Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

co do tych lekarzy z linea corporis: ceny są w miare,ale lekarze mało znani. Przyznam,że pierwszy raz słyszę te nazwiska..... Wolałabym szukać kogoś bardziej znanego,doktora o którym tematy na innych forach tętnią życiem.... Wiem,że w warszawie dr broma ma dużo pacjentek i dr szczyt,ale jakie ceny,to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jestem tego zdania,żeby nie lecieć tam gdzie najtaniej.... ....Dziewczyny warto dołożyć więcej pieniążków i mieć ładnie zrobiony biust,mieć dobre wkładki i cieszyć się latami z piersi niż zrobić tam gdzie jest tanio,a później jeszcze raz tyle włożyć w poprawki.... Muszę przyznać,że nie wiem co stało się z dr polakiem? Nie wiem,czy ten grom pacjentek jakie przyjeżdżały do niego i kasa zmieniły tego człowieka?.... Jakieś 3-4 lata temu,czytałam o nim na forum i widziałam piersi jakie robi i były wg mnie cudowne! Wszystko ładnie,pięknie,dziewczyny bardzo go zachwalaly,było tanio,ale biusty były super,lekarz miły... no,a później te afery....na dodatek implanty PIP... Dużo się tego nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
do liszaj, ja jestem ze ślaska, dlatego mialam w miare blisko do Polaka, no i tez wowczas duzo sie naczytalam pozytywnych rzeczy na jego temat, przegladalm jego stronke, nawet krotki film z nim byl, a potem znalazlam wywiad z nim w naszej polskiej gazecie-dziennik zachodni czy wyborcza? nie pamietam. No to wiedzcie, ze to nie byla tylko mysl o zaoszczedzeniu, ale tez jego owczesna renoma. A w dodatku te pieprzone PIPy mialy atest wydany przez niemiecki TUV (ale przyznam szczerze, ze nie czytalam o nich ani o zadnych innych wtedy) No ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, poradzcie kogos ze slaska lub w miare z okolic slaska. I jesli wiecie to jakie ceny, bo jak szukalam na necie, to nie kazda klinika ma dostepny cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkadamka pisałam już wczesniej o moich piersiach .Wczoraj byłam na usg piersi i jest wszystko ok nie ma żadnych faldek , wkładki sa równiutkie , nie naruszone . Ale mimo tego chcę je wymienić bo nie wiadomo co jet w środku , a wrazie pekniecia jest podwyzszone ryzyko infekcji , operacja jest wtedy skomplikowana . Ja tez przed operacja nie czytałam nic o wkładkach , myślałam że lekarz wie najlepiej co zaproponować . Ciekawe czy on wiedział że sa wyprodukowane z przemysłowego silikonu pośredniej jakości . sama nie wiem co robić , gdzie wymienić wkładki czy u polaka bo przecież zrobił mi naprawdę piękny biust , gdyby nie te felerne wkładki..Ja tez jestem z śląska , chce jechać do niego na konsultacje bo jak na razie to tylko przez m-eila sie z nim kontaktuje . pisałam polakowi o wymianie na mentory zgodził się na nie tyle że sa drozśze , ale tu nie chodzi juz o kasę tylko żeby było ok . O eurosilikonach czytałam że sa z niższej półki m, ale reklamacji nie było na nie . Jeszcze zastanawiam się nad euro klinika w katowicach lek. węgrzyn ale nie wiem . Teraz czlowiek jest troszke mądrzejszy . a ty nie jedziesz do polaka na konsultacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkadamka pisałam już wczesniej o moich piersiach .Wczoraj byłam na usg piersi i jest wszystko ok nie ma żadnych faldek , wkładki sa równiutkie , nie naruszone . Ale mimo tego chcę je wymienić bo nie wiadomo co jet w środku , a wrazie pekniecia jest podwyzszone ryzyko infekcji , operacja jest wtedy skomplikowana . Ja tez przed operacja