Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość jeeeessssss
Mi tez nie podobaja sie za duze piersi , dlatego bede pytac doktorka o jakis rozsadny rozmiarek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę,że temat się rozciągnął. Ja jadąc do Polaka wiedziałam,że będę musiała szukać lekarza w Polsce i znalazłam dzięki koleżance,która przeszła operację i ma pojęcie. Ja uważam,że jedno nie ma co też przesadzać na jego temat bo rece ma do implantów u mnie źle wyszło szycie mam martwicę w lewej piersi prawa lepiej. Każdy lekarz ma na swoim koncie coś tylko dziewczyny tego nie piszą. Dziekuje Bogu,że moje marzenie się spełniło wiedziałam na co się piszę. A ogólnie z cycków jestem zadowolona. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siema3
Haloooo:), dziewczyny ,doktor kaze sobie placic zaliczke po ustaleniu terminu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
A ja sie w zupelnosci zgadzam z zabulek1,medycyna to nie matematyka,i proces gojenia to sprawa czysto indywidualna....ja robilam piersi i brzuch ...i robilabym to u niego jeszcze raz,bo dzieki niemu mam nowe cialo i moge chodzic na basen w bikini,jak komus sie nie podobaja sztuczne pilki,to niech zrobi sobie inne,albo wcale,jak kocham moje sliczne pileczki,zreszta nie tylko ja...:))))gdybym wiedziela ze taki bedzie efekt operacji,ze da mi tyle szczescia i zmieni moje zycie na plus,to nie czekalabym ani minuty dluzej,szkoda ze nie zrobilam operacji wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeessssss
Olbrzymie piersi typu Dolly Parton to juz od dawna przezytek. Ale jak sie komus podobaja takie pily to oczywiscie jego sprawa , najwazniejsze, by dazyc do szczescia;) Dla mnie najwazniejszy jest efekt naturalnych piersi i nierzucajacych sie w oczy, bo o to przeciez chodzi - o zachowanie proporcji. Jak sie ma 88cm w biodrach to trudno wyobrazic sobie 100cm w klacie,bo to wyglada dosc komicznie,no ale o gustach sie nie dyskutuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshshdhd0982726
Dolly Parton i jej balony to przezytek,jednak pokaz mi faceta ktory wobec nich przejdzie obojetnie za to bedzie sie slinil na widok rozciagnietych po ciazy wiszacych pustych workow lub plaskiej klatki jak u nastoletniego chlopaka.?????? pewnie ze kobiety by tak wolaly bo tak byloby fair i sprawiedliwie,ale niestety tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Ja akurat nie chcialam duzych piersi bo podobaja mi sie mniejsze..ale o tak duzym implancie zadecydowal doktor..w dniu operacji mowil ze beda mniejsze ale widocznie mialam za duzo skory...i napewno nie bede rozpaczac bo teraz mam stojacy biust ktory wcale nie wyglada sztucznie tylko naturalnie...jal bylam panienka to mialam podobny..takze czasami nie my decydujemy o rozmiarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka352@INTERIA.PL
dziewczyny :) mam do was ogromną prośbę mam już ustalony termin operacji piersi na 13 lutego 2012 napiszcie proszę jak dostać się do tej miejscowości frydek mistek Z KATOWIC CIESZYNA bez różnicy poprostu jak tam dotrzeć pociągiem lub autobusem szukam czegoś w internecie ale nie ukrywam jestem pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka352@INTERIA.PL
a może któraś z Was się wybiera w grupie zawsze raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siema3 ja bym
