzi ... To sparwa 2 rzedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×