nie czytałam nic o wkładkach , myślałam że lekarz wie najlepiej co zaproponować . Ciekawe czy on wiedział że sa wyprodukowane z przemysłowego silikonu pośredniej jakości . sama nie wiem co robić , gdzie wymienić wkładki czy u polaka bo przecież zrobił mi naprawdę piękny biust , gdyby nie te felerne wkładki..Ja tez jestem z śląska , chce jechać do niego na konsultacje bo jak na razie to tylko przez m-eila sie z nim kontaktuje . pisałam polakowi o wymianie na mentory zgodził się na nie tyle że sa drozśze , ale tu nie chodzi juz o kasę tylko żeby było ok . O eurosilikonach czytałam że sa z niższej półki m, ale reklamacji nie było na nie . Jeszcze zastanawiam się nad euro klinika w katowicach lek. węgrzyn ale nie wiem . Teraz czlowiek jest troszke mądrzejszy . a ty nie jedziesz do polaka na konsultacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
no wlasnie nad tym myslalam, ale tak wszystkie dziewczyny odradzaja go i poprawki u niego, ze nie wiem. A wiesz moze jakie daja wkladki u Wegrzyna? i za ile mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM UMÓWIONA NA KONSULTACJE DO WĘGRZYNA NA 9 LUTEGO , KOSZT OPERACJI 15 TYS ALE NIE POWIEM CI NA JAKICH WKLADKACH PRACUJE BO NIE WIEM . JA SIE PRZEJADE DO POLAKA BO TAK NAPRAWDE TO WIDZĘ U SIEBIE DOBRZE ZROBIONY BIUST , 3 MOJE KOLEZANKI KTÓRE ROBIŁY U NIEGO TEZ MAJA PIĘKNIE ZROBIONE . NAPISAŁAM DO NIEGO I CZEKAM NA ODP KIEDY MOGŁABYM PRZYJECHAC , POJADE I ZOBACZĘ JAKĄ MI CENE ZAPROPONUJE PRZY WKŁADKACH MENTOR , BOJĘ SIĘ TEŻ ROBIĆ GDZIE INDZIEJ BO NIE WIEM JAK MI ZROBI INNY LEKARZ ALE TAK NAPRAWDE TO NIGDY NIE MAMY PEWNOŚCI JAK WYJDA . NAJGORZEJ TO BOJĘ SIĘ ZNOWU TEGO BÓLU I 2 MIESIĄCE WYCIĘTE Z ŻYCIA AKTYWNEGO A TAK POZATYM TO TŁUMACZĘ SOBIE TO TAK ŻE I TAK PO 10 LATACH TRZEBA BYŁOBY JE WYMIENIĆ WIĘC ROBIĘ TO TERAZ PO 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
jak mozesz to napisz mi na priv - mamkadamka@eu.pl bo chcialabym wlasnie z kims konkretnie pogadac, a nie tylko byc szykanowana przez zla renome Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
ewulkaszr pomylilam sie- mialo byc mamkadamka@wp.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez macie tanich i
pierwszorzednych lekarzy tuz kolo polskiej granicy . Daniel Furmanek i Martin Brzuchanski robia cudowne piersi . Nie rozumiem, ze chcecie wydac 15 tysiakow jak macie mentory za mniej niz 10 tysiakow u nich. :-o obydwoje zreszta mowia po polsku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaFK
ja byłam u Dr Węgrzyna dzisiaj, okrągłe mentory po zniżce za niecałe 10 000 zł, ale nie robi cięcia na otoczce :( Na beuty już jest dziewczyna której na USG wyszło przerwanie implantu i stan zapalny, wobec niej Polak dobrze się zachował zaproponował darmowe wkładki eurosilicone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asia fk
znaczy tylko darmowe implanty ale jego robota bedzie kosztowac dziewczyne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeelsi
Dziewczyny bardzo Wam współczuję,mam nadzieję,że wszystko jest OK w waszych piersiach,obyście jak najszybciej wymieniły te wkładki. *Asiu..... przypadkowo natknęłam się na Twoje fotki. Masz prześlicznie zrobiony biust:) tylko czy nie powinnaś mieć troszkę wyżej piersi? Nie odbierz mojej wypowiedzi jako złośliwości :) :* tylko masz dużą wkładkę i chodzi o to żeby piersi za jakiś czas bardziej nie opadły. Być może w rzeczywistości inaczej to wygląda,a zdjęcia oszukują;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z Kra.
