Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

wyparzanie butli

Polecane posty

Gość emiiiiiiiii
pierwszemu to nie pamietam w drugi ma roczek i dalej wyparzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wyparzam dosyc dlugo a jak juz to tylko w sterylizatorze -do mikrofali i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copraw\\da rzadko stosuje butle młody na cycu ale na poczatku za kazdym razem teraz od czasu do czasu smoczek tez opłukuje dziecku nic nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababy
moj syn ma przeszlo dwa lata i jeszcze wyparzam. przeciez to nic trudnego no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyparzalam przed pierwszym uzyciem jak corcia byla noworodkiem, potem juz nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie ten temat
mam 6 mc corcie i nadal wyparzam jej bulte ale robie tak ze najpierw myje te butle płynem do mycia naczyn potem dobrze opłukuje ciepła woda a potem przelewam wrzatkiem . a wy jak dokladnie to robicie , myjecie tylko pod bieżącą woda ? uzywacie płynow do mycia naczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meaaa
ja myje płynem do naczyć i szczotką do butelek, potem wstawiam do sterylizatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myje plynem do mycia naczyn i szczotka do butelek, potem dobrze plukam pod biezaca woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywam plynu myje w gorącej (ale to naprawde gorącej) wodzie raz na czas wygotowywuje. czesto zmieniam butelki średnio co 3-4 tyg i je wyparzam. do mycia uzywam takiej szczotki do szorowania butelek. Nie przelewam ich wrzatkiem bo jaki to ma sens? woda z czajnika ma podobną temp do tej z kranu ktorej uzywam do mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn te nowe butelki ze sklepu wyparzam a raczej gotuje je przez chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowna123
ja tez wyparzam a syn ma 15 miesiecy.co jakis czas biore wszystkie butle smoczki i gotuje 5 min w garnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowac butelki i smoczki
dla 15 mc smyka to chyba juz przesada- przynajmniej taki mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowna123
ale dal mnie nie jest to problem jak raz w tygodniu wyparze smoczki i butelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowac butelki i smoczki
byc moze to nie jest problem ale jaki jest sens gotowac smoczki i bulteki . zreszta takie dziecko moze pic juz z kubeczka niekapka lub jesc łyzeczka . a poza tym przesadna sterylnosc tez nie jest wskazana . ja mojej corce tylko przez 1 mc codziennie gotowalam bulteki i smoczki . po tym okresie tylko sparzalam butelki i smoczki wrzatkiem i szybko miala kubek niekapek ktorego nigdy nie gotowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×