na Twoim miejscu dobrze, nawet bardzo dobrze zastanowila sie nad lekarzem ,bo po wiazankach niwektorych dziewczyn na tym forum ,chociazby tych z ostatnich stron , mozesz trafic jak sliwka w kompot. No chyba ze lubisz podwyzszony poziom adrenaliny , to ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka352 ja jechałam autem ale z tego co wiem bezpośrednio nie ma nic bezpośrednio,ale w sumie zobacz na autobus bo z Cieszyna jest juz kawałek drogi:) wejdż sobie na inne forum np. na WIZAŻ i poczytaj może któraś dziewczyna jechała bez auta. Powiem tak spróbuj załatwić sobie samochód bo naprawdę jest ból po operacji i ledwo siedzisz. siem3 lekarz jest dobry do implantów,że mnie akurat źle się goiło to nie znaczy,że wszystkim kobitką tak się będzie działo tutaj nikt nie wpadł jak śiwka w kompot bo jest większość kobiet którym nic nie jest,więc uważam ze opieka i doktorek jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia, widze, ze dobra
i porzadna babka jestes. Powiedz no tak szczerze, jak na spowiedzi ;): gdybys miala 20letnia corke, ktora uparlaby sie koniecznie na powiekszanie piersi czy inny zabieg, wyslalabys ja do Polaka? Czy raczej do kogo innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po nosie
A ja robilam 6 tyg temu nosek u niego i jestem zadowlona :) ktora miala robiony brzuszek u niego to niech sie odezwie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po nosie
annnnaaaa33 Odezwij sie do mnie plisss!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka352
dzięki wielkie GRAZIA_78 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Jestem miesiac i tydzien po operacji..zauwazylam ze nie mam czucia z boku lewej piersi..nie w calej lewej tylko ten bok pod pacha..nie wiem czy to jest normalne i czy bedzie ok...w tej piersi mam implant600 cc a w drugiej mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka32 tak ma dużo dziewczyn z lewą piersią daj czasu swoim panienkom one muszą dojsc po około trzech miesiącach bedzie lepiej:) nic się nie martw. Odpowiadając na pytanie czy bym póściła córkę do doktorka to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Dziekuje Graziu....ja tez puscilabym corke do doktora pomimo wszystko..malo tego sama na usta jeszcze raz bym pojechala..ale to nie jest operacja tylko zabieg ktory trzeba powtarzac co najmniej 3 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1105
Witajcie!Ja nadalnie mam czucia w lewej piersi,więc wszystko bez zmian...Nie wiem jak można napisać,że trzeba być kretynką,żeby zrobić sobie ogromne cycki jak piłki...to jakaś bzdura,bo czy się chce,czy nie-implant musi być na tyle duży,żeby wypełnić naciągniętą skórę...mam 600,ale ustalone było 550...decyzja zapadła na stole operacyjnym,podjął ją doktor wraz z zespołem...No i nie wyglądają sztucznie,bo ja do małych kobiet też nie należę...Lewa pierś mniej mnie boli,zmieniłam też stanik,chyba nie był odpowiednio dobrany,a to ma też znaczenie..Pozdrawiam Anetke i Grazie:):)Wesołych Wam życzę...:):)I niech się goi ,,nowy nabytek" w postaci biustu...nowego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Ja tez zycze wam wesolych swiat...Graziu Majeczko trzymajcie sie cieplutko..najlepszego w nowym roku.....:-))(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka32
Ja tez zycze wam wesolych swiat...Graziu Majeczko trzymajcie sie cieplutko..najlepszego w nowym roku.....:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ANETKO I MAJECZKO:) Zdrowych i Wesołych Świąt wam życzę z rodziną przy wigilijnym stole:) Niech nasze panienki dochodzą do siebie jak najszybciej:) buziaczki lecą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annajo
