Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joasiaaa19

Jestem dla mężczyzn seksualnie pociągajaca

Polecane posty

i nie powiem...bardzo mi to schlebia. Czy wypada to wykorzystać w życiu dorosłym, pomaga to czy wręcz przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej być pociągającym seksualnie, czyli atrakcyjnym, niż brzydalem, którego nikt nie dostrzega. Więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji: dlaczego uważasz, że jesteś taka "pociągająca"? Kilku facetów tak stwierdziło? A może robiłaś ankietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda baba jak już ma cycki
to jest pociągająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaasia17.
Bo od kiedy obciełam sobie fiutka pod koniec kuracji przy zmianie płci mam ochotę pouwodzić paru mężczyzn z mojej dawnej pracy. Ciekawe czy poznają. Do idea brania w pupę ciepłej knagi jest dla mnie ekscytująca.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuteczek
To nie ciesz się tak,bo jeśli to prawda ,czeka cię wiele kłopotów w życiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz zadawać pytania retoryczne?;) a tak poza tym,zależy jaki masz cel w tym pociąganiu seksualnie mężczyn:P ja wolę pociągać,ale nie cale stado,ale jednego:P a obecnie juz takiego przyciaglam, wiec...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 jeszcze nie doszedłes do tego,że mozna byc dziewica i... kochac minetki?;) to jeszcze dluga droga edukacyjna przed Toba:P ale powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusica_86
Nie ma nie złego w byciu pociągającą.Zależy tylko czy uważasz to za swój jedyny atut,czy jako jeden z wielu.Bo jeśli skupiasz się tylko i wyłącznie na tym,mężczyźni będą traktować Cię tylko jako kolejną ładną panienkę do przelecenia,i nie będą wgłębiać Cię w Twój charakter itp.Jeśli jednak reprezentujesz sobą coś więcej,inteligencję,poczucie humoru,to fakt,że jesteś kobietą pociągającą będzie jeszcze większym atutem.Tak przy okazji,dla mnie wyznacznikiem tego,czy ktoś jest pociągający nie jest tylko wygląd fizyczny,tylko bardzo często sposób bycia,zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszkadza... bo wtedy faceci myślą o tobie jako o obiekcie skeksualnym który można tylko przelecieć... więc nie licz ze w ten sposób znajdziesz kogoś z kim stworzysz stały normalny kochający sie związek... domniemuje ze albo jestes niesamowita raszplą albo ktos ci krzywde zrobił :P bo piszac takie bzdury pewnie zazdroscisz atrakcyjnosci innym dziewczynom.... kto ci powiedział ze jesli kobieta jest atrakcyjna to kazdy facet widzi w niej tylko obiekt do przelotu ? Własnie kobieta pod kazdym wzgledem atrakcyjna , z ładna figura i sexulanie pociagajac mezczyzn ma w zyciu o wiele łatwiej :D Ta atrakcyjnosc wiele w zyciu jej pomaga .... A to czy wykorzystywac to na niecne cele to juz jest inna bajka... Taka atrakcyjnosc mozna wykorzystac w roznoraki sposób... Zdarza sie tez i tak ze takowa kobieta posługujac sie tymi swoimi walorami potrafi skrzywdzic niejednego faceta ... no ale to juz sie nazywa inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskijka
Ja pitole no! Gdzie nie wejde - wszędzie ten przugłup prawiczek ze swoją teorią czystości! Kurwa facet Ty masz 22 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 no to bombastycznie:D a teraz sie tego trzymaj... i nie popuszczaj;) tzn i nie puszczaj mialo byc:P i tak wiesz chyba o co mi kaman?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 no to jestem hepi, tzn jestesmy:D tzn ja i moja mala istotka pod sercem:) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona prawiczek szuka niewyzytej seksualnie aaaaaaaaaa wiec to tak?;) wydalo sie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vistowna
Jak nie znosze lasek, ktore udaja jak to im zle ze swoja atrakcyjnoscia:O Szczyt hipkoryzji. skoro wam tak zle, to naprawde, z najwiekszej pieknosci mozna zrobic przecietna szara myszke, skoro wam tak zle to sie "pobrzydzcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vistowna
*jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 nie szukam niewinnej, dziewczyna nie musi byc wcale niewinna! czyzbys zaczynal sam sobie przeczyc?:P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze byla rozmowa..ale niestety mnie nie bylo...szkoda. Nie jest to moj jedyny atut..i nie zamierzam go wykorzystywac w taki sposob jak niektorzy myslą, ale chcialam wiedziec, poznac co inni mysla, moze maja jakies doswiadczenia, zdanie, i czy w ogole uroda pomaga w zyciu, czy ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek i kropka 1987...kocham minetke, ale jeszcze nie teges..wiec jestem wylizana dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ma znaczenie. Są badania na ten temat, ale nie chce mi się ich teraz szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×