Przepraszam, ale u Furmanka i Brzuchanskiego powiekszenie mentorami i podniesienie kosztuje 9tysiecy zl, a samo powiekszenie jeszcze mniej. A nie jak tu ktos napisal, ze 10tysiecy zl. 10tysiecy to sa ceny z PL, a nie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mentor
daje dozywotnia gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szeelsi
chciałabym je mieć wyżej ale swoje też miałam tak nisko niestety. Czeka mnie musowa wymiana to zobaczę co da się zrobić, Dr Węgrzyn powiedział patrząc na wyjściówkę że są dobrze zrobione, że niewiele da się poprawić bo cudów nie ma jak się miało krzywe przed to od linijki nie wyjdą nowe - a szkoda :D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam taki mentlik w głowie nie wiem gdzie wymienić te wkładki czy jechac do Polaka czy wybrac innego lekarza , musze to zrobić jak najszybciej bo nie chcę z tym gó...em chodzić , co doradzicie ?może któraś z was też wymieniać będzie ? evcia78@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeelsi
Asiu.... krzywe? Gdzie?:D dla mnie są równiutenkie. W sumie tak naprawdę nie ważne czy są wyżej czy niżej.... ważne,że są:)... Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie_er
Ja bylam w listopadzie 2011 z kolezanka u dr Polaka na operacji. Kolezanka miala operacje i ma wkladki Eurosilikon operacja przebiegla dobrze a cycki zagioly sie szybko i bez komplikacji ...afera z pipami dotyczy tysiace lekarzy i nie tylko Polaka,nikogo nie chce bronic ani nie oskarzac ale nawet u nas w Niemczech lekarze nie robia rabatu na wymiane implantow kasuja tyle co u kazdej innej pacjentki po pierwszej operacji bo to nie ich wina ze PIPY byly felerne!!!Ja rowniez robilam piersi u dr Polaka w lutym 2009 i szczescie w nieszczesciu mam w lewej piersi Eurosilikon a w prawej ten nieszczesny PIP ..narazie jestem dobrej mysli jak juz bede wymieniac to tylko 1 implant i napewno u dr Polaka... nie ma na tym swiecie ani jednego lekarza ktory ma w 100% dobra opinie i u ktorego operacje przebiegaly tak jak chcieli a efekty takie jakie wymagaly pacjentki! Kazda operacja to ogromne ryzyko i jak cos jest nie tak to nie musi znaczyc ze akurat dr zrobil cos zle ..Poprostu musimy sie grubo zastanowic czy warto klasc sie pod noz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie oskarza
Polaka za to , ze wkladki byly felerne!!!!! To czego dotycza oskarzenia moze poczytaj najpierw w kilku ostatnich stronach a dopiero pozniej oceniaj. A swoja droga gratuluje odwagoi , bo ja bym do niego nie poszla napewno. Do niego nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie_er
czytalam poprzednie strony ja mam zupelnie inne zdanie na jego temat. Z kazdym czlowiekiem mozna normalnie porozmawiac nawet jezeli sa problemy i napewno znajdzie sie jakies rozwiazanie... i swoja agresje zostaw w kieszeni kochaniutka bo wywalanie zalow na forum nic Ci nie pomoze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sieer
a dlaczego masz implanty 2 różnych firm wsadzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie_er
Mam 2 implaanty z roznych firm poniewaz mialam jedna piers dosyc wieksza od drugiej i prawej piersi mam PIP 495 cc,( to byl akurat najwiekszy implant jaki mial z tej firmy tamtego dnia) a w mniejszej bylo konieczne wsadzic troche wiekszy i dlatego padlo na eurosilikon 600 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli nie bylaś
wcześniej na konsultacji? i co teraz zrobisz? wymienisz tego PIPa czy będziesz czekała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie_er
Konsultacje mialam w dniu operacji. Szczerze mowiac sama nie wiem co mam zrobic,wymienic tylko jeden czy od razu 2 implanty...wsumie to jeden bol...mam zamiar w nalblizszych dniach skonsultowac sie z lekarzem i wspolnie podejmiemy decyzje co zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jak
nie chcesz rozmiaru zmieniać to po co ciąć dobrą pierś? a te PIP y to lepiej wymień bo nie ma sensu ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. 17 marca 2011 roku mialam zrobione piersi przez Polaka. Wyszly naprawde ladnie, bylam zadowolona az do teraz. nie byl ani nie mily nie kasowla ode mnie zadnych ekstra pieniedzy, nie zaplacilam nic dodatkowo za stanik a za badania wzial 50 koron. Tylko.... no wlasnie co z tymi cholernymi wkladkami, na tym niby paszporcie jest napisane, ze euro, ale zadnej dyskietki nie mam, ani nic poza wlasnie pseudo paszportem. Powiedzcie mi prosze jak sprawdzic, ktore j firmy one sa. bo jakos mu nie wierze, nawet jakbym do niego napisala to nie spodziwam sie szczerej odpowiedzi. Spanikowana jestem okropnie. Do tej pory mialam naprawde pozytywne zdanie o czlowieku, ale jezeli jeszcze po wyjsciu na jaw afery z pipami dalej je wszczepial falszujac przy tym papiery, to slowo daje, ze go pozwe, bo to zwyczjane swinstwo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam macroline
to dziewczyny ktore beda wymieniac sobie wkladki te niby eurosilikony powinny oddac do sprawdzenia i wszystko wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
wydaje mi sie, ze on nie wsadzilby innych niz to co widnieje na papierze. Logiczne, ze kiedys nadszedl by czas by zmienic wkladki, lub zmienic rozmiar, i wtedy jakby wyszlo, ze macie pipy a na karcie euro, to sprawa konczy sie w sadzie. Na taka afere chyba zaden lekarz by sie nie polaszczyl. Tu byl problem w tym, ze dziewczyny chcialy euro a po operacji dostaly paszporty z pipami, no i tego juz nie udowodnia, ze mialo byc inaczej. Dlatego wydaje mi sie, ze jak masz euro pisane to masz je w srodku, ja mam niestety pipy i na paszporcie tez pisze pip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×