Odwiedziłem Dr Polak w dniu 18 grudnia do zabiegu liposukcji ud, brzucha i boków. On jest okropny i nieuczciwi lekarza. Po zabiegu, znalazłem się w szpitalu z ciężkimi powikłaniami. Proszę przekazać moje porady i znaleźć lekarza, że jest uczciwy, HIGIENICZNY, współczujący i wykwalifikowanych pielęgniarek. Dr Polak jest żadna z tych rzeczy! Przed zabiegiem dr Polak i zgodził się na tumescent chirurgii wewnętrznej stronie ud, bioder, boki i brzuch. Ale to nie było to, co otrzymałem w dniu zabiegu. On pompowane moje ciało (mam 1.77m, 65 kg) pełne 16 litrów płynów, aż byłem rażąco spuchnięty i zniekształcony i nieruchome. Pomimo wszystkich płynów rozcieńcza I wciąż odczuwała ból jego agresywne kaniuli. Ale kiedy skarżył się na ból zignorował mnie. Po zabiegu jego pielęgniarkę przystąpił do czyszczenia ran szmatami rzuciła na zabrudzone podłogi, zwiększając moje ryzyko zakażenia. Ponadto, że zawiązał mi woulds bez stosowania jodu lub dezynfekcji wcześniej. I drży nieustannie jeszcze wrócił mnie do hotelu. Kilka godzin później, niektóre z moich ran nadal krwawienia czystej czerwieni krwi (nie przecieka rozcieńczony różowy płynów) i zacząłem doświadczenie niewyraźne widzenie, dzwonienie uszu, awaryjną oddychania i nieregularne bicie serca. Dzięki Bogu, mój menedżer hotelu rzucili mnie do szpitala, w przeciwnym razie nie byłoby mnie tu dzisiaj. Próbowałem powołanie dr Polak w drodze do szpitala kilka razy, ale był nieosiągalny. Widocznie był w saunie. Kiedy dotarł ponad godzinę później, był bardzo zły na mnie za to, że chory! Zwymyślał mnie krępujące go i powiedział mi, że objawy doznałem były w normie. Wezwał również do szpitala lekarze bez zastrzeżeń, ponieważ były Polska i zmusił mnie do powrotu z nim do jego klinice na noc. Nie zamknął drzwi budynku i wstrzykuje mi strzykawkę z uspokajającym, aby mnie do snu - zamiast monitorowania moje tętno i ciśnienie tętnicze. I początkowo odmówił strzykawki, bo martwił się o swój gniew i nie wyjaśnił korzyści z uspokajający. Zamiast trzymał mnie z siłą, a jego pielęgniarka, Dana, podawać ze strzykawki w moje pośladki. Byłem w szoku i niedowierzania, że to wszystko dzieje. I nigdy nie były tak boi i sam w moim życiu. Dr Polak nie był współczujący, opiekuńczy lub zawodową i nie polecam go do przyjaciela i wroga lub nieznajomego. Mój kierownik hotelu później potwierdził mi, że dr Polak nie cieszą się dobrą reputacją w mieście. Piszę tę recenzję w nadziei, że może zapisać Ty lub ktoś z trwałą przerażające, zagrażających życiu gehennę poszedłem jednak z dr Polak On jest tanie. Ale nasze życie jest bezcenne! Wybierz wykwalifikowanych i współczującego lekarza dla chirurgii plastycznej. Wszystko w tym przeglądzie jest prawda. E-mail do mnie prywatnie, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub pytań. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie annajo
a sraczki pan nie dostales czasami....ha ha czuc na kilometr ze to zazdrosna konkurencja z czech z powodu braku pacjentow.z reszta ten post pisal sam zazdrosny lekarzyna albo pielegniarka poniewaz sam pacjent nie jest w stanie w taki sposob opisac komplikacji .wstydz sie pan takie bzdury wypisywac.trzeba bylo sie do nauki lepiej przykladac to i by pacjeci teraz byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie albo pani annajo
dokładnie.trzeba lepiej nauka robic to pan albo pani być dobry doktor a tak to teraz nie dobre z panem zamiast uczyć to pan woleli palić skręty w parku i take efekty macie do piczu. i jesteście teraz jako zły dr.polak ma prace a wy nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tak troche wyglada,
jakby z translatora ktos sobie przetlumaczyl i wyslal, bo z polszczyzna to niewiele ma wspolnego. A to, ze Polak nie cieszy sie doskonala opinia, oglednie mowiac, to calkiem inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annajo
Sorry, I am from USA. I used Google translate because I want everyone to understand my experience with Polak. He is a monster and almost KILLED me. All he can say is "I am the cheapest doctor in Europe>" Cheap, yes. But not good!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tak troche wyglada,
tak tez myslalam... Na przyszlosc radze szukac WIARYGODNYCH PROFESJONALISTOW!, ktorych w Czechach